Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

raebzeh

Elhamdülillah Ya Rabbi..
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
2.008
8
arkadaşlar klomen ve gonaphene ile ilgili topik açıldı arkadaşlarımız tarafından..birde serophene diye bi hap çıktı ..bende bu ay kullanmaya başladım..istedimki kullanan arkadaşlarla burada bildiklerimizi PAYLAŞALIM..hadi hayırlısı...topiğime hoşgeldiniiiiizzz....Şeniza.s.

sanırım serophene i kullanan kimse yok..ilgili arkadaşlar mümkünse konuyu silsinler ben bilmiyorum silmeyi..öptüm canlarııımm..

inşallah buradan gelişmeleri yazıcam..adet tarihimi bekliyorum..hayırlısı..

raebzeh merhaba canım.ben 1 yıllık evliyim eşimle bende hiç sorun olmamasına rağmen bebeğim olmadı.dr a gidince de banada bu hapı verdi.adetin 5,günü başlanacak günde 2 tane 5 gün boyunca.zaten 10 tane var kutuda.neyse şuan adetim başladı ama kullanmak konusunda endişeliyim.biraz araştırdım bazılarında hemen kullanınca sonuç vermiş bazılarında doz artırılmış bazılarında ise tamamen olumsuz.o yüzden bu ayda belki daha zamanı değil diyerek hayırlı zamanı allah tan beklemeye karar verdim.1,2 daha bekleyip yine olmazsa o zaman belki kullanırım.sağlıcakla kal...:1hug:

raebzeh merhaba canım.ben 1 yıllık evliyim eşimle bende hiç sorun olmamasına rağmen bebeğim olmadı.dr a gidince de banada bu hapı verdi.adetin 5,günü başlanacak günde 2 tane 5 gün boyunca.zaten 10 tane var kutuda.neyse şuan adetim başladı ama kullanmak konusunda endişeliyim.biraz araştırdım bazılarında hemen kullanınca sonuç vermiş bazılarında doz artırılmış bazılarında ise tamamen olumsuz.o yüzden bu ayda belki daha zamanı değil diyerek hayırlı zamanı allah tan beklemeye karar verdim.1,2 daha bekleyip yine olmazsa o zaman belki kullanırım.sağlıcakla kal...:1hug:

canım benim..ben kızıma gonaphenele hamile kalmıştım..kızım şimdi 2,5 yaşında..ikinci bebiş için tekrar tedaviye başladık.bi 6 ay önce yine serophen içtim ama yumurtalar fazla büyümedi..bu ay yine serophen yazdı dr um.bu sefer haptan sonra bol bol kuru inciri yıkayıp yedim bilmiyom onun mu faydası oldu yumurtam büyüdü sol yumurtalığımda 16 mm lik bi yumurta oluşmuş bu dediğim adetimin 11.günü c.tesi...dr um bir gün daha bekle p.tesi ovitrelle çatlatma iğnesini saat 5 te vurdur dedi ve iğneden önceki gün yani pazar ve sonraki iki gün salı,çarşamba ilişki dedi..şimdi adet tarihim 1 mayıs bekliyorum bakalım ..hayırlısı..peki canım sende sorun var mı dr un bişey söyledi mi?normalde bu tür haplar yumurta oluşumu için verilir..acaba sende de mi yumurtlama sorunu var ki bu hapı verdi?..öptüm canım benim...Şeniza.s.

yok canım iki kez ayrı ayrı dr a muayene oldum eşimin isteğiyle :nazar: yumurtaların güzel rahimde sorun yok hormonlar normal herşey müsait dedi ikiside.eşimde tabi muayene oldu onda da normal sonra ikinci dr baktı ki bizden kurtuluş yok bu hapı verdi :icecream: bana kalsa allah ne zaman kısmet ederse diyorum vardır bunda da bir hayır.dimi? belkide daha zamanı değil.yoksa neden olmasın ki? ama eşim çok istiyor...yinede ikna ettim bu ay da kırmızılar gelirse gelecek ay başlayacağım inşallah.sende gelişmeleri yazarsan sevinirim.burdan takip ederim ben.ama dediğin gibi incirinde etkisi olabilir hapla birleşince tavan yapmıştır yumurtalar kaydirigubbakcemile3 bende polen falan yiyorum bakalım artık.güzel haberlerini bekliyorum.

inşallah canım benim..güzel haberler verip bu hapı kullananlara umut ışığı olmayı çok isterim..inşallah sende hapı kullanmadan hamiş kaşlırsın..müjdeli haberlerini alırız..öptüm canım benim..Rabbim yar ve yardımcın olsun..amiinn..Şeniz

raebzeh merhaba canım.bu ay kullandım ben serephone.iğnemide oldum şimdi merakla sonucu bekliyorum.sen naptın kullandın mı? sonuç nedir???

