Makyaj Ürünleri süppeer makyaj setleri ve fiyatları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

buda kapalı hali kızlar
75,00 TL

BOURJUIS 104 COLOR FAR SETı

TAM 104 ADET KOMPLE FAR SETı

2 ADET FIRÇALI APLıKATÖR

2 ADET APLıKATÖR

GÖZ KALEMı HEDıYELı
19,90 TL

TOO FACED EFSANE CUPCAKE PINK PALETTE
34,90 TL

TOO FACED EFSANE CUPCAKE KAHVE TONLARI
34,90 TL

hepsi güzel fiyatlarda cok uygunda kalıcımıdır bunlar...

valla bu Beverly Hillsleri ben beğeniyorum ama gittigidiyordakileri bilmiyorum zaten çok fazla iyi olsa bu fiyata satmazlar ama bu tür şeyler iyi renk veriyo diye biliyorum kullandığım bi kaç üründen ama bikaç saat sonra hala kalır mı gözde bilmiyorum ama bu fiyata idare ederler BENCE a.s

ya denizim ben sinir oldum coastala kötükedihüso 15 dolara aldıkların tutuyo kargo 16 dolar bu nasıl iş ya öfff:mymeka:

camelon farları kalıcı değilmiş haberiniz olsun kızlar

ya canim orada gordugun fiyat degil total fiyat uzerinden dusunursen kendini daha iyi hissedersin... 30 dolara aliyorum diye dusun, ben o sekilde hesapliyorum... eger takipli yollamak istiyorsan ne yazik ki o fiyati cekeceksin yoksa benim gibi kayboldu diye aglar durursun =) Allah'tan parami geri yatirdi brigette sagolsun...

farları güzel mi bilmiyorum ama karşıdan bakınca süperler fiyatlarıda uygun hepsinin içinde rujları ve allıkları var ayrıca kızlar kullanan kullanmayan herkes fikiirlerini söylerse sevinirim benim favorim bu bunu almak isterdim

ben bugün bunu sipariş ettim strawberrydena.s geldiğinde yazarım bakalım nasılmış?..CADIARZU

şu bourjois markalı paletin aynısı burda pazarda satılıor kızlar hatta aynı kapta bide lancome var :roflol:

derin55. umarım çabıkk gelir bende bugun sipariş verdimm:CüvCüv: bu palette çok cici görünüyor ama nasıldır bilemedim elim gitmedi fiyatta düşmüş süperrhihoyyyt

şu bourjois markalı paletin aynısı burda pazarda satılıor kızlar hatta aynı kapta bide lancome var :roflol:

derin55. umarım çabıkk gelir bende bugun sipariş verdimm:CüvCüv: bu palette çok cici görünüyor ama nasıldır bilemedim elim gitmedi fiyatta düşmüş süperrhihoyyyt

bizim milletimiz herşeyin çakmasını süper yapıyo zaten!CADIARZUinşallah umduğum gibi çıkara.s bakalım kaç günde gelecek?

evet bide aynı kapta dove vardı bunu yükledim onu yüklemeyim dedim :1rolleyes:

o çakmaların zaten sadece ismi dışı farklı 98 li lancome, loreal,dove,jadore ve diğerleri. arkadaşım aldı o seviyor ama bence 5 para etmez. escapelerde öyle azda olsa verdiğiniz paraya yazık bence

30400.jpg

buna bayıldım ya çok şeker bişii..

kızlar bu far 22,50 ye düşmüş haberiniz olsun

bana geldi kızlar!a.srenkleri çok hoşuma gitti hihoyyytcıvıl cıvıl ama düşündüğümden daha küçükmüş!yine de beğendim ben! henüz kullanmadım görüntü itibariyle söylüyorum. kullanınca da yazarım!...

tamam uyguladığımda yazarıma.s şimdi eşim geldi yemek hazırlayacağım canım!...cokacimcoook

güzel günlerde kuullan canım benim..canım farın renkleri simlimi yoksa mat mı??birde allık ve pudraların sürümü nasıl canım?

X