Sayfa: 1/24 12311 ... SonSon
Toplam 235 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 ayda 8 kilo verdim

1. Konu Sahibi : veveya #1

1 ayda 8 kilo verdim

Arkadaşlar evet 1 ayda 8 kilo verdim fakat bazılarınızın çok sağlıksız diye düşünceklerinibiliyorum ama inanın vücudumu zorlamadan verdim bu kiloyu. ben de şok oldum ama demekki kilolarımdan kolayca kurtulabilirmişim:) buraya bir ayda kaç kilo verdiğimizi girelim ne dersinizkaydirigubbakcemile5

2. Konu Sahibi : veveya #2
    super:) tebrikler! nasil verdigini anlatirsan daha da supper olur:D

3. Konu Sahibi : veveya #3
    bende merak ettim nasıl verdin..

4. Konu Sahibi : veveya #4
    saziye19 Guest
    aaaa bencede arkadasım yani ama olmuyo sımdı
    8 kılo verıyosun ve bızle paylasmıyosun cok ayıp:))
    şu formulu bızede soyle canıkom

5. Konu Sahibi : veveya #5
    Elis Guest
    1 ayda 8 kiloCADIARZU
    iyi valla,nasi verdigini merak ettim dogrusu,gerci bikac tahminim var amayerimseniben

6. Konu Sahibi : veveya #6
    Alıntı acier kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    super:) tebrikler! nasil verdigini anlatirsan daha da supper olur:D
    teşekkür ederim cnm. Kısa bi özet geçeyim cnm. SAbah 9 da dersim var ama ben halen buralardayım:1no2: Öncelikle şunu belirtmek isterim kesinlikle hap veya macun türü şeyler kullanmadım. Yazın lahana hapı almıştım 65 lira bayarak çok az yemek yiyordum ama şimdiki gibi kilo verememiştim. + kilo kaybım olmuştu ama o kadaraz yememe çok azz bi kilo gitti. BEn hayatımdan abur cuburu ve hamur işlerini çıkardım şu anda 5.haftamdayım ve sdc 2 kere kaçamak yaptım. VE tabiki spor... bide yeşillik yemeye çalışıyorum.Şimdilik bu kadar.Aklınıza gelen bi soru olursa yarın akşam buradayım görüşürüzsositososito

7. Konu Sahibi : veveya #7
    Alıntı Elis kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    1 ayda 8 kiloCADIARZU
    iyi valla,nasi verdigini merak ettim dogrusu,gerci bikac tahminim var amayerimseniben
    senin tahminlerini de merak ettim cnm doğrusua.s.a.s.

8. Konu Sahibi : veveya #8
    Ben bir ayda 2 kiloya yakin verebildim .Cok duzenli olmasada spor yaparak,kizartmalari beyaz ekmeyi cikararak,gece yememeye calisarak.BU kadar sey yaptim 2 kilo sadece :( 10 kilo fazlam var ustelik :( Sogan suyuna basladim bugun.Umarim yararini gorurum 2 hafta devam edicem .Bitirmeden bir sey itiraf edeyim Ya sekeri kesemiyorum cayimdan gunde enaz 6-7 bardak cay iciyorum diyete baslamadan once 15 bardaya yakin icerdim azaltmis halim yani bu ama ne yaptiysam bunu birakamadim :(

9. Konu Sahibi : veveya #9
    Elis Guest
    Alıntı veveya kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    senin tahminlerini de merak ettim cnm doğrusua.s.a.s.
    ilk once sana aferin diyim o zamana.s.benim tahminim hap yada ac kalmakti,ama yanildigimi gorunce ,saglikli kilo verdigini gorunce sevindim senin adina,ne mutlu sana,tekrardan aferin sanaa.s.

10. Konu Sahibi : veveya #10
    bendende aferim spor+yeşillik+su bide hamurişini çıkarınca kilo vermek çok kolaylaşıyor ama o kaçamak anlarında kendine hakim olmak da çok zor oluyor

Sayfa: 1/24 12311 ... SonSon