Aralık 2008- bebişlerimiz en cok anneye mi?yoksa babayamı benziyo?

edam_y

üç kişiliğiz artık:)
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
1.964
7
kızlar bebişlerimiz en cok kime benziyo acaba?.mesela benim oğluşum tıpkı baba sının aynısı.hiç bana benzeyen bi tarafı yok.sanki 9 ay sadece boşuna hamallık yapmışım gibikaydirigubbakcemile3delikafaduldensizlerde nasıl benim durumumda olanlar varmı acaba

aynen edacim benim oglumda tipki babasinin kopyasi ben bana sen sadece tasimissin gerisi hepsi babadan diyorlar ama iyiki babasina benzemis kusum

yaz gelince eşime üzerinde "copy" oğluma üzerinde "paste" yazan birer tişört yaptırıp giydiricem.. :roflol:
Halbuki kız halay aoğlan dayıya derler.. Anlayacağınız benim oğluş da babasının fotokopisi gibi..
bazen eşime "ya sen bu çocuğu başka birinden mi yaptın" diyorum.. O derece benle alakası yok yani.
en çok da "hımm demek sen eşini daha çok sevmişsin" diyenlere kılım.. Çok üzgünüm çoook

Benim 2 oğlumun da hem bana hem de babaya çok benzeyen tarafları olmalı ki beni gören bana, eşimi gören eşime benzetiyor. Eşimle yakın tipleriz heralde...CADIARZU

bu kız halaya oğlan dayıya.. kız babaya oğlan anneye durumu küllüü palavraymış bizimkide fırtlayınca anladık.. :roflol: tamam babaya benzesin dedim göz rengi gamzesi ondan olsun dedim ama burnundan hıkkk desinde demedimki yanii.. sengözlerimebaksanab şimdi çok kıskanıyorum hiç bana benzetmediklerinde. senağlama bana benzeten olunca alnınından öpesim geliooo.. :lepi: halbuki eşimle birbirimize benziyoruz evlenirken yuhh ama akrabamısınız diyen bile çoktu ama ı ıhh.. ona benziyo. umutluyum büyüyünce bana benzicek. benle kala kala evde kesin benzeticem :roflol: nasılsa daha çok değişcek tiplerii. hıhhhhhh

Son düzenleme:
biri bana, biri babaya benziyor:jeyyar:

ayy alemsiniz yaaa.. Benim oğluş ta hem babaya hem bana benzetiyorlar. kafa yapısı babası suratı ben mişim ööle diyolar. Ama babasının bi bebeklik fotosu var aynen kopya gibi yanii. Benzesin oğlum babişe çünkü ben babişi çook seviyorum....

bende hamileyken inş eşime benzer diyodumda azcık anneyede çek demi yok aaaaa sadece göbek aynı sen diyolar :)

valla ben bu anlamda biraz egoistim galiba...
çünkü 9 ay taşı,yetmedi doğur yetmedi büyüt...
bana benzesin tabikide:))

balböceğim:asigim:

horoz şekerim:icecream:

canımın içi oğlum :nazar:aynı babası her gören de bunu doğruluyor

gerçi benim bi bebeklik resmin var (facede de var)onu gören sana benziyo diyo bende anlamadımkafamçokkarıştı

balböceğim:asigim:

horoz şekerim:icecream:

canımın içi oğlum :nazar:aynı babası her gören de bunu doğruluyor

gerçi benim bi bebeklik resmin var (facede de var)onu gören sana benziyo diyo bende anlamadımkafamçokkarıştı

kız evet aynı sen o resimde kaydirigubbakcemile3

beim kızı gören herkes istisnasız bana benzetti..

ben babasına benzemesini isterdim aslında :asigim:

benim oglan dogdugunda herkes babası dedi ama büyüyünce annesinin hakkını yemedi bendende bişiler aldıgını gördüm

X