Çatlaklar offffffff çatlak çatlak çatlakkkk

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

SEVDE788

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
556
1
35
bıktıkm ya bu çatlaklardan kızlar artık kesin bi çözüm bile istediğim yok sadece yenileri olmasın yeteeeer :dilcikar:

naapcass yenilerinin olmaması için hergün yağmı süriim ya çamaşırlarım batıoo ozamandaa

yenilerin olmaması için bol protein beslemelisin balık,et, tavuk mutlaka ve çinko al canım bir mineraldir çinko.Dşardan sürceğin hiç birşeyin etkisini göremezssin...Çinko hap mutlaka AL yenilerini engeller çünkü çinko eksikliği çatlak yapıyor ciltte çinko dokuların esnemesini sağlayan kolajen üretimini tetikler.Türkiye toprakları çinkodan fakir ve tabiki yediklerinizdede eksik çinko almış alıyorsunuz bence türk kadınlrında bu kadar çatlak olmasının sebebi çinko azlığı rusya dada veya avrupada kadınlarındada var çatlak ama sizinkiler kadar derin değil ki bence bunun nedeni topraklarınızın çinko azlığı dolasıyla sizde az çinko almış oluyorsunuz :1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa bak ben bunu hiç bilmiyodum canım yaa ozaman ben çinko hapları oluo dmi onlardan içiiiim faydası olurda zararı olmaz heraldehihoyyyt

evet canım bende kullanıyorum benimki solgarın çinko su ağır olmasın diye 2 günde bir içiyorum hem selülit içinde faydalı hem saç için,hem çatlağı önlüyor birde c vitamibi önemli oda kolajeni tetikliyor dokuları sağlamlaştırır ciltin sıkı olur :KK66:

aaa ben de bilmiyordum çinkonun yaradığını, teşekkürler Perfectnose, sen Ukraynalı mısın? Öyleyse Türkçen çok iyi.

X