Gzel Bacaklar

ziraat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
360
14
35
kızlar benim bacaklarım ne çok ince ne çook dolgun benim hoşuma gidiyorlar etraftanda beğenirler bacakalarımı ama burada " bacaklar nasıl dolgunlaştırılır" , "bacak nasıl incelir" yani kafam karkıştı ve gerçekten merak ediyorum ince bacaklar mı güzeldir ? yoksa kalın bacaklar mı güzeldir ? fisfisfis

kişiden kişiye değişir tabii ama bence dizler aşırı çıkıntılı olmadığı sürece ince bacak iyidir ha tabi bide çarpık olmaması lazım tabi benim görüşüm bu :)

bnm bacağım yani dizden aşağısı çok ince biraz dolgun olmasını isterdim mesela. ben sürekli dar paça kot giyerim ince olduu için ama onda bile doldurmuyo paçalar..bu da bnm hiç hoşuma gitmiyo..bbacak dediğin etek,şotr vs giydiğinde sallanıcak biraz öyle olmasını istedim herkesin kendi görüşü ama..

kızlar mesajlar için teşekkürler bazen etrafa bakınıyorum etekli bayanların bacaklarına bencede dizkapakları çok çıkıntılı olmadığı kürdan gibi ince ve dümdüz yada çarpık olmadığı sürece güzeldir bacak :eek:

Bacak dediğin ince ve uzun olur, ne kalın ne ince, ne çok kaslı ne çok kassız :)

X