Erkek arkadanzn en yakn arkadalaryla ne kadar samimisiniz?

bicirkiz

Canıma can katan canımsın...
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
1.420
19
merhaba kızlar...sorum açık ve net olacak..yardımınıza ihtiyacım var...
sevgiliniz/eşiniz' in en yakın dost/kanki/kader arkadaşları ile ne kadar samimi olabilirsiniz yada normal olunması gereken samimiyet ne olmalı aynı durumun bide tersi....
sevgilinizin/eşinizin en yakın kız arkadaşlarınızla ne derece samimi olması gerekir..aradaki mesafe ve sınırın ölçüsü ne olmalıdır..

soru 1)sevgiliniz sizinle ciddi düşünüyor..ve çocukluk arkadaşları ile ayrılmaz 3 lü olmuşlar..yedikleri içtikleri aynı...herşeyi 3 ü beraber yaşamış bir çok anı..bir çok olay...hatta evliliklerini bile aynı gün olmasını istiyorlar hatta aynı binada 3 katlı olarak beraber oturmak...
sevgiliniz diyor ki beni arkadaşlarımla kabul et....
ve onun en yakın arkadaşı ile konuşup sohbet ediyorsunuz...
bu ne kadar normal sizce...
ya da sevgiliniz sizin en yakınkız arkadaşınızla açıp konuşuyor gırgır muhabbet...
bu ne kadar normal....
böyle bir durum da tepkiniz ne olurdu..yada nasıl davranırdınız..??

Bir kere onun onlarla oldugu kadar asla samimi olmadım, oLmam da... Prosedür geregi :nazar: Dogru oLan da bu. Ne ben izin veririm samimiyete, ne o izin verir. Ölçülüyüzdür yani.

Eşimin n yakın arkadaşı bile olsa mesafeliyimdir.Laubalilikten hiç,ama hiç hoşlanmam.Bana biraz abes geliyor fazla samimiyet.:1closedeyes:
Evlilik düşünülen bir erkeği hiç de arkadaşları ile kabul edemem kimse kusura bakmasın.Evlenince her şey değişir.Erkekler evlendikten sonra bir süre bocalıyabiliyorlar.Kendi gidip onlarla görüşebilir elbette,ama koloni halinde gezip,yaşanmaz ki...Bazıları abartıyor doğrusu.
[sositososito​

samimi olmaya gerek yok bence tamam onun ya da benm arkadaşlarımızdır biz yine görüşürüz konuşuruz belki ama karşı taraf fazla muhabbet etmesin ben bunu istemezdim ki ole de ..a.s

sevgilinizin bu konuşmalara bir şey dememesi sizce bir deneme olabilir mi...yani kankisiyle konuşmam sohbet etmeme bir şey demiyor olması..acaba bir deneme olabilir mi bana karşı..acaba ne yapacak yada nasıl davranacak diye...sonuçta seven insan kıskanır..ve başka bir arkadaşımla sinemaya gittim diye çıkan küsmelerde oldu yani..şimdi böyle bir durum aklımı karıştırdı..

benim kız arkadaşımla ne kadar samimi olmasını istiyorsam onun erkek arkadaşıylada o kadar samimi olurum

ben sonradan test edip öğrendim.
yapım gereği samimi bi insanım ben. herkesle de iyi anlaşırım.
erkek arkadaşımın arkadaşlarıda benim için onun referansından dolayı önemlidir.
ama olmamalıymış.
size belki örnek olur anlatiyim
şu an erkek arkadaşımla ayrıyız. en yakın arkadaşının ikimizede birbirimizi aldattığımızı anlatması gibi sebeplerle ayrıldık.
şuan erkek arkadaşım arkadaşıyla görüşmüyor fakat arkadaşı hala beni deli gibi arıyor. açmıyorum tabiiki. ama rahatsız ediyor hep bi yerden cikiyor.
delirtti yani..
bazı insanlar çiğ süt emmiş olabiliyor. mesafeyi korumak gerek.

eşimin arkadaşlarıyla her zaman sınırlıyımdır. eşim de aynı şekilde.her şeyin bir ölçüsü var.eşim hiç öyle biri değil allaha şükür.

