1 haftada 3 kilo verdim

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Arkadaşlar bu denediğim yöntemin etkisini görmeseydim buraya yazmazdım emin olun.
Ben sabahları kalkar kalkmaz 1 bardak ılık suyun içine 2 tatlı kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katıyorum ,Bu karışımı burnuma mandal sıkıştıtrarak içiyorum,çünkü kokusu ve tadı iğrenç.
1 saat sonra kahvaltı yapıyorum (bu çok önemli)Yani aradan 1 saat geçmesi gerekiyor.
Kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek, 1 dilim peynir (yağsız) , gün aşırı 1 yumurta , 3-4 zeytin , arada domates (mevsimi olmadığı için). We kesinlikle çay içmiyorum.çünkü çay biliyosunuz kansızlık aynı zamanda demir emilimi yapıyor.Bunun yerine kayısı suyu veya meyve suyu gibi bişeyler tüketebilirsiiz.
Öğlen yemeklerini yoğurtla geçiştiriyorum yada üşenmezseniz salata yapabilirsiniz yağsız.Ama ben yoğurdun içine yulaf katıyorum.
Neyse akşamda ekmek yemiyorum ve yemeklerimide az yemeye gayret ediyorum.Egzersizimi de yapıyorum ewde(yediklerimi yakmak için) sonra içim rahat bişekilde yatıyorum.
Güçlü iradeler dilerim ,görüşmek üzere ...

akşam yemeklerin mesala 1 porsiyon ekmeksizmi yiyorsun birde egzersinde neler yapıyosun canım çok iyi vermişsin bende hemen değil pazartesi başlayayım benimkide seninkinin aynısı ama tek fark öğle kepek ekmeğinden tost yapıyorum pazartesi başlayayım barikaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bu denediğim yöntemin etkisini görmeseydim buraya yazmazdım emin olun.
Ben sabahları kalkar kalkmaz 1 bardak ılık suyun içine 2 tatlı kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katıyorum ,Bu karışımı burnuma mandal sıkıştıtrarak içiyorum,çünkü kokusu ve tadı iğrenç.
1 saat sonra kahvaltı yapıyorum (bu çok önemli)Yani aradan 1 saat geçmesi gerekiyor.
Kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek, 1 dilim peynir (yağsız) , gün aşırı 1 yumurta , 3-4 zeytin , arada domates (mevsimi olmadığı için). We kesinlikle çay içmiyorum.çünkü çay biliyosunuz kansızlık aynı zamanda demir emilimi yapıyor.Bunun yerine kayısı suyu veya meyve suyu gibi bişeyler tüketebilirsiiz.
Öğlen yemeklerini yoğurtla geçiştiriyorum yada üşenmezseniz salata yapabilirsiniz yağsız.Ama ben yoğurdun içine yulaf katıyorum.
Neyse akşamda ekmek yemiyorum ve yemeklerimide az yemeye gayret ediyorum.Egzersizimi de yapıyorum ewde(yediklerimi yakmak için) sonra içim rahat bişekilde yatıyorum.

canım bende nerdeyse seninkinin aynısı bi diyetle 6 günde 3 kg verdim..5 kg daha var vermem gereken..inşallah onuda veririm sağlıklı bi şekilde...cokacimcoook

akşam yemeklerin mesala 1 porsiyon ekmeksizmi yiyorsun birde egzersinde neler yapıyosun canım çok iyi vermişsin bende hemen değil pazartesi başlayayım benimkide seninkinin aynısı ama tek fark öğle kepek ekmeğinden tost yapıyorum pazartesi başlayayım barikaydirigubbakcemile2

Akşam yemeği için pilav makarna yada et türü bişeyler yaptıysam ekmek yemiyorum tabi, ama zeytinyağlı yemekler için bir dilim kepekli ekmeğin de bir zararını görmedim.
Akşam egzersizimde genellikle karnımda sezeryandan sonra göbek kaldığı için ısınma hareketleinden sonra mekik çekiyorum. We kendime iki tane dambıl aldım 2 we 3 kiloluk. Ben önce bir ay kadar 2 kilolukla ağırlık çalıştım, sonra da 3 kilolğa başladım ve kollarımdaki sarkıklığa yağlanmaya çok iyi geldi,göğüs kaslarınıda çalıştırıyor tabi bu .
We dambılı bacak kasları için ayaklarınıza koyup ta kaldırma çalışmalrı yapabilirsiniz,buda bana çok iyi geldi.
Tüm yaptığım bu ...

çok hızlı olmuş bence geri alınabilir bu kilolar dikkatli olun kızlar

bende bu ılık limonlu sirkeli suyun çok faydasını gördüm günde 2-3 kez içiyorum çok ii geliyo işlahı da kapatıyo

bende bu ılık limonlu sirkeli suyun çok faydasını gördüm günde 2-3 kez içiyorum çok ii geliyo işlahı da kapatıyo

Ama fazla abartmamak lazım, azı karar da çoğu zarar olabilir maazallah, bir acelemiz yok sonuçta yavaş yavaş olsun ama sağlıklı olsun yararını gördüğüne sewindim yine de , teşekkürler.

