Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

maksimen canım neden tedavin yanlış olsun ki...benim hapım dün bitti c.tesi kontrolüm var..bu da adetten sonra benimde 10.uncu gün gitmiş olucam..sana dr un nasıl anlattı..tedavin yanlış diye düşünme canım..pozitif düşün ki hormunların ve yumoşlar etkilenmesin..benimde hapı kullanırken ilk günler ağrım çoktu ama son iki gün ağrım olmadı..pek umutlu değilim yumoşlardan ..bakalım yarın kontrolde görücez..julyetcim maşallah canım benim..senin yumoşlar baya çokmuş..inşallah hayırlısıyla tutarlar canım..iğneden sonra bol bol çalışın...öptüm canlarıımm.ŞenizŞeniz.

valla canım yumurta var epey bi adetin ilk günü 5 bi tarafta 6 bi tarafta vardı 10.günü bu yumurtaların 5 tanesi hareketlenmiş büyümeye başlamış ama önemli olan tutturmak bakalım kısmet inşallah hepimizin bu ay yüzü güler

valla canım yumurta var epey bi adetin ilk günü 5 bi tarafta 6 bi tarafta vardı 10.günü bu yumurtaların 5 tanesi hareketlenmiş büyümeye başlamış ama önemli olan tutturmak bakalım kısmet inşallah hepimizin bu ay yüzü güler

maşallah canım benim:nazar::nazar::nazar:benim bi yumurta ancak gelişiyo ama düşünsene senin şansın daha yüksek inşallah..kaydirigubbakcemile5çok çalışın önemli günleri kaçırma,ilişkiden sonra da baya yataktan kalkma..öptüm canım benim..ŞenizŞeniz

:Saruboceq:
maşallah canım benim:nazar::nazar::nazar:benim bi yumurta ancak gelişiyo ama düşünsene senin şansın daha yüksek inşallah..kaydirigubbakcemile5çok çalışın önemli günleri kaçırma,ilişkiden sonra da baya yataktan kalkma..öptüm canım benim..ŞenizŞeniz

sagol canım teşekkür ederim tabi bu durumlarda hiç olmama ihtimali kadar çoğul olma ihtimalide var düşünsene 4 yumurtanın hepsi tutuyomuş 4 üz felan oluyomuş :roflol: şaka bi tarafa bi tane versin sağlıklı sıhhatli bi cocuk nasip etsin rabbim hepimize :Saruboceq:

maksimen canım neden tedavin yanlış olsun ki...benim hapım dün bitti c.tesi kontrolüm var..bu da adetten sonra benimde 10.uncu gün gitmiş olucam..sana dr un nasıl anlattı..tedavin yanlış diye düşünme canım..pozitif düşün ki hormunların ve yumoşlar etkilenmesin..benimde hapı kullanırken ilk günler ağrım çoktu ama son iki gün ağrım olmadı..pek umutlu değilim yumoşlardan ..bakalım yarın kontrolde görücez..julyetcim maşallah canım benim..senin yumoşlar baya çokmuş..inşallah hayırlısıyla tutarlar canım..iğneden sonra bol bol çalışın...öptüm canlarıımm.ŞenizŞeniz.

teşekkürederim canım ya .işte insan çok hassas oluyor sanırım bu ilk tedavim
olduğu için belkide.eşim okadar umutlu ki onu
hayalkırıklığına uğratmak istemiyorum

yok canım olumsuz düşünme belkide senin doktorun o şekilde yürütüyo tedaviyi genelde hap bitimi kontrol olunup ortalarındada çatlatma ignesi vuruluyo ama sen igne vuruncakmıydın belki senin kini adetin 18.günü vurur o şekilde planlamıştır benim doktorum bana çizelge hazırladı ben o çizelgeye göre takip ediyorum günlerimi

inş.öyledir canım.benimde karnım bugün çok ağrımaya başladı .
sanki regli olacak gibiyim ama daha 11gün var günüme

