Tüp Bebek Merkezleri Ankara Üni. Cebeci Prof.Dr. Kaan Aydos'a tedavi olanlar

ceo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
51
0
Ankara Üniversitesi Cebeci Tıp Fakültesi'nde Prof.Dr. Kaan Aydos'a erkek infertilitesi sebebiyle tedavi olan arkadaşlar tecrübelerinizi burda paylaşalım.

slm canım bizde karar verdik eşim bugün kaan hocayı aramışö randevu almak için ama telefonda vermemiş buraya erken gelin burada alın randevu demiş cuma günleriymiş galiba muayene günü sizedemi öle dedi anlamadım telde neden randevu ermedi

canım biz sadece 1 kez gitmiştik. biz de randevusuz gittik ama akşama kadar bekledik. sabahtan gidip oraya adını yazdırıyorsun. sıran gelince giriyorsun içeriye. sanırım o yizden telde randevu vermiyorlar. zaten çok kalabalık oluyor. ama biz de karar verdik kaan hocaya gidicez. hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

ceocuğum siz hangi gün gitmiştiniz doktora yani kaan hocanın hergün muanewsi olyomu

sevgidolu canım biz geçen yaz gitmiştik kaan hocaya ilaç verdi eşime. 1 ay kullan gel dedi. ama biz o dönem hemen çocuk olsun istemiyorduk. diğer yaza yani bu aylarda başlamayı düşünüyorduk. o yüzden yeni başladık ilaçlara. 1 ay kullanıp gidicez bakalım. aslında biz de ilk adımı atmış olduk. heyecanlıyım. ama hoca benimle ilgili hiçbirşey vermedi. ya da şöyle yap böyle yap demedi. neden acaba?
hocanın eşime verdiği ilaçları yazayım sana;
1- pharmaton capsules (vitamin)
2- endol
3- trental

slm arkdaşlar bişey soracam benim eşimde sperm azlıgı var ve biz birkere tüp bebek denedik olmadı bu dr da acaba tedavi görüpde spermi çogalmış olan varmıki bizede tavsiye edermisiniz dr ?

arkadaşlar kaan hocanın hergün muayenesi var sadece cuma günü değil.
kendisi telde randevu veriyor uygun olduğu günü.
ceo benim eşimde endol kullandı şimdi pharmaton vitamin kullanıyor haziran 4 te kontrole gidecek.
kaan hoca iyi bir seçim.
kaan hoca bayana herhangi birşey önermiyor sperm problemini çözmeye çalışıyor.
pampal kaan hocaya tel açıp sorabilirsin sorununu.

ceocuğum sağol canım benim bakalım bize ne dicek bende merak ediyorum inşallah hepimizin teedavileri iyi sonuç verir

arkadasımın kardesının 6 senedır bebegı olmuyordu azosperm nedenıyle ilk denemede oldu bebısın adını kaan koydular

pampal merhaba,
kaan aydos'u herkes tavsiye ediyor. memnun kalmayan yok gibi. biz de güveniyoruz hocaya. tedaviye yeni başladık. daha önce denememiz olmadı.

sevgidolu inşallah güzel haberlerle gelirsin. dualarımız seninle. haber bekliyoruz senden.

arkadaşlar kaan hocaya gittik zaten üç hafta önce sperm testi yapılmıştı herşeyi normla dedi çıkış olması lazım dedi iki aylık ilça verdi sonra microtese olcak ama biz özelde yaptırcaz genart düşünüyoz

arkadaşlar merhab
bana kaan hocanın cep telefonu lazım bileniniz varsa paylaşırsanız sevinirim

eşleriniz testlerini nerede yaptırdı acaba?sperm testlerini özelde yada laboratuvarda yaptıran varmı?

X