çok hızlı olmuş bence geri alınabilir bu kilolar dikkatli olun kızlar

bence geri almaz tabi her diyet sonrası çok dikkat etmek lazım birde sirkeli su içmişsin bende bir zaman içtim ama benim miğdeme rahatsızlık verdi bende limonlu bu denesem kiCADIARZU birde kaç kilosun canım sen yani 3 kilo vermden önce

bence geri almaz tabi her diyet sonrası çok dikkat etmek lazım birde sirkeli su içmişsin bende bir zaman içtim ama benim miğdeme rahatsızlık verdi bende limonlu bu denesem kiCADIARZU birde kaç kilosun canım sen yani 3 kilo vermden önce

Ben 62 kiloydum bir hafta önce.Daha dün sabah aç karnına tartıldım gramsız 60 çıkarken,bu sabahta aç karnına 59kilo 400 gram çıktım.Mucizevi bir içecek bu.

bide şu var..metobolizma 1 haftada uyguladığımız diyete alıştığı için,ikinci hafta aynı diyetle 3 kg vermemiz zorlaşıyo.bunun için her hafta diyeti biraz değiştirmek gerekiyo tabi egzersiz şekillerini de..geçen hafta 20 kere mekik çektiysem hergün,bu hafta 40 tane çekiyorum..tek seferde yani..akşamları ekmeksiz yediğim yemeğin,bu sefer porsiyonunu azaltarak ekmeksiz yemeğe devam ediyorum..

bide şu var..metobolizma 1 haftada uyguladığımız diyete alıştığı için,ikinci hafta aynı diyetle 3 kg vermemiz zorlaşıyo.bunun için her hafta diyeti biraz değiştirmek gerekiyo tabi egzersiz şekillerini de..geçen hafta 20 kere mekik çektiysem hergün,bu hafta 40 tane çekiyorum..tek seferde yani..akşamları ekmeksiz yediğim yemeğin,bu sefer porsiyonunu azaltarak ekmeksiz yemeğe devam ediyorum..

Bu çok gerekli bir bilgiydi teşekkürler paylaşımın için.

rica ederim canım..sağlıklı bi şekilde vericez inşallah kiloları..

arkadaşlar bu denediğim yöntemin etkisini görmeseydim buraya yazmazdım emin olun.
Ben sabahları kalkar kalkmaz 1 bardak ılık suyun içine 2 tatlı kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katıyorum ,bu karışımı burnuma mandal sıkıştıtrarak içiyorum,çünkü kokusu ve tadı iğrenç.
1 saat sonra kahvaltı yapıyorum (bu çok önemli)yani aradan 1 saat geçmesi gerekiyor.
Kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek, 1 dilim peynir (yağsız) , gün aşırı 1 yumurta , 3-4 zeytin , arada domates (mevsimi olmadığı için). We kesinlikle çay içmiyorum.çünkü çay biliyosunuz kansızlık aynı zamanda demir emilimi yapıyor.bunun yerine kayısı suyu veya meyve suyu gibi bişeyler tüketebilirsiiz.
öğlen yemeklerini yoğurtla geçiştiriyorum yada üşenmezseniz salata yapabilirsiniz yağsız.ama ben yoğurdun içine yulaf katıyorum.
Neyse akşamda ekmek yemiyorum ve yemeklerimide az yemeye gayret ediyorum.egzersizimi de yapıyorum ewde(yediklerimi yakmak için) sonra içim rahat bişekilde yatıyorum.

merhaba vildrose.bu diyette ara öğünlerde birşey yemiyormusun.bende buna benzer bir diyet yapıyorum.fakat ara öğünlerde meyve veya 1 avuç beyaz leblebi yiyiyorum.ayrıca greyfurtta yiyiyorum.zayıflamaya etkisi var.yalnız haftada 1 kilo verdim.

AYRICA YOĞURDUN İÇİNE 1 TANE SALATALIK DOĞRUYORUM.TOK TUTUYOR.DENEYEBİLİRSİN.:eek:

merhaba vildrose.bu diyette ara öğünlerde birşey yemiyormusun.bende buna benzer bir diyet yapıyorum.fakat ara öğünlerde meyve veya 1 avuç beyaz leblebi yiyiyorum.ayrıca greyfurtta yiyiyorum.zayıflamaya etkisi var.yalnız haftada 1 kilo verdim.

Bu diyet değil aslında, sadece benim o şekilde tercih ettiğim ve etkisini gördüğüm içinde dewam ettiğim bir sağlıklı zayıflama metodu.Tercih sizin tabi,ben meyve sevmediğim için yiyemiyorum.

evet kizlarrr yarin basliyorum bendeee ve bu sefer artik kafama koydum... gerci 52 kiloyum ama almanyaya gelmeden önce 49 dum! anacim buraya hergelen inanmazsiniz ama en az bi 10 kilo aliyor. bütün arkadaslarim öyle ... artik havasinadan mi suyundan mi valla:1closedeyes: yine ben iym 3 kilo aldim sadece...

bende son bırkacgundur yedıklerıme dıkkkat ederek ve elma sırkesının mucızesıyle ıkı kılo verdım...
çok azimliyim bu sefer. kurtulucak bu kılolardan

arkadaşlar elma sirkesi bende yapıyordum bıraktım şimdi tekrar aldım elmesirkesini ama ben dayanamıyorum çok acıkıyorum bunu da yanlız olmama ve evdde oturmaya bağlıyortum bende denemeye başlıyacağım sirkeyi sizinle paylaşmak isterim

arkadaşlar elma sirkesi bende yapıyordum bıraktım şimdi tekrar aldım elmesirkesini ama ben dayanamıyorum çok acıkıyorum bunu da yanlız olmama ve evdde oturmaya bağlıyortum bende denemeye başlıyacağım sirkeyi sizinle paylaşmak isterim

canım bende evde yalnızım o yuzden gelıp gıdıp yıyorum. ama sımdı kepeklı galeta aldım bıseyler ıstersem onu veya salatalık falan yıyorum..:dance:

X