Makyaj Ürünleri süppeer makyaj setleri ve fiyatları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunları kullanan varsa ürün adı fiyatı ve kullanışlı mı öğrenmek istiyorum

Eklentiler

• $sephorablockbustersetsi.jpg
    $sephorablockbustersetsi.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $anyklaen99makeupkit2006.jpg
    $anyklaen99makeupkit2006.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 57
  • $yurtdisindanskalasimlim.jpg
    $yurtdisindanskalasimlim.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 61
kızlar ya bende istiyorummm sedefli coklu farlardan ama netten değil bızat görüp alabileceğim bı yer yokmu parfümerilerde yok:KK43: iii bi şey olsun istiyorumm çeyizlik olcekk:) :) yardımmmm

birisi tel numarasımı istemişşş:) :)
sadece internet harici nerelerden bulunabilir die genel bi soru sordumm...

bunların geneli gg'de mevcut bana adi gibi gelior kızlar siz bilirsiniz genede

Ya bunların çoğu Çin malıymış...bende güvenip alamıyorum....
ama coastal scents alıp kullananlar çok memnun, özellikle ABD'de çok alan varmış....ama ben ona bile güvenemiyorum! Tabii kullanıp memnun kalanlar vardır mutlaka ama....

http://

süppeer makyaj setleri ve fiyatları

camelon 20,50 tl

camelon 20,50 tl

camelon 22,50 tl

camelon 38,00 tl

camelon 22,00 tl

camelon 41,00 tl

camelon 41,50 tl

pupa 42,00 tl

pupa 304,00 tl

arazei 57,00 tl

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Hepsi harikaymış. teşekkürler paylaşım için :)

Gittigidiyor asimasi den aldığım pembiş sedefli 48 parça makyaj fırça setim ve 120 renk makyaj paletim geldiler bugün. Görünce resmen gözüm döndü. Fırça setinin içinde yok yok.Öyleki resim kadrajına sığmadı.Üstelik fiyatıda çok uygun bir taneye 10 lira vermektense bu seti almak bana daha avantajlı geldi.Göz farı paletide çok güzel rek veriyor hemen hemen içinde bütün renkler var. Tek kat sürmek yeterli oluyor.Herkese tavsiye ederim....

untitled.png

Gittigidiyor asimasi den aldığım pembiş sedefli 48 parça makyaj fırça setim ve 120 renk makyaj paletim geldiler bugün. Görünce resmen gözüm döndü. Fırça setinin içinde yok yok.Öyleki resim kadrajına sığmadı.Üstelik fiyatıda çok uygun bir taneye 10 lira vermektense bu seti almak bana daha avantajlı geldi.Göz farı paletide çok güzel rek veriyor hemen hemen içinde bütün renkler var. Tek kat sürmek yeterli oluyor.Herkese tavsiye ederim....

untitled.png

Çok güzelmiş,fiyatı nedir ?

Aaaaaaaa !! benim topik hortlamış :KK52::KK52:

sekal çok güzelmiş aldıkların güle güle süslen :KK12: kaça aldın canım fırça setin çok güzelmişş ya

Son düzenleme:
X