raebzeh merhaba canım.bu ay kullandım ben serephone.iğnemide oldum şimdi merakla sonucu bekliyorum.sen naptın kullandın mı? sonuç nedir???

canım benim ben bu ay kullandım ama sonuç negatif:çok üzgünüm:hemde adetim 2 gün önceden teşrif etti:çok üzgünüm:bende anlamadım..inşallah senden güzel haberler alırız canım benim..belirtilerin var mı?öptümcanım benim..Şeniz

dün oldum iğneyi.birgün bekleyin sonra ... yapın dedi.17 mayıs benimde inşallah olmam.sen niye oldunki peki? yumurtan yeterince büyümemişmi ondanmı acaba? gittin mi tekrar dr a çünkü bana dr eğer adet olursan hemen gel dedi.hayırlısı artık öyle bakmak lazım.üzülme :1hug:

Kızlar bende serophen kullanıyorum. Bu ay il kullanışım. raebzeh senin kaç yumurtan oluştu ve kaç mm di canım.

bende serophen kullanıyorum kızlar ya .daha bu ay başladım ve cumartesi kntrlüm var.inş faydası olmuştur.ama ben ne kasık ağrısı ne baş dönmesi yaşadım yaaaaaaaa.acaba etkili olmadımı

dün oldum iğneyi.birgün bekleyin sonra ... yapın dedi.17 mayıs benimde inşallah olmam.sen niye oldunki peki? yumurtan yeterince büyümemişmi ondanmı acaba? gittin mi tekrar dr a çünkü bana dr eğer adet olursan hemen gel dedi.hayırlısı artık öyle bakmak lazım.üzülme :1hug:

nezihem canım yazıyı yazalı baya olmuş,inşallah hamiş haberlerini alırız..aslında yumurtam büyümüştü iğnede vurunmuştum ama adet oldum..bende anlamadım..:uhm:dr gittim dr a ultrasonla baktı bişey demedi,hapın dozunu artırdı..hayırlısı bakalım..öptüm canım benim..Şeniz
Kızlar bende serophen kullanıyorum. Bu ay il kullanışım. raebzeh senin kaç yumurtan oluştu ve kaç mm di canım.

canım benim yumurtalar kaç tane oluştu bilmiyom dr um söylemedi..bir yumurtam 11.gün 16 mm olmuştu.dr iki gün daha bekle iğneyi vurdur dedi..ama erken adet oldum:çok üzgünüm:..bu ay yine serophene içiyorum..bakalım nolacak..öptüm canım
bende serophen kullanıyorum kızlar ya .daha bu ay başladım ve cumartesi kntrlüm var.inş faydası olmuştur.ama ben ne kasık ağrısı ne baş dönmesi yaşadım yaaaaaaaa.acaba etkili olmadımı

canım illaki ağrı olacak diye bişey yok..belki seninki de ağrısız büyür..bence moralini bozma..inşallah bu ay hepimiz hamileyiz diye müjdelerimizi vericez..öptüm canım benim..Şeniz[/LIST]

raebzeh teŞekkÜrler canım benım ya ınŞ Öyledır
HEPıMıZ GÜZEL HABERLERı ALIRIZ EN KISA ZAMANDA ıNŞ.

Son düzenleme:
raebzeh teŞekkÜrler canım benİm ya İnŞ Öyledİr
HEPİMİZ GÜZEL HABERLERİ ALIRIZ EN KISA ZAMANDA İNŞ.

amiiiinn..canım benim..bu tedavi de önemli olan dua etmek ve pozitif düşünmeka.s....öptüm canım benim..Rabbim yar ve yardımcımız olsun..amiiiinnn:Saruboceq::Saruboceq:

amiiiinn..canım benim..bu tedavi de önemli olan dua etmek ve pozitif düşünmeka.s....öptüm canım benim..Rabbim yar ve yardımcımız olsun..amiiiinnn:Saruboceq::Saruboceq:

evet ya bu çok çok önemli bende bu ay hep öyle olmaya çalıştım
eşim de çok destek oldu busefer......şimdi cumartesiyi iple çekiyorum
hem korku benneyaptımkihem umut var.RABBİM e kalmiş.hayırlısı artık

canım ne güzel işte yan etkisi olmamış ilacın.bende de hiç bi yan etkisi olmadı.Herhalde günde bi tane içtiğimizden.ınşallah hamiş kalırız bu ilaç sayesinde:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::

X