kizlar bulanti bas donmesi yetmedi simdide idrarda yanma var

• Konu Sahibi yellowangelrufi
  • Başlangıç Tarihi
Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
kizlar cok kotuyum 7 hafta 2 gunluk hamileyim oluyorum kizlar idrarimi yapmaya gidiyorum bir iki damla yaniyo cok fenayim aranizda yasayan vardir mutlaka yarin dr gorunecem ama hamile oldugum icin tedavide goremem heralde nasil dayanacam rahmim cok kotu durumda agriyo bebegime bisey olmaz insallah utanmasam aglayacam yani okadar kotu haldeyim simdiden sagloun kizlar

hic bisey olmaz dr gorun sana ona gore ilac vericektir tedavi ettirmessen asil sorun olur yani sen bian once kadin dogum doktoruna git basvur bisey olmaz korkama ama suyu bol bol ic gunde 2 litre su icmeye gayret et Gecmis olsun hayirli olsun

kizlar cok kotuyum 7 hafta 2 gunluk hamileyim oluyorum kizlar idrarimi yapmaya gidiyorum bir iki damla yaniyo cok fenayim aranizda yasayan vardir mutlaka yarin dr gorunecem ama hamile oldugum icin tedavide goremem heralde nasil dayanacam rahmim cok kotu durumda agriyo bebegime bisey olmaz insallah utanmasam aglayacam yani okadar kotu haldeyim simdiden sagloun kizlar

canım ya test yaptırmadı dr kan ıdrar falan

ıdrar yollarında ıltıhaplanma var muhtemelen canım bebıŞın daha kÜÇÜk olduĞundan antıbıyotık veremez doktorun bol boıl su ıÇ dıyecek gÜnde 2 veya 3 lıtre

canım idrarda yanma olduğu zaman iltihabptan şüpheleneceksin.. doktoruna git ilaç verir kullan geçer mutlaka korkma bişey olmaz ama doktoruna git ihmal etme..en azından ilaçla tedavi edilir hemen ..ihmal edilirse bu durumlar mantara kadar lerleyebilir canım..
geçmiş olsun

canım idrar yollarında iltihaplanma olabilir hamilelikte normal ama sen yinede doktorunla görüş bence birde gerçi bulantıyla zor ama bol bol su iç

canım idrar yollarında iltihaplanma olabilir hamilelikte normal ama sen yinede doktorunla görüş bence birde gerçi bulantıyla zor ama bol bol su iç
hic sorma eftelya bol su ic dedi nasil iceyim dr bey dedim ne yesem icsem cikariyorum midemde kalmiyoki dedim ilac vermedi su iceceksin dedi kesede problem yok dedi herkeste olabilir dedi normal dedi simdi iyim birazdaha sukur Allah a

canım idrarda yanma olduğu zaman iltihabptan şüpheleneceksin.. doktoruna git ilaç verir kullan geçer mutlaka korkma bişey olmaz ama doktoruna git ihmal etme..en azından ilaçla tedavi edilir hemen ..ihmal edilirse bu durumlar mantara kadar lerleyebilir canım..
geçmiş olsun
evet dediginiz gibi iltihap var ilac vermedi su ic dedi ama icemiyorumki bulantidan ne yapcam bilmem Allah yardimcimiz olsun hepimizin insallah sagolun kizlar hepnize tsk ederim

canım ben bulantıdan serumla kurtuldum doktoruna bi sor istersen ben ilk üç ay kilo kaybettim doktorda bol bol serum verdi suyu daha çok yatarken içmeyi dene en azından daha geç çıkıyor o zaman

banada olmustu ama hamile degildim hamileyken doktorda verse pek ilaç kullanmak mantıklı degil eger dayanabilirsen bikac gün içinde geciyor.Allah acil sifalar versin canım

banada olmustu ama hamile degildim hamileyken doktorda verse pek ilaç kullanmak mantıklı degil eger dayanabilirsen bikac gün içinde geciyor.Allah acil sifalar versin canım
canim sagol okadar aci cektimki yatarken bile coraplarla yatiyom ayagim usumesin hasta olmayim diye dr ilac vermedi verse bile kullanmazdim heralde sadece su ic dedi kusmam var fazla icemiyom suan dayanacam artik cok sukur bebisimde bisey yokmus saglikli sukur Allah herkesin yardimcisi olsun sagol sende tatlim

X