julyet ya evet senin yumurtaların hepsi tutarsa bideeeeeee
rabbim muhakkak klaylık verir mrk etme
ay çok şeker bi durum ama

julyet ya evet senin yumurtaların hepsi tutarsa bideeeeeee
rabbim muhakkak klaylık verir mrk etme
ay çok şeker bi durum ama

yok canım ya sanmam öyle bise olacağını arkadaşım bu tedaviyle ikiz sahibi oldu ilk denemesinde bir kız bir erkek öyle tatlılar ki ikiz isterim ama bi kız bi erkek olsun bende ama allah bi tane versin bana oda yeter bu ay hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum inşallah hiç birimiz yaşamayız

amiin inş.canım ya .bende ikiz çok istiyorum ya
hele eşim bayılıyo ikzlere.ama tabiki hayırlısı olsun
ben yarın doktora gitcem diye uyku tutmuyor .walla
yarasa gibi oldum-tatlicadiarzu-

günaydın kızlaaarr...kızlar ben bugün dr a gidicem inşallah büyümüştür yumoşlarım,pek umudum yok ama:KK43:((benim için dua edin kızlar..maksimencim inşallah sende güzel haberlerle gelirsin canım benim..öptüm canlarıııııımm...ŞenizŞenizŞeniz

günaydın kızlaaarr...kızlar ben bugün dr a gidicem inşallah büyümüştür yumoşlarım,pek umudum yok ama:KK43:((benim için dua edin kızlar..maksimencim inşallah sende güzel haberlerle gelirsin canım benim..öptüm canlarıııııımm...ŞenizŞenizŞeniz
bugün doktora gidecegini okudum.klomen tedavisi mi gördün yoksa iğne mi?merak ettim.inş.hayırlı haberlerle dönersin.

[/B][/FONT]
bugün doktora gidecegini okudum.klomen tedavisi mi gördün yoksa iğne mi?merak ettim.inş.hayırlı haberlerle dönersin.

kadusum canım ben serophene içmiştim bugün adetimin 10 günü kontrolüm bugündü..yumurtam 15 mm olmuş kızlaaarr.hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile5.dr um p.tesi tekrar çağırdı..o zamana kadar yumurta 18mm olur dedi..belki dr a iğneyi vurdururum..çok sevindim canlarııımm..ne demek kadusum merak ettiklerini sorabilirsin..herzaman yardımcı olurum..öptüm canım benim...Şeniz

kızlar ben hiçte iyi haberler almadım senağlama
doktorun karşısında ağlamamak için çok zor tuttum kendimi..senağlama
okadar çok umutla gitmiştim ki .yumoşlar hiç hiç hiç gelişmemişsenağlama
eşim takma kafana dedi ama ben muayeneden çıktığım gibi başladım ağlamaya
moralim çok bozk anlatamam.bea deseydiki gelişmiş ama yeterli değil ..
bukadar dokunmazdı asla.ama hiç bi gelişme yokmuş.:1no2:
şimdi dozu arttırdı günde 3kez serophene alicam reglimin 3.günü başlıcam ve hap bitince 4gün sonra tekrar kntrol var.

[/B][/FONT]

kadusum canım ben serophene içmiştim bugün adetimin 10 günü kontrolüm bugündü..yumurtam 15 mm olmuş kızlaaarr.hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile5.dr um p.tesi tekrar çağırdı..o zamana kadar yumurta 18mm olur dedi..belki dr a iğneyi vurdururum..çok sevindim canlarııımm..ne demek kadusum merak ettiklerini sorabilirsin..herzaman yardımcı olurum..öptüm canım benim...Şeniz

canım çok sevindim adına inş. bu ay bebişin gelir.

