1 ayda 8 kilo verdim

dördüncü ayıma girdim 8 kilo vermişim hihoyyyt 2 kilo daha verirsem 60 kilo olucam bir ay sonra rahatlıkla bikinimi giyceğimi düşünüyorum ha gayret arkadaşlar

merhaba bende bugün başladım diyete amacım bir ayda 6 kilo verebilmek. Motive olayım diye buraya yazmaya karar verdim gelişmelerimi yazarım.Umarım herkes istediği kiloya kavuşur..

merhaba arkadaslar bende 5 haftada 9 kilo verdim :) ama pes etmek yok yola devam :KK66:

bende vermek istyorum ve veremiyorum 7 kilo fazlam var ama gitmiyor inatcı kilolarım ya yeşil çay içiyorum şekeri kestim hayatımdan cok fazla abur cuburda yemiyorum grisini yiyorum ama gitmiyor işte :KK43:

bende vermek istyorum ve veremiyorum 7 kilo fazlam var ama gitmiyor inatcı kilolarım ya yeşil çay içiyorum şekeri kestim hayatımdan cok fazla abur cuburda yemiyorum grisini yiyorum ama gitmiyor işte :KK43:

cnm ben uzun zamandır girmemiştim buraya. Eğer kilonu çok zor verme gibi bi problemin varsa bence bi doktora başvur değerlerini bi ölçtür canım bazal metabolizma hızına falan bakıyorlar.

cnm ben uzun zamandır girmemiştim buraya. Eğer kilonu çok zor verme gibi bi problemin varsa bence bi doktora başvur değerlerini bi ölçtür canım bazal metabolizma hızına falan bakıyorlar.

ilgilendigin için teşklrlr canım ya diyetisyenemii gitmem gerekiyoo yoksa herhangii bi bölümde bakıyorlarmı metabolizma hızına

Bu kadar önemli bir konu neden taaa geçen yılın Mayıs ayında kalmış ki??? Canlandırın lütfen!!
2 haftada 2 kilo verdim. 28 Şubat'a kadar 2 kilo daha vermek istiyorum. 1 ayda 8 değilse bile 4 kilo vereceğim inşallah:)

nesfit yiyorum günde 2 öğün. hamur işi vs. hepsini attım hayatımdan:) Mart sonuna kadar ideal kiloma ulaşmış olmak istiorum.

bende bugun başlıyorum hadi hayırlısı kızlar 5 nisan kilo 75 bakalım ne olacak.....:44:

Ben bir ayda 2 kiloya yakin verebildim .Cok duzenli olmasada spor yaparak,kizartmalari beyaz ekmeyi cikararak,gece yememeye calisarak.BU kadar sey yaptim 2 kilo sadece :KK43: 10 kilo fazlam var ustelik :KK43: Sogan suyuna basladim bugun.Umarim yararini gorurum 2 hafta devam edicem .Bitirmeden bir sey itiraf edeyim Ya sekeri kesemiyorum cayimdan gunde enaz 6-7 bardak cay iciyorum diyete baslamadan once 15 bardaya yakin icerdim azaltmis halim yani bu ama ne yaptiysam bunu birakamadim :KK43:

slmm canımm aynı bende sen gibi çayımda kahvemde şekeri kesemedimm tatlı aramıyorum ama nasıl keserim bilmiyorum(((günde 10 bardak çay şekeri hesapla artık ((

bir ayda 8 oldu kaldı 8 kilo bende bukadar hızlı beklemiyordum ama ilk ay olduğu için 2.5 - 3 kilosu rahat sudur ekstra bişey yapmadım yani öyle haplar yeşil çaylar felan içmedim sağlıklı beslendim diyelim günde 1000 1500 arası ortalama 1200 kalorilik diyet yarım saatte dans veya yürüyüş özel yiyeceklerimde olmadı artık evde ne varsa yağına tuzuna dikkat ederek yedim sebzesiydi etiydi yumurtasıydı salatasıydı biraz suyu fazlalaştırdım acılı yemeye çalıştım metabolizmayı hızlandırdığı için.. meyve yerine daha çok salata çeşitleri ve bol bol sebze çorbaları içtim birde yoğurt ve ayran çok işime yaradı şekersiz çay kahve içemem çokta tüketirim zaten az şekerli içerim ama gün içinde nerden baksan 200 kaloride onlar tutar herhalde ama hiç kaçamak yapmadım başka ne bileyim kalorisi aynı diye mesela bir parça çikolata yemedim biraz ekmek peynirin yerine o zaman ipin ucu kaçıyor hem de doymuyorsun işte böyle hala devam asıl zorlukta yeni başladı çünkü vücut bu kaloriye bu tempoya alıştığı için ve zayıfladıkça yakman gereken kalori çoğaldığı için tempoyu artırmam gerekecek spor biraz daha fazlalaşacak mecburen birazda çayı azaltıcaz herhalde bu ay 4 versem süper olucak bakcez artık hepimize kolay gelsin :KK16:

diyetisyenlerin önerisi kadınalrı için 1500-1600 kaloriden daha az almamak, uzun vadede metabolizma zayıflıyormuş :KK43:

Bugün 6. günüm ama öyle yeşilçay felan gibi bir ilavem yok..Düşündüm ve bana en çok kilo aldıran şeyin akşam eve gidince tv karşısına oturup aburcubur yiyip,hareketsizleşmem olduğunu buldum..Mümkün olduğunca tatlı şeyler yemiyorum,karnımı tıkabasa doyurmuyorum,bir de havalar düzeldiği için,dışarı yürüyüşe çıkıyorum..En azından tembel tembel tv karşısında oturmaktan iyi bişey yürüyüş..Geçen hafta düğmesi kapanmayan sevdiğim türden bir kot pantolon almıştım..Hedefim öncelikle onun belime bol olması ve kemer takmak..Ama ben son aylarda kendimi çok saldığım için az kilom var sanılmasın..Aslında en az 20 kilo fazlam var..Ama şu halimdem 8-9 kilo verince vucudum çok şekilli oluyor ve kendimi daha sağlıklı zinde hissediyorum..Bu arada geçen haftadan bu tarfa 1.5 kilo verdim..Bir ay bitiminde hedefim en az 6 kilo..Zaman zaman yazıp gelişmelerimden haberdar edeceğim..Kararlı olmak,hareketli olmak..Zayıflamanın ana teması bu..

Son yazdığımdan sonra aşırı derece yorgunluklarımdan dolayı fazla spor yapamadım..Hafta sonu devamlı ev temizliği ile uğraştım..Boğazı da azıcık kesince ancak 1 kilo daha verdim...Çizelgeme göre çok gerilerdeyim ve tam istediğim gibi etkili kilo verişim olmuyor,ama çok ağır da olsa kararlıyım

X