Düğünde giriş müziği

ebrkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
7
0
arkadaşlar 8 ağustosda evleneceğim düğünümde salona giriş anımızda çalıcak yabancı müzikler arıyorum yardımcı olursanız sevinirim:eek::Saruboceq:

bu aralar dügünlerde 'Enya-only time' cok meshur..aklında olsun bence cok guzel bır parca..

benim düğünümde giriş müziğimiz titanic müziğiydi hala çok hoşlaşırım kocacımla ilk düğün dansımıda onla yaptım ....ama eskidi galiba artıkın.......

bizim giriş müziğimiz tonı braxton Un-Break My Heart
ama baya uzun:))

enstrümantel müzikler arıyorum inşşşallahhh bulucam umudum varr çok teşekkür ederim aklınıza geldikçe yazarsınız:CüvCüv:

ya ben alaturka dusunuorum kutsiden ilan-ı ask a nedersin

nakaratı bir arkadaşımın düğünün giriş müziğiydi. ömrümde bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. kesinlikle muhteşem...

christian castro...... volver a amar :))

Ben Enya-Only Time la girdim çok hoş bir müzik yada duvar diye bir parça var hareketli ama hoş

All Hung Up In Your Green Eyes

bende bu şarkıya bayılıyorum,şarkının türkçesi herkes senin yeşil gözlerinde
tam çevirisini bulamadım,o yüzden tam olarak nasıl bir aşk hikayesini anlatıyorllar bilmiyorum

bi dinle istersen..

Ben kendi düğüm için Almora-Princess of rain şarkısını düşünüyorum özel bi anlamı var benim için:asigim:

çok teşekkür ederim kızlarrr yazdığınız her parçayı değerlendiriyorummm devamınıda bekliyorumm:))))

canımcım ben ve herkesin içini gıcıklayan bir şarkıyla giriş yaptım bir dinle....
zeljko joksimoviç
lane moje tavsiye ederim...mutlaka dinle seçmesen bile.

Ex Love - Esra Kahraman

düğüne gdermi bilmem ayrılık la ilgili bişey terkeden insana bi kaç söz söyleniyo:KK70:
hiç bişey bidaha aynı olmıcak falan filan diyo ama müziği falan bnm çok hoşuma gidiyo

YouTube - Ex LoVe

burdan dınleyebılırsn çoğu kişi bilir ztn bunu:eek:

kesinlikle düğünümde giriş müziğim LEONARD COHEN- DANCE ME TO THE END OF LOVE süper söylüyor ıslıklar ve alkışlar eşliğnde tam bir giriş müziği ..eğer türkçe olsun istersen bir tanıdığımın düğününde görmüştüm KIRAÇ-ENDAMIN YETER salonda son ses olunca herkes pür dikkat seni izilyor çok heyecanlı oluyor..

canımcım ben ve herkesin içini gıcıklayan bir şarkıyla giriş yaptım bir dinle....
zeljko joksimoviç
lane moje tavsiye ederim...mutlaka dinle seçmesen bile.

dinledim ve tam anlamıyla mükemmel. Süper bir giriş müziği.Ben bunu kullanıcam :))

Konunuz içerik sebebiyle ilgili bölüme taşınmıştır. Bilgilerinize...

X