kızlar ben hiçte iyi haberler almadım senağlama
doktorun karşısında ağlamamak için çok zor tuttum kendimi..senağlama
okadar çok umutla gitmiştim ki .yumoşlar hiç hiç hiç gelişmemişsenağlama
eşim takma kafana dedi ama ben muayeneden çıktığım gibi başladım ağlamaya
moralim çok bozk anlatamam.bea deseydiki gelişmiş ama yeterli değil ..
bukadar dokunmazdı asla.ama hiç bi gelişme yokmuş.:1no2:
şimdi dozu arttırdı günde 3kez serophene alicam reglimin 3.günü başlıcam ve hap bitince 4gün sonra tekrar kntrol var.

canım hiç üzülme bu gibi durumlarda ilacın dozunu artırırlar oda olmadı daha etkilisini verirler oda olmadı igneler var cok daha etkili olan yani bi şekilde büyür tatlım hiç canını sıkma bu yüzden allah sağlık sıhhat versin düzelir allahın izniyle pazarteside ben gidicem bakalım benimkiler ne alemde igne vurcaz dedi doktor ama bakalım büyüdüler mi naptılar görcez

inş büyümüşlerdir canım. ya hiç gelişme olmaması canımı çok sıktı .
azıcık bile olmamiş. bu ay incir çörekotu bal , süt hepsinde çok tüketmiştim
hiç işe yaramamiş.biraz bile.neyse inş atlatıcam bunuda .şimdi regli olmak için sabırsızlıkla bekliyorum .inş hemen olurum

[/B][/FONT]

gelişimi çok iyi yumoşunun.ınş.gelir bebişin bu ay .inş benim de gelir.hakkımızda hayırlısı olsun inş..

inş büyümüşlerdir canım. ya hiç gelişme olmaması canımı çok sıktı .
azıcık bile olmamiş. bu ay incir çörekotu bal , süt hepsinde çok tüketmiştim
hiç işe yaramamiş.biraz bile.neyse inş atlatıcam bunuda .şimdi regli olmak için sabırsızlıkla bekliyorum .inş hemen olurum
canını sıkma ben de julyetin yazdıklarına katılıyorum.sen içini ferah tut ve bu ay büyüyecekmiş gibi düşün yumoşlarını.pozitif düşün .içini ferah tut

kızlar benim bugün kontrolüm vardı iki tane yumurtam gelişmiş biri sağda biri solda biri 18mm biri 19mm doktor bugün çatlatma ignemi vurdu çarşamba günü bakıcaz çatlamış mı pazartesi günüde progesterona bakılcak yumurta kalitelimi kalitesiz mi onu anlamak için bakalım inşallah bu ay hamile kalırım

kızlar benim bugün kontrolüm vardı iki tane yumurtam gelişmiş biri sağda biri solda biri 18mm biri 19mm doktor bugün çatlatma ignemi vurdu çarşamba günü bakıcaz çatlamış mı pazartesi günüde progesterona bakılcak yumurta kalitelimi kalitesiz mi onu anlamak için bakalım inşallah bu ay hamile kalırım

oooo maşallah jülyetim:nazar:senin yumoşlar iki tane..inşallah güzelce çatlayıp döllenirler..amiiinn:Saruboceq:benim yumoşum da 19 mm olmuş bugün akşam 8 de iğnemi vurundum..hayırlısı bakalım..inşallah güzel haberler veririz buradan..amiiinn.. öptüm canlarııımm.ŞenizŞeniz..

oooo maşallah jülyetim:nazar:senin yumoşlar iki tane..inşallah güzelce çatlayıp döllenirler..amiiinn:Saruboceq:benim yumoşum da 19 mm olmuş bugün akşam 8 de iğnemi vurundum..hayırlısı bakalım..inşallah güzel haberler veririz buradan..amiiinn.. öptüm canlarııımm.ŞenizŞeniz..

bende bugün vurundum ikimizde aynı gün vurunmuşuz inşallah iyi sonuçlanır canım ya bana doktor gün aşırı ilişki önerdi bugün çarşamba ve cuma olmak üzere senin planın ne doğrultuda canım sanada bakcak mı çatlamış mı diye bana çarşamba günü bakıcak

X