Ne giysem ???

duffy87

Work it
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
679
8
kendimi bildim bileli hiç salaş ,rahat giyinmedim.yani şöyle diyim hep kot giydimsem altına topuklu ayakkabılarla kombine ettim şık olim diye.ama artık bu tarzdan bıktım.spor giyinmek salaş ve rahat gözükmek istiyorum etrafa.sınırsız seçeneğim var biliyorum ama doğru seçimler yapmak istiyorum.bu konudada sizden yardım istiyorum.
fiziğim aslında şık giyinmeye çok uygun ,ince uzunum,normal kilodayım.
hep babet giyerdim normalde.bugün kendime adidas süperstar ayakkabı aldım.ama tek başına bir işe yaramıyor.genelde kotlarım hep dar paça olduğu için o ayakkabıları yakıştıramadım.
fikirlerinizi,önerilerinizi bekliyorum.nasıl giyinmeliyim,neyle neyi kombine etmeliyim ?

adidas super starlar bol kotlarla güzel duruyor. abartıya kaçmayan o her yeri cepten geçilmeyen tarzdakiler değil de daha adam akıllı bol kotlar var, onlarla olabilir. (pull&bear da olsun bershka da olsun mesela.) üstüne zaten baskılı renkli bi tişört üzerine de uzun hırka vs. giyebilirsin.

şimdiler de ispanyol paça koylar çoook moda. mangoda da var yine. onlarla da güzel oluyor burunları yuvarlak olduğu için.

ama dar paçayla asla giyilmemesi gereken bir ayakkabıdır adidas super star :KK43:

spor yaparken mi yoksa normal giyim şeklindemi kullanıcaksın?
süprstarlarnla bol kesim pantolon giymen şart olmuş zaten:) üzerine sade baskılı bi t-shirt büyük çanta ve takılarla kombine edebilirsin:)

ben ltb nin valerie,vaney,nathalie modellerini önerebilirim ne dar ne bol paça
üstüne de değiik tarzda tshirtler , askılı bodyler ile kombine edebilirsin a.s.

X