çok nadir gördüğüm için kendilerini
samimide değilim çokta tanıyoda değilim olmakta istemem
hepsi işyerinden olduğu için yılda birkez işyerinin düzenlediği piknik vs yerlerde görürüm
yada akşam eşimi bıraktılarında oğluşumuzu kapıdan sevmeye çıkarlar o zaman görürüm buda nadirdir
zaten samimi olmakta istemem oda benim arkadaşlarımla aynen böyledir
bana göre olması gerekende budur

Son düzenleme:
sevgilinizin bu konuşmalara bir şey dememesi sizce bir deneme olabilir mi...yani kankisiyle konuşmam sohbet etmeme bir şey demiyor olması..acaba bir deneme olabilir mi bana karşı..acaba ne yapacak yada nasıl davranacak diye...sonuçta seven insan kıskanır..ve başka bir arkadaşımla sinemaya gittim diye çıkan küsmelerde oldu yani..şimdi böyle bir durum aklımı karıştırdı..

benım gecen yıl bı arkadasım var aynı bahsettıgın cınsten
benım onlar dıyo kı 10 yıllık arkadasım oo dostum onlarsız ben yokum benı onlarla kabul et dıpdıpe oturucaz vs ..

sonra baktım cocukla gıdıp gelıyoruz her yere dıger cocukla 3 kişi gezer olmusuz ? ? ne oldu anlamadım cok sacma oof cok sıkıldım ben o işten ve ayrıldım,

bak zaten benımkının de ıstedıgı dıger cocugun sevgılısıyle ve dıger cıft arkadaslarıyla bı ömur kankı olmamızmıs,

dıger cocugun kız arkadasıyla da pek anlasamayınca ben benımkınde ıpler kopmaya basladı sankı onlar la anlasmam kendısıyle anlasmamdan önemlı gıbı,
ben dee sanıye beklemeden kactım hıc gorusmemısız gıbı konuyu kapadım ve arkama bakmadım. olay trajı komik!!

:1ninca:
senın olay da normal gelmedı. ınsanın kankısıyle anlasmak ıstemesı baska onlarla benı kabul et dıye dusunmesı knusması baska! :1ninca:

ya da sevgiliniz sizin en yakınkız arkadaşınızla açıp konuşuyor gırgır muhabbet...
bu ne kadar normal....

bu da olacak iş değil, hıc bır kızı bu kadar yakın tutmuyorum bu boyuta varmaması açısından.. sen de yakın tutma derım
:1ninca:

ne benim arkadaşlarımla samimi olmayı tercih ediyor ne de beni kendininkilerle samimi ediyor. ayrı takılıyoruz. :)

eşimle flört ederken arkadaş grubumuz ortaktı.gırgırımız,şamatamız bir de bin gül modunda olmamız vardı.sohbetlere şamatalara doyum olmazdı..
evlendikten sonra hayat mücadelesi eskisi gibi her gün görüşemedik.haftada bir bazen 2 haftada bire düştü.son zamanlarda da 2 ayda bire filan.
geçenlerde o 25 kişilik grubumuz bize geldi oturmaya.farkettimki sohbet konularımız daha reel şeylere bırakmış kendini.
evlendikten sonra düzelebilirmi diye düşündüm sizin içinde?

valla benım sevgilim askerde ve kendi arkadaslarına eanet etti beni okadar kıskançlık huyuda yoktur çok şükür allah razı olsun.. ararız birbirimizi dertleşiriz felan buluşurz otururuz biryerlerde muhabbet ederizz hee ama tabiki hepsiyle degil samimiyetine güvendiğim arkadaslarıla digerleriyle yolda ayak üstü karşılaşırsam slmlaşırım okadar..

