1 ayda 8 kilo verdim

veveya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
431
2
Arkadaşlar evet 1 ayda 8 kilo verdim fakat bazılarınızın çok sağlıksız diye düşünceklerinibiliyorum ama inanın vücudumu zorlamadan verdim bu kiloyu. ben de şok oldum ama demekki kilolarımdan kolayca kurtulabilirmişim:) buraya bir ayda kaç kilo verdiğimizi girelim ne dersinizkaydirigubbakcemile5

aaaa bencede arkadasım yani ama olmuyo sımdı
8 kılo verıyosun ve bızle paylasmıyosun cok ayıp:))
şu formulu bızede soyle canıkom

1 ayda 8 kiloCADIARZU
iyi valla,nasi verdigini merak ettim dogrusu,gerci bikac tahminim var amayerimseniben

super:) tebrikler! nasil verdigini anlatirsan daha da supper olur:KK70:

teşekkür ederim cnm. Kısa bi özet geçeyim cnm. SAbah 9 da dersim var ama ben halen buralardayım:1no2: Öncelikle şunu belirtmek isterim kesinlikle hap veya macun türü şeyler kullanmadım. Yazın lahana hapı almıştım 65 lira bayarak çok az yemek yiyordum ama şimdiki gibi kilo verememiştim. + kilo kaybım olmuştu ama o kadaraz yememe çok azz bi kilo gitti. BEn hayatımdan abur cuburu ve hamur işlerini çıkardım şu anda 5.haftamdayım ve sdc 2 kere kaçamak yaptım. VE tabiki spor... bide yeşillik yemeye çalışıyorum.Şimdilik bu kadar.Aklınıza gelen bi soru olursa yarın akşam buradayım görüşürüzsositososito

Ben bir ayda 2 kiloya yakin verebildim .Cok duzenli olmasada spor yaparak,kizartmalari beyaz ekmeyi cikararak,gece yememeye calisarak.BU kadar sey yaptim 2 kilo sadece :KK43: 10 kilo fazlam var ustelik :KK43: Sogan suyuna basladim bugun.Umarim yararini gorurum 2 hafta devam edicem .Bitirmeden bir sey itiraf edeyim Ya sekeri kesemiyorum cayimdan gunde enaz 6-7 bardak cay iciyorum diyete baslamadan once 15 bardaya yakin icerdim azaltmis halim yani bu ama ne yaptiysam bunu birakamadim :KK43:

senin tahminlerini de merak ettim cnm doğrusua.s.a.s.

ilk once sana aferin diyim o zamana.s.benim tahminim hap yada ac kalmakti,ama yanildigimi gorunce ,saglikli kilo verdigini gorunce sevindim senin adina,ne mutlu sana,tekrardan aferin sanaa.s.

bendende aferim spor+yeşillik+su bide hamurişini çıkarınca kilo vermek çok kolaylaşıyor ama o kaçamak anlarında kendine hakim olmak da çok zor oluyor

Ben bir ayda 2 kiloya yakin verebildim .Cok duzenli olmasada spor yaparak,kizartmalari beyaz ekmeyi cikararak,gece yememeye calisarak.BU kadar sey yaptim 2 kilo sadece :KK43: 10 kilo fazlam var ustelik :KK43: Sogan suyuna basladim bugun.Umarim yararini gorurum 2 hafta devam edicem .Bitirmeden bir sey itiraf edeyim Ya sekeri kesemiyorum cayimdan gunde enaz 6-7 bardak cay iciyorum diyete baslamadan once 15 bardaya yakin icerdim azaltmis halim yani bu ama ne yaptiysam bunu birakamadim :KK43:

düzenli spora başlarsan verdiğin kilolarda artış olabilir canım. Bİde günde en az 3 bardak yeşil çay içersen metobolizman hızlanır hemde sen bile inanamazsın sonuçlarına. HEm belki siyah çayı aramazsın. BEn sevmeye başladım hatta yeşil çayı, hiş hoşlanmama rağmen. Bide siyah çay içerken İçerisine bi çay kaşığı bal kat bu şekilde uzak durabilirsin belki şekerden. Valla çayla tükettiğimiz şeker 1 hafta da bayaa fazla miktarda oluyo.Umarım yardımcı olur bu tavsiyelerim cnm. Kolay gelsin

ilk once sana aferin diyim o zamana.s.benim tahminim hap yada ac kalmakti,ama yanildigimi gorunce ,saglikli kilo verdigini gorunce sevindim senin adina,ne mutlu sana,tekrardan aferin sanaa.s.

hap kulanmadan da ne kadar kolay kilo verebildiğimi keşfettim cnm inş devamıda gelir:sm_cool:

bendende aferim spor+yeşillik+su bide hamurişini çıkarınca kilo vermek çok kolaylaşıyor ama o kaçamak anlarında kendine hakim olmak da çok zor oluyor

evet cnm hayatına sporu ve sebzeleri soktuğun zaman ztn günler çabucak geçiyo ve günden güne inceliyosunkaydirigubbakcemile5 bzn pastenelerin önünden geçerken kendimi zorlayarak ilerliyorum yoksa her an bi yanlış yapabilirim. Bgn cnm çook çekirdek istedi havada yağmurlu dedim çayla beraber ne güzel olur. Ama 2 hafta sonra doğum günüm o zamana kadar kaçamak yok o gün dilediğimi yicem bununla avundum ve başım dik karnım aç geldim odama:icecream:

veveya bana cevap verdigin icin tesekur ediyorum.yesil cayi en az bir bardak iciyorum.metabolizmadan metabolizmaya da fark ediyor elbette benimki cok yavas hem troitim yavas calisiyormus hem demirim eksik bunlara bakinca az da olsa vermek guzel :) .evde 15-20 dk agirliklarla calsiiyorum,gobek ve bel icin ozellikle haraketler yapiyorum hergun.yuruyus ne yalan soyleyim duzenli yapamiyorum ama tranpoline var bahcede havalar duzeldiginden beri yarim saat orda zipliyorum ilk bir iki gun kaslarimin agrisindan oluyorum sandim yilmadim devam ettim aci kalmadi artik :) bi yerde okumustum 7 dakika trampolinde ziplamak 1 mil kosmakla es deger diye.Bende oyle avutuyorum kendimi umarim gercekten oyledir.

veveya bana cevap verdigin icin tesekur ediyorum.yesil cayi en az bir bardak iciyorum.metabolizmadan metabolizmaya da fark ediyor elbette benimki cok yavas hem troitim yavas calisiyormus hem demirim eksik bunlara bakinca az da olsa vermek guzel :) .evde 15-20 dk agirliklarla calsiiyorum,gobek ve bel icin ozellikle haraketler yapiyorum hergun.yuruyus ne yalan soyleyim duzenli yapamiyorum ama tranpoline var bahcede havalar duzeldiginden beri yarim saat orda zipliyorum ilk bir iki gun kaslarimin agrisindan oluyorum sandim yilmadim devam ettim aci kalmadi artik :) bi yerde okumustum 7 dakika trampolinde ziplamak 1 mil kosmakla es deger diye.Bende oyle avutuyorum kendimi umarim gercekten oyledir.

ayy cnm keşke benimde trampolinim olsa yaa çok imrendim sana.Canım spora ve yeşil çaya devam. birlikte kaç kilo verdiğimizi paylşırız. BEn de göbek için hareketler yapıyorum ve spora başlamadan 1 saat önce karnıma lahana yağı sürüyorum ve streç film sarıyorum spordan sonrada banyoda kabak lifi ve yosun sabunu ile ovuyorum... baya bi çabalanıyorum aslında:tomato:

Kızlar bide kahvaltıda maydonoz yemeği ihmal etmeyin. Ben her sabah uyanır uyanmaz sandoloz sakızımı çiğneyip arkasından sirkeli ılık suyumu içiyorum ve kahvaltıya oturuyorum. Kahvaltıda zeytin,beyaz peynir,domates,salatalık,maydonoz ve kepekli ekmek yiyorum haftada 3 gün haşlanmış yumurta yiyorum. Okula elma götürüyorum karnım acıkınca yatıştırmak için.bu benim bu diyetteki kahvaltım.Bence çok sağlıklı ve lezzetli

tarti gunum cuma en son 68.300 dum.yesil cay iciyorum ama sihay ve sekerli cayi hala birakamadim :KK43: esmer seker kullaniyorum ama biliyorum pek de bir farki yok beyaz sekerden.ahh bi biraksam sekeri eminim fazladan haftada bir kilo veririrm .
benimde kahvaltim hemen hemen ayni canim aksamlar cok onemli iki gundur pilav yaninda sebze yiyorum 2-3 litre suyuyda ihmal etmiyorum .eskiden 2 bardak bile icmezdim gunde .cok sagliksiz ve kotu beslendim.metabolizmami kendi kendime yavaslattim (burada okudukca anladim ).gunde 2 ogun yiyordum sabah kahvalti yok ikinci ogunumde gece oluyordu ustelik .bir aydir degisti tabi .ya ama ben biraz daha hizli zayiflamak istiyordum ayda 4-5 mesela :KK43:

tebrikler bir ayda 8 kilo harika
darısı bize inşallahhh

epinefrin arkadaşım pilavın yanında bir şey yemek asıl kilo yapıyor.bence akşam sadece sebze yemegi yemek kilo vermeni hızlandırıra.s.

tarti gunum cuma en son 68.300 dum.yesil cay iciyorum ama sihay ve sekerli cayi hala birakamadim :KK43: esmer seker kullaniyorum ama biliyorum pek de bir farki yok beyaz sekerden.ahh bi biraksam sekeri eminim fazladan haftada bir kilo veririrm .
benimde kahvaltim hemen hemen ayni canim aksamlar cok onemli iki gundur pilav yaninda sebze yiyorum 2-3 litre suyuyda ihmal etmiyorum .eskiden 2 bardak bile icmezdim gunde .cok sagliksiz ve kotu beslendim.metabolizmami kendi kendime yavaslattim (burada okudukca anladim ).gunde 2 ogun yiyordum sabah kahvalti yok ikinci ogunumde gece oluyordu ustelik .bir aydir degisti tabi .ya ama ben biraz daha hizli zayiflamak istiyordum ayda 4-5 mesela :KK43:

cnm pilavı yeme bence.Bulgur pilavı tercih edebilirsin onun yerine daha az kalorili. Su ve yeşil çay gerçekten metobolizmayı hızlandırıyorr. Bide greyfurt yemek te yağı eritiyomuş cnm.. Sanırım bu ay çok da gitmez kilom.İlk ay şoka uğradı yaa:) Yarın tartılıcam bakalım ben de tam 69 kiloyum ama 2 hafta önce tartıldığımda bu kilodaydım yarın öğrenip burda paylaşırım.:1hug:

tebrikler bir ayda 8 kilo harika
darısı bize inşallahhh

epinefrin arkadaşım pilavın yanında bir şey yemek asıl kilo yapıyor.bence akşam sadece sebze yemegi yemek kilo vermeni hızlandırıra.s.

Teşekkür ederim cnm inş sizden de böle msjlar okuruz. kaydirigubbakcemile5

X