1 ayda 8 kilo verdim

cnm sen 2 günde almadın ki o kilonu hemen 2 güne verip kurtulasn pes etme hemen moalini bozma. ! porsiyon mevsim meyvesi benim moralimi hep düzeltir sen de dene bence sora tam gaz devam edersin diyetine ama öle şok kilo verdiren diyetlere diil

Haklisin canim destegin icin sagol.Yemedim inan icimde kaldi :) iki haftam kalmis tr ye gitmeye aynen devam ediyorum cuma tartilirim .Yalniz bu hafta butun yaptigim extralari biraktim (sirkeli, balli su-ceviz, sarimsak vs)spora devam ama.Agirlik calismalarimi gobek haraketlerimi yapmasam bile yuruyorum mutlaka 1 saat en az.ne giderse kardandir.
Sewdice agirlik calisiyormussun kollarin sarkmasin diye kas yapmaktan tedirginsin anladigim kadariyla.Eskiden bende oyle dusunurdum.Okudugum kadariyla yagi yakmanda metabolizmanin calismasinda kaslarin onemi cok buyuk kas olsun bence olabiliyorsa(senin dusundugun gibi olmasi mumkun degil :) ) Bende agirlik calsiyorum kas yapayimda yagi daha rahat eriteyim diye kollarim ,omuzlarim sirtim cok sekle girdi cok hos gorunuyor .Yani bence korkma devam et .

inşallah bi gün bende buraya bende 8 kilo verebildim yazabilirim yaa.. ama bu defa çok karalıyım 8 diil 10 bile vericem... ii planlarım var...

bende 1ayda 6kilo verdim yediklerime dikkat ediyorum spor yapıyorum inş daha kilo vericem:)))

ben bu aralar yediklerime hiçdikkat edemiorum. okul bitti devamlı boş olduğum için aklım ya dondurma da ya çekirdek de offf

bu cuma 66.800 ciktim.arada kacamaklarim oldu genelde dikkat etsemde :)10 gun kadar kaldi tr'ye gitmeme imkansiz degil mi 6-7 kilo 10 gunde :))

bu cuma 66.800 ciktim.arada kacamaklarim oldu genelde dikkat etsemde :)10 gun kadar kaldi tr'ye gitmeme imkansiz degil mi 6-7 kilo 10 gunde :))

epinefrincim blki 10 günde 6-7 kilo veremeyebilirsin belki 2-3 kilo verirsin o da fena olmaz değilmi bence senin dirençli bir bünyen var direniyor vermek istemiyo kilolarını ama o direnci kırabilirsen daha kolay kilo vereceğini düşünüyorum.
bu arada ben bugun tartıldım 64 olmuşum çok mutluyumalkisalkisalkis 70 kiloyla başlamıştım ama daha öncede dediğim gibi ben ne diyet yapıyorum ne de spor ama iştahım azaldığı için eskisi gibi yemeğe saldırmıyorum sakin sakin yiyorum yemeğimi, çalışıyorum akşam eve gittiğimde dinlenmeme müsade etmeyen 2 yaşında bir oğlum var belki buda spor yerine geçiyo sanırım

epinefrincim blki 10 günde 6-7 kilo veremeyebilirsin belki 2-3 kilo verirsin o da fena olmaz değilmi bence senin dirençli bir bünyen var direniyor vermek istemiyo kilolarını ama o direnci kırabilirsen daha kolay kilo vereceğini düşünüyorum.
bu arada ben bugun tartıldım 64 olmuşum çok mutluyumalkisalkisalkis 70 kiloyla başlamıştım ama daha öncede dediğim gibi ben ne diyet yapıyorum ne de spor ama iştahım azaldığı için eskisi gibi yemeğe saldırmıyorum sakin sakin yiyorum yemeğimi, çalışıyorum akşam eve gittiğimde dinlenmeme müsade etmeyen 2 yaşında bir oğlum var belki buda spor yerine geçiyo sanırım

