tüp bebekten sonra (sonuç olumsuz) aşırı adet kanaması oluyor mu?

badenur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
1.372
73
arkadaşlar tüp bebek tedavim üç gün önce negatif sonuçlandı. Test yaptırmaya gideceğim gün kanamam başladı. (kullandığım jele rağmen) ve üç gündür normalin çok çok üstünde kanamam var. henüz doktora gitmedim. Bu aşırı kanama beni korkuttu. Sizinde aşırı kanamanız oldu mu? Sonrasında adet düzensizliğiniz de oluştu mu? Ayrıca ilaçlara devam ederken kanamanın başlamış olması normal mi? Lütfen tecrübelerinize çok ihtiyacım var....

ama ananas suyu falan içtiysen oda kanı sulndırıyormuş ondanda olabilir dun bende kan testi yaptırıken kan çok aktı hemşirede şaşırdı.

ben ananas içmiştim..
ben 1 sene önce negatif almıştım 3 gn sonra adet olduydum kahverengi normalde 4 gün sürer 5 gün sürmüştü ama adet düzensizliğim söz konusu oldu normalde 28 günde oluyodum ilk 3 ay felan 30 güne uzamıştı sonra normale döndü

benim 9.günü test yapmaya fırsatım olmadan kanamam olmuştu.hemde çok yoğun bir şekilde ve şiddetli ağrıyla merak etme olabiliyormuş dr söyledi düşük gibi bir şey yaşandığı için ve birde aspirin kullandığımız için kanı sulandırıyor haliyle kanamada çok oluyor.hakkında hayırlısı canım inşallah ALLAH gönlünden geçeni tez zamanda verir........

canım benimde şu anda sonuç negatif ve kanamamın 4.günündeyim.evet çok yogun ve ağrılı.sancım inanılmaz.dayanamıyorum artık.bugünde geçmezse doktora gideceğim.kanama sorun değil benim için.ağrı olmazsa.

cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim... :çok üzgünüm: daha güzel konuları paylaşmak dileğiyle... sağlıklı bir hamilelik dönemi ve sağlıklı bebekler yakındır inşallah... hepimiz için...

sanırım aspirin kullandığımız için çok oluyor, benim de çok oldu.. ama istersen doktora danış yine de..

ya bende birşey sorcam allah şükür kanamam falan olmadı ama yarın teste gidicem ama korkuyorum sizce tutarmı yaş 24 şansım ne

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım aslında uzun süredir forma üye olmayı düşünüyodum ama beceremedim bi türlü..benim sizlerle paylaşmak istediğim okadar çok şey varki öncelikle şunu belirtiyim bugün 2.transferimin 14.günü 10.ve 12.gün test yaptırdım sonuç negatif ama hala adet olmadım umutlanmak için çokmu geç acaba geç tutunma olmuş oabilirmi yoksa ilaçlardanmı gecikti cok kötü günler yaşıyorum arkadaşlar yardım edin

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım aslında uzun süredir forma üye olmayı düşünüyodum ama beceremedim bi türlü..benim sizlerle paylaşmak istediğim okadar çok şey varki öncelikle şunu belirtiyim bugün 2.transferimin 14.günü 10.ve 12.gün test yaptırdım sonuç negatif ama hala adet olmadım umutlanmak için çokmu geç acaba geç tutunma olmuş oabilirmi yoksa ilaçlardanmı gecikti cok kötü günler yaşıyorum arkadaşlar yardım edin

merhaba cnm hoşgeldin, ben varım bende 4 gün oldu negatif sonucumu alalı ama halendaha adet olmadım bende senin gibi düşündüm acaba geçmi tutundu diye ama değildir bence ilaçlardandır canım.inşlh Rabbim hayırlısıyal bebeğimizi kavuştursun bize.benid 3 denenmizdi.bende halen adetimi bekliyorum ....

X