Cilt Bakımı Ürünleri Yüz temizleme problemleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Cilt temizliğinde ne önerirsiniz ?

• Doğal Ürünler

OY: 42 77,8%
  • Kimyasal Ürünler

OY: 12 22,2%

• Ankete Katılan
    54

Melthhem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
41
0
Kim ne derse desin arkadaşlar o kadar şey kullandım ki cildim için artık bıkmıştım.yok jel yok süt yok tonik yok arkadaş bu iyi gelir dedi onu kullandım bu ürün çok iyiymiş onu kullandım...
Şimdi sadece yüz temizleme bezi kullanıyorum "antibakterial"
ınanın dünya varmış dedim.
Şiddetle tavsiye ederim (Tabii bez deyip geçmeyin onunda iyisi olmalı)

ALINTI :
MıKROFıBER KUMAŞLAR
Cilt temizliği veya hafif peeling için özel olarak imal edilen mikrofiber kumaşlar ve eldivenler oldukça etkili bir şekilde temizliği tamamlarlar. Onları sadece su ile ıslatarak kullanırsanız, daha önce özenle temizlediğiniz yüzünüzden hala kir çıktığını fark edersiniz. ıçinde hiçbir kimyasal olmadığı için en hassas ciltlere bile uygulanabilir. Her yerde bulunmuyor ama rastlarsanız hem yüzünüze hem de vücudunuza uygulayabilirsiniz."

Son düzenleme:
canım senin kullandığının markası ne ve nerden aldın + cilt tipin ne? bi de daha önce kullanıp memnun kalmadığın marka ve ürünler ne? :roflol: e insan merak ediyo haliyle

Ben mft diye bir firmadan aldım 15,50 TL ye microfiber (antibakteriyel) 1 yıl garantili hassas ciltler bile kullanabiliyor. Yağlı bir cilde sahibim ve çok hassas bir cildim var.Ne kullandıysam yaa sivilceleri artırdı ya alerji yaptı