Ahh.. bi bilsem nasil kiracagimi o direnci ,param parca edecem de :) bilemiyom iste .$aka bi yana aslinda eskiden cok kolay kilo verip ,alan biriydim.troitim yavas calisiyor ve demir eksikligi varmis bir kac ay once ogrendim.demir ilacini icmiyorum istahimi arttiriyor gibi geliyor.Troitim icin sordugmda dr.a egzersiz yap duzelir demisti.Yapiyorum bende demir icinde ceviz ,badem yiyorum arada abartmadan.
Senin de dediign gibi aslinda 2-3 kilo bile verebilsem daha ne isterim.Adet haftamdayim iki gune kadar adet olurum vermek bi yana almasam ne ala :KK43:
Sen 70 den 64 e ne kadar zamanda dustun?benim 3 oldu hala 64 u goremedim :KK43:

kızlar ben de bgn iclal aydını dinledin tvde. Acaip zayıflamış kadın 34 bedene düştüm diyo!! süt ürünlerinden uzak durduğunu söyledi. ben de dikkat kesildim. Biz tam tersine süt ve süt ürünlerine saldırıyoruz diyet yaparken.
Uzak durmasının sebebi vücudunun süt ürünlerini tolere edememesiymiş. Vücudu yakamıyomuş ve en çok o tür ürünlerden dolayı kilo aıyomuş Gerçekten şaşırdım acaba bizimde böle belli ürünlerimizin vücuda olumsuz etkisi varmıdır acaba??
Cuma günü diyetisyene gitmeyi düşünüyorum sizce orda öğrenebilirmiyım acaba uzak durmam gereken ürünleri.ılk defa diyetisyene gidicem bakalım sizce ne kadar faydası olur??

demir için bol bol yeşillik yemeni öneririm özellikle maydanoz ispanak tere otu ve nane birde kırmızı et.ben 3 ayda verdim 6 kiloyu ilk ay bir kilo ikinci ay 2 kilo üçüncü aydada 3 kilo gitti şuan kendimi iyi hissediyorum görünüş olarak giydiklerimi yakıştırıyorum yani. ama önümüzdeki ay 6 tane akraba düğünü var abiye kyafetlerin içinde karnımı içime çekip durmaktan nefret ediyorum. en korktuğum şeyde yıl yıl alınan kiloları veremeyip bir sonraki yıla katlayarak devretmesi düşününce öylede olmuş her yeni yıla bir önceki yıldan daha kilolu girmişim malesef :KK43:

1,5 ayda 8 kilo werdim son 1 kiloyu wermekte baya zorlandığımı hissettim.umarım dewamı daha rahat gelir.....herkese bol şans......:):Saruboceq:

demir için bol bol yeşillik yemeni öneririm özellikle maydanoz ispanak tere otu ve nane birde kırmızı et.ben 3 ayda verdim 6 kiloyu ilk ay bir kilo ikinci ay 2 kilo üçüncü aydada 3 kilo gitti şuan kendimi iyi hissediyorum görünüş olarak giydiklerimi yakıştırıyorum yani. ama önümüzdeki ay 6 tane akraba düğünü var abiye kyafetlerin içinde karnımı içime çekip durmaktan nefret ediyorum. en korktuğum şeyde yıl yıl alınan kiloları veremeyip bir sonraki yıla katlayarak devretmesi düşününce öylede olmuş her yeni yıla bir önceki yıldan daha kilolu girmişim malesef :KK43:

Guzel kilo vermissin tebrikler oncelikle.Artik bundan sonra almak yok az da olsa gram gramda olsa vermek var.Ben oyle sartlandirdim kendimi. Yillardir onemsemedim yan gelip yattim ,dikkat etmedim.o donem bitti benim icin bu yaza 5-6 kilo ancak verebilmis oldum ama gelecek yaza kadar cook zaman var haftada iki gram bile versek manken gibi oluruz.
Bu yaz icin karnimizi iceri cekicez birazcik :) Ama seneye super olucaz , azar azar verdigimiz icin kalicida olacak.Bunyemiz de zarar gormeyecek.Allah kolaylik versin hepimize.

evet uzun süredir yazmıyodum.... 56.8 kıloyu gordum. haftaya pazartesı 56 yım inş:Saruboceq:

Guzel kilo vermissin tebrikler oncelikle.Artik bundan sonra almak yok az da olsa gram gramda olsa vermek var.Ben oyle sartlandirdim kendimi. Yillardir onemsemedim yan gelip yattim ,dikkat etmedim.o donem bitti benim icin bu yaza 5-6 kilo ancak verebilmis oldum ama gelecek yaza kadar cook zaman var haftada iki gram bile versek manken gibi oluruz.
Bu yaz icin karnimizi iceri cekicez birazcik :) Ama seneye super olucaz , azar azar verdigimiz icin kalicida olacak.Bunyemiz de zarar gormeyecek.Allah kolaylik versin hepimize.

