Lekeler, Çiller Koltukaltı kararması

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ezel59

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
192
2
42
benim şöyle bir sorunum var:
koltukaltlarım koyu renkte, epilatör veya ağda ile alıyorum ne kadar temiz olsada kıl köklerinin olduğu bölge gayet belirgin renkte koyu, kollarımı kaldırmaktan mümkün olduğunca kaçınıyorum; bunun için önerebileceğiniz bir krem var mı..

bende bu konuyu arıyordum.
yaz geldi iyice ihtiyaç oldu.
arkadaşlar fikirlerinizi bekliyoruz

1 tatlı kaşıgı pirinç unu
1 yemek kaşıgı yogurt
1 tatlı kaşıgı sirke

yukarıdaki malzemelri iyice karıştırın ve temiz koltuk atına sürün

15 dakika bu akrışımı koltuk altında bekletmek yeterli
ovalayar çıkartın
ılık su ile yıkayıni
yukarıdaki şlemden sonra koltuk altına limon suyu sürülecek kuruması beklenecek ardından talk pudrası sürülecek
bu işlemi haftada 2 kez yapmak yeterli

suna dumankayanın tarifidir

ben burda bi yerde okumuştum.. bikini bölgesine uygulanıyordu ama.. rengi açılması için.

tendürdiyot sürüp ölü deriyi alıyomuş rengide açılıyomuş. koltukaltındda da etki yapabilir. ben deniycem.

hatta "edaykin" arkadasımız da uyguluyo bu işlemi gayette memnun bildigm kadarıyla. bende deniycem en kıza zamanda.

bbana anlattıgı kadarıyla tendürdiyotu 2-3 gün sürüp. snra kendilignden deri kendniyeniliyomuş rengi açılıoymş

bende pudrayı(bildiğimiz bebek pudrası) öneririm.Özellikle ağda öncesi ve sonrasında bende karama açısından büyük faydası oluyor.:nazar:

ben burda bi yerde okumuştum.. bikini bölgesine uygulanıyordu ama.. rengi açılması için.

tendürdiyot sürüp ölü deriyi alıyomuş rengide açılıyomuş. koltukaltındda da etki yapabilir. ben deniycem.

hatta "edaykin" arkadasımız da uyguluyo bu işlemi gayette memnun bildigm kadarıyla. bende deniycem en kıza zamanda.

bbana anlattıgı kadarıyla tendürdiyotu 2-3 gün sürüp. snra kendilignden deri kendniyeniliyomuş rengi açılıoymş

canım ben denedim onu daha bir karardı senağlama iki gün sürdüm bu gün üçüncüyü sürmekte kararsızım mirmirmirmir

Dün koltukaltındaki tüyleri makineyle alınca tak etti artık.O kararmaya iyice gıcık oldum:KK66:
sonra hemen gidip kremlerin hepsini indirdim büyük ihtimalle tahrişten olduğu için tahrişle ilgili kremleri inceledim.Hergün birini denemeye karar verip ilk bepantenle başladım.Ve sanırım diğerlerini denemeye gerek kalmadı.daha bir kaç saat içinde yaklaşık %50 açıldı renk.Aradığım şey burnumun ucundaymış meğer.Artık hergün sürücem umarım normal renge kavuşur. :)
Sizede öneririm umarım tüm bu sorunu yaşayanlarda işe yarar:)

canım katılıyorum bepanten kararmayı önlüyor ınşallah bende de açılır süper olur

kızlar bi ara böyle güzel cam şişede kekik suyu getirdi babam seneler önce.üzerinde kullanma talimatı gibi bi kağıt vardı.içinde cildi beyazlatıcı özelliği olduğu yazıyordu.ben hemen her gün yüzüme sürdüm onu ve yüzüm olduğundan daha beyaz ve pürüzsüzdü her daim.ama normal de de yüzümde pek problem olmadığından bu kadar etkili olabildiğini farkedememiştim.şuan yüzüm daha buğdayımsı bi renkte.bu yazılanları okuduğumda hemen bu kekik suyu geldi aklıma ve hemen edinip koltuk altıma sürdüm ve gözle görülür bi açılma söz konusu =) çok sevindim.uamrım sizde de aynı etkiyi gösterir.ama kekik suyunu olduu gibi sürmeyin içine bir miktar su karıştırın çünkü asitli.

bende forever in Aloe Deo stick kullanıyorum ter kokusunu gideriyor hemde rengini beyazlatıyor ve pekçok markada olan terlemeyi durudran aliminyum tuzu içermiyor

birtek koltuk altında değil kilolarımdan dolayı sarkan vedebi renk değişimi olan gögsümün alt kısmına kullanıyorum gayette memnunum

arkadaşlar bide karbonata biraz limon sıkıp sürüyorlarmş koltk altlarına.ben denemedm ama halam denemiş çok faydası olduğunu söylüyor.

ya bu sorun bende de hafiften oldu çok değil.normalde bebk gibiler ama arkadaşlar makine kulanmak da karartıyor.benden söylemesi.. şu kekik suyu gerçekten işe yarıyorsa ben de denemek istiyorum :dance:

Arkadaşlar merhaba, bu koltukaltı ve bikini bölgesi koyuluğundan ben de muzdariptim. "Finale koltukaltı ve bikini bölgesi beyazlatıcı krem" kullandım ve etkisini gördüm. Bu kremi hem koltuk altı hem de bikini bölgesi için kullanabiliyorsunuz. Kremin hoş kokusu var ve tahriş etmiyor. "Bilge Sağlık" diye google da aratın ürünün firması karşınıza çıkacaktır. Koyuluğun oluşturan etkenler hakkında detaylı bilgi bulablirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, bu koltukaltı ve bikini bölgesi koyuluğundan ben de muzdariptim. "Finale koltukaltı ve bikini bölgesi beyazlatıcı krem" kullandım ve etkisini gördüm. Bu kremi hem koltuk altı hem de bikini bölgesi için kullanabiliyorsunuz. Kremin hoş kokusu var ve tahriş etmiyor. "Bilge Sağlık" diye google da aratın ürünün firması karşınıza çıkacaktır. Koyuluğun oluşturan etkenler hakkında detaylı bilgi bulablirsiniz.

mrhaba tam olarak sonuç alabildnmi? yazarsan çok sevinicem :kedi:

X