Göz Çevresi Bakımı Neutrogena Radiance Boost Göz Kremi hakkında

April

Hep daha daha çok oku!!!
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
9.971
10
Selam kızlar,
Bu kremi kullanan veya yorum yapabilecek olan var mı ?
Neutrogenanın yeni göz çevresi bakım kremi...
Fiyatı 19 TL.
Ben denemek istiyorum da...
neutgozb.jpg

delikafadulden

canım ben kullanıyorum , oluşmuş kırışıklıklara bi etkisi yok , ama nemlendirmesi güzel ,

zaten hiç bir ürünün oluşmuş kırışıklıklara etkisi yok , çok ürün kullandım ,
yaşın kaç bilemiyorum ama sadece nemlensin istiyorsan bence güzel bir ürün

canım ben kullanıyorum , oluşmuş kırışıklıklara bi etkisi yok , ama nemlendirmesi güzel ,

zaten hiç bir ürünün oluşmuş kırışıklıklara etkisi yok , çok ürün kullandım ,
yaşın kaç bilemiyorum ama sadece nemlensin istiyorsan bence güzel bir ürün

tesekkur ederim Eylülcüm ilgine =)

Yaşım 22 zaten, gün aşırı nemlendirmek amaçlı kullanıcam, aslında şuan kullandığım göz kreminden memnunum ama daha hesaplı ürünlere yönelmem gerekli...

Tesekkur ederim =)a.s.

Ben göz altı morluğu için bi faydası olmadığını belirtiyim; yani benimkini azaltmadı...

Canlarum başka kullanan yorum yapabilecek var mıı ?

ben kullanıyorum pek bir iyileşme olmadı sadece nemlendirme oldu o da bana biraz yağlı geldi

Ben kullanıyorum, çok güzel bir ürün tavsiye ederim. Gözaltı morluklarımda da açılmalar oldu. çok memnunum canım, güle güle kullanın

Atkadaşlar, bu ürünü aldım, 1 haftadır kullanıyorum ve çokkkkkkk memnun kaldım... hihoyyyt

Daha önce The Body Shop E. Vit. göz kremim de güzeldi ama daha hesaplı bir ürün almam gerekiyordu, NEutrogena'yı tavsiye ederim canlarım! :)) :sm_cool:

vallahi ben kullanıyorum ama inanın mükemmel gercekten ama sırf bu kremle olmuyo tabıkı sabah içtigim çay poşetlerini demlik yuvarlak olanları gzlerime koyup 20 dk bekletiyorum ayryetten de kahve ile yumurta beyazını karıştırıp haftada bir uyguluyorum...ve acayip bir azalma oldu önceleri keş gibi gözaltları mos mor dolaşıyordum...ama kullanın kremi tavsiye ederim en az 1 ay bıkmadan kullanın yararını kesin grüceksinizzz

bende yeni aldım bir arkadaş tavsiyesiyle. 1 haftayı geçti kullanmaya başlayalı ancak bir etkisi yok gibime ggeldi. anlayamadım açıkcası. devam edicem bakalım değişiklik olacakmı. gelişmeleri yazıcam arkadaşlar..

bu kremi kullanıyorum ve çok memnunum..göz çevrem çok hassas olmasına rağmen hiçbir sorun yaşamadım ve çok gzl nemlendiriyor..kısacası tavsiye ederim :)

bende kullanıyorum çok memnunum, üstelik dermatolojik olarak test edilmesinin yanında oftalmologlar tarafındanda test edilmiş, göz pınarınada sürseniz, gözün içinede kaçsa hiç bir zarar vermiyor. hem harika nemlendiriyor, genç yaşta anti aginglere takılıp, ilerleyen yaşlarda mucize kremler beklemek istemeyenler için ideal...
ben 28-30a kadar neutrogena, 28-30 dan sonrada sebamed q10 diyorum, başkada bişi demiyorummm kaydirigubbakcemile3
ama şöylede olabilir, cilt yapısına şekline göre göz altları erken kırışmış olabilir, bu durumda 1-2 ay anti aging etkili bir krem kullanıp, sonra cildin kendini yenileme hızını devam ettirme açısından tekrar sadece nemlendirici içerikli bir krem kullanılabilir.

neutrogena vücut losyonu harika
bi de bunu deniycem teşekkürler canım a.s.

bende 1 aydır kullanıyorum morluk için.ama daha öyle blirgin bir etkisini göremedim.belkide olmuştur ama çok fark edemedim.krem bitene kadar kullanıcam.herkeste süresi farklı etki ediyor olabilir.haberdar ederim sizleri sonuçtan

hanımlar..bu krem morluk için mi, yoksa nemlendirme mi? yani ben de 2 tane ince kırışık var ..faydası olur mu? lütfen bilen biri cevap yazsın..

vallahi ben kullanıyorum ama inanın mükemmel gercekten ama sırf bu kremle olmuyo tabıkı sabah içtigim çay poşetlerini demlik yuvarlak olanları gzlerime koyup 20 dk bekletiyorum ayryetten de kahve ile yumurta beyazını karıştırıp haftada bir uyguluyorum...ve acayip bir azalma oldu önceleri keş gibi gözaltları mos mor dolaşıyordum...ama kullanın kremi tavsiye ederim en az 1 ay bıkmadan kullanın yararını kesin grüceksinizzz

Canım memnun kalmana çok sevindim... :lepi:

bu kremi kullanıyorum ve çok memnunum..göz çevrem çok hassas olmasına rağmen hiçbir sorun yaşamadım ve çok gzl nemlendiriyor..kısacası tavsiye ederim :)

Kesinlikle nemlendirme özelliği çok etkili... :lepi:

bende kullanıyorum çok memnunum, üstelik dermatolojik olarak test edilmesinin yanında oftalmologlar tarafındanda test edilmiş, göz pınarınada sürseniz, gözün içinede kaçsa hiç bir zarar vermiyor. hem harika nemlendiriyor, genç yaşta anti aginglere takılıp, ilerleyen yaşlarda mucize kremler beklemek istemeyenler için ideal...
ben 28-30a kadar neutrogena, 28-30 dan sonrada sebamed q10 diyorum, başkada bişi demiyorummm kaydirigubbakcemile3
ama şöylede olabilir, cilt yapısına şekline göre göz altları erken kırışmış olabilir, bu durumda 1-2 ay anti aging etkili bir krem kullanıp, sonra cildin kendini yenileme hızını devam ettirme açısından tekrar sadece nemlendirici içerikli bir krem kullanılabilir.

Çok doğru yazmışsın canım benim. Şeniz

hanımlar..bu krem morluk için mi, yoksa nemlendirme mi? yani ben de 2 tane ince kırışık var ..faydası olur mu? lütfen bilen biri cevap yazsın..

Canım aydınlık görünüm verme iddiası var kremin. Ve yoğun nem.
Nemlendirdiği için kırışıklara da etki edecektir bence.
a.s

kızlar benim ilk kutu bitti.ben memnunum.biraz rengi açıldı.mucize beklemiyordum zaten.ama ben memnunum.2.kutuyuda aldım kullanmaya devam edicem.tavsiye ederim

Arkadaşlar şöyle bir şey var; kişiye göre değişiyor bu kremlerin etkisi.
Ben bunu da kullanmıştım kısa bir süreliğine,hiçbir fark görmedim.Ablam kullandı ona etki etmişti.Ben esmerim ablam çok açık tenli..Benim morluklarım aşırı,onda fazla yoktu..

X