Ahhh inşallah almayız ama ben kendime güvenmiyorum o konuda çünkü her kış en az 5 kilo alıyorum hemde hiç zorlanmadan cokacimcoook kışın güzel gizliyoruz montların içineyerimseniben de bahar gelince bi bakıyoruz halimize :mymeka::uhm:birde şaşırıyoruz şok oluyoruz en garibide önceki yıl aldığımız kıyafetlerin içine sığmaya çalışıyoruz :1shok:delikafadulden ahh biz kadınlar :1hug:
bakalım bir yıl sonra yine burda karşılaşırsak birbirimize bu söylediklerimizi hatırlatalım olurmu ben seneye yine böyle yana yana kilo vermeye çalışacağız diyorum sen almıycaz diyorsun umarım senin dediğin olur a.s.

Ahhh inşallah almayız ama ben kendime güvenmiyorum o konuda çünkü her kış en az 5 kilo alıyorum hemde hiç zorlanmadan cokacimcoook kışın güzel gizliyoruz montların içineyerimseniben de bahar gelince bi bakıyoruz halimize :mymeka::uhm:birde şaşırıyoruz şok oluyoruz en garibide önceki yıl aldığımız kıyafetlerin içine sığmaya çalışıyoruz :1shok:delikafadulden ahh biz kadınlar :1hug:
bakalım bir yıl sonra yine burda karşılaşırsak birbirimize bu söylediklerimizi hatırlatalım olurmu ben seneye yine böyle yana yana kilo vermeye çalışacağız diyorum sen almıycaz diyorsun umarım senin dediğin olur a.s.

Burdayiz artik arada gelemesek de yine de bi ugrar neler yaptigimizi yazariz.Ozellikle kisin ben buralada olurum.Nasil kilo vermeye calistigimi gorur ibret alir dikkat ederim :) inanmak lazim ben inaniyorum verecegimize.Hatta tr ye gittikten sonra bile (bu yaz yani)vermeye devam edicem insallahhhhh.Once istemek sonra inanmak lazim gayrette oldu mu neden olmasin de mi :)

Burdayiz artik arada gelemesek de yine de bi ugrar neler yaptigimizi yazariz.Ozellikle kisin ben buralada olurum.Nasil kilo vermeye calistigimi gorur ibret alir dikkat ederim :) inanmak lazim ben inaniyorum verecegimize.Hatta tr ye gittikten sonra bile (bu yaz yani)vermeye devam edicem insallahhhhh.Once istemek sonra inanmak lazim gayrette oldu mu neden olmasin de mi :)

söylediklerin banada moral verdi sağol umarım dediğin gibi olur. şuan hala 64 kiloyum altını göremedim bunada şükür :Saruboceq: ama ben şuna inanıyorum bünyeyi zorlayınca kilo verilmiyo en azından bende öyle yani ben diyet yapmıyorum sadece yediklerimi azalttım sofrada iştahla tıka basa doymuyorum yemek yerken az yiyeyimki meyveye yer kalsın veya yemekten sonra kalkıp kek pasta bişeyler yapayım diyorum bunları hayal ederek aağır ağır az yiyip kalkıyorum yani çoğu zaman miğdemi kandırmış oluyorum benim miğde biraz saf galiba inanıyo sanada tafsiye ederim birde böyle dene

sende kilo durumu nasıl gelişmeleri paylaş kolay gelsin sengözlerimebaksanab

kızlar nasıl gidiyo? hedeflerinize ulaştınız mı?ben verdiğim kilolonun 10 kilonun yani 3 ünü geri almışım malesef ama yeniden savaş başladı onlarla.hepimize kolya gelsin.

1.5 ay diyet yapıp 8 kilo verdim. iki haftalık bi tatile çıktım ve hiç kısıtlama yapmadım. kilo aldığımı düşünmüştüm ki ewe gelip tartılınca kilomda bi değişiklik olmadığını grdüm.çoookkk sewindim :) :) ve diyetime kaldığım yerden daha hızlı bi şekilde spor takviyeli devam edecem...... herkese başarılar...... :):lepi:

ben denemedim ama annem demisti kizlar sogan suyunu deneyin cok zayiflatiyomus annemin arkadaslari denemis...bende deniycem hamis degilsem tabi diyete gircem

X