Sayfa: 1/6 123 ... SonSon
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koltukaltı kararması

1. Konu Sahibi : ezel59 #1

Koltukaltı kararması

benim şöyle bir sorunum var:
    koltukaltlarım koyu renkte, epilatör veya ağda ile alıyorum ne kadar temiz olsada kıl köklerinin olduğu bölge gayet belirgin renkte koyu, kollarımı kaldırmaktan mümkün olduğunca kaçınıyorum; bunun için önerebileceğiniz bir krem var mı..

2. Konu Sahibi : ezel59 #2
    Princess Guest
    bende bu konuyu arıyordum.
    yaz geldi iyice ihtiyaç oldu.
    arkadaşlar fikirlerinizi bekliyoruz

3. Konu Sahibi : ezel59 #3
    Aynı sorunu bende yaşıyorumyardım lütfen !

4. Konu Sahibi : ezel59 #4
    ysm_mea Guest
    1 tatlı kaşıgı pirinç unu
    1 yemek kaşıgı yogurt
    1 tatlı kaşıgı sirke

yukarıdaki malzemelri iyice karıştırın ve temiz koltuk atına sürün

15 dakika bu akrışımı koltuk altında bekletmek yeterli
    ovalayar çıkartın
    ılık su ile yıkayıni
    yukarıdaki şlemden sonra koltuk altına limon suyu sürülecek kuruması beklenecek ardından talk pudrası sürülecek
    bu işlemi haftada 2 kez yapmak yeterli

suna dumankayanın tarifidir

5. Konu Sahibi : ezel59 #5
    limon suyu yakar ama hepten tahriş etmeyelim deriyi..

6. Konu Sahibi : ezel59 #6
    ben burda bi yerde okumuştum.. bikini bölgesine uygulanıyordu ama.. rengi açılması için.

tendürdiyot sürüp ölü deriyi alıyomuş rengide açılıyomuş. koltukaltındda da etki yapabilir. ben deniycem.

hatta "edaykin" arkadasımız da uyguluyo bu işlemi gayette memnun bildigm kadarıyla. bende deniycem en kıza zamanda.

bbana anlattıgı kadarıyla tendürdiyotu 2-3 gün sürüp. snra kendilignden deri kendniyeniliyomuş rengi açılıoymş

7. Konu Sahibi : ezel59 #7
    bende pudrayı(bildiğimiz bebek pudrası) öneririm.Özellikle ağda öncesi ve sonrasında bende karama açısından büyük faydası oluyor.:delphin:

8. Konu Sahibi : ezel59 #8
    Alıntı pLnLp kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben burda bi yerde okumuştum.. bikini bölgesine uygulanıyordu ama.. rengi açılması için.

tendürdiyot sürüp ölü deriyi alıyomuş rengide açılıyomuş. koltukaltındda da etki yapabilir. ben deniycem.

hatta "edaykin" arkadasımız da uyguluyo bu işlemi gayette memnun bildigm kadarıyla. bende deniycem en kıza zamanda.

bbana anlattıgı kadarıyla tendürdiyotu 2-3 gün sürüp. snra kendilignden deri kendniyeniliyomuş rengi açılıoymş

canım ben denedim onu daha bir karardı senağlama iki gün sürdüm bu gün üçüncüyü sürmekte kararsızım mirmirmirmir

9. Konu Sahibi : ezel59 #9
    Dün koltukaltındaki tüyleri makineyle alınca tak etti artık.O kararmaya iyice gıcık oldum;)
    sonra hemen gidip kremlerin hepsini indirdim büyük ihtimalle tahrişten olduğu için tahrişle ilgili kremleri inceledim.Hergün birini denemeye karar verip ilk bepantenle başladım.Ve sanırım diğerlerini denemeye gerek kalmadı.daha bir kaç saat içinde yaklaşık %50 açıldı renk.Aradığım şey burnumun ucundaymış meğer.Artık hergün sürücem umarım normal renge kavuşur. :)
    Sizede öneririm umarım tüm bu sorunu yaşayanlarda işe yarar:)

10. Konu Sahibi : ezel59 #10
    EU1 Guest
    canım katılıyorum bepanten kararmayı önlüyor ınşallah bende de açılır süper olur

Sayfa: 1/6 123 ... SonSon