eger ben kiz arkadasima güveniyorsam konusabilirler, ama herkes mesafesini bilsin. bende bir bayan oldugum icin laf cikar diye düsünüyorum, cok samimi olmam. esim evde degilkende eve almam bunu herkes yapar sanirim böle :) sadece esimin yaninda konusursam konusurum sakalasirim,. yoksa yok. yanlis anlasilir

kiz arkadaslarima nasil davranmasini istiyorsam erkek arkadaslariylada aram oyledir. ayni ortamdaysak samimiyet olabilir.

merhaba kızlar...sorum açık ve net olacak..yardımınıza ihtiyacım var...
sevgiliniz/eşiniz' in en yakın dost/kanki/kader arkadaşları ile ne kadar samimi olabilirsiniz yada normal olunması gereken samimiyet ne olmalı aynı durumun bide tersi....
sevgilinizin/eşinizin en yakın kız arkadaşlarınızla ne derece samimi olması gerekir..aradaki mesafe ve sınırın ölçüsü ne olmalıdır..

soru 1)sevgiliniz sizinle ciddi düşünüyor..ve çocukluk arkadaşları ile ayrılmaz 3 lü olmuşlar..yedikleri içtikleri aynı...herşeyi 3 ü beraber yaşamış bir çok anı..bir çok olay...hatta evliliklerini bile aynı gün olmasını istiyorlar hatta aynı binada 3 katlı olarak beraber oturmak...
sevgiliniz diyor ki beni arkadaşlarımla kabul et....
ve onun en yakın arkadaşı ile konuşup sohbet ediyorsunuz...
bu ne kadar normal sizce...
bu ne kadar normal....

canımcım şimdi şöyleki.. bir ayara gelinen ortamlarda gırgır şamata sohbet dertleşme espriler normaldir. o zaten güvenmedigi insanları benim yanıma yanastırmaz aynı şekilde bende. ikimizinde samimi arkadasları vardır. benim bazı arkadaslarımı o sevmez onunkileride ben.. ama cok sevdiklerimizde vardır.. o nedenle karsılıklı konusmak yeri geldiginde normal.. bi sakınca görmüyorum.. yanlız ben el sakasından hiç hoşlanmam. dokunmayacak kimse bana ve sevgilime o zaman cıldırıyorum. cunku bende kimseye dokunarak ne konusurum ne sakalasırım..

bir araya gelmedikten sonra tutupta onun arkadaslarını aramam illa buluşalım konusalım paylasalım diye. o hele hiç aramaz. =) . gerekli durumlar olursa ararım. sevgilimin olmadı yerde onlarında işi yok.. aynen benimde öyle.. her ne olursa olsun sevgilim benim en yakın kız arkadasımdahi olsa espirilerine yakınlıgına agzından cıkacak kelimelere cok dikkat etmek orunda.. aynen bende...sonucta biz birbirimizi taşıyoruz birlikte gelecege yrüyoruz.. onlarla degil.. ama arkadasta cok önemlidir. ihmal edilmemelidir...

sanırım benden bahsediyorsun :)
eşimin çok yakın bi arkadaşı var, çocukluktan beri beraberler, aynı liseyi aynı üniversiteyi okudular ikiside ilk aynı yere atandı bekarken, şu an tekrar aynı yerdeler, bizim düğünümüzden bir hafta sonra oda evlendi,
ben eşimle aynı fakültede okuduğumdan arkadaşını da o zamandan tanıyorum, bu arkadaşın eşide eşimle liseden tanışıyorlar -tatlicadiarzu-
ve aynı apartmandan altlı üstlü ev aldık şimdi, beraber oturcaz

soruna gelince, sürekli beraber otıruyoruz zaten, ya bizdeyiz ya onlarda hep beraber oturur sohbet ederiz
ama onlar genelde bilgisayarda takılır biz hanımlar mutfakta çene çalarız, beraber görüşürüz hep, bi sınır vardır yani ne aşırı samimiyet var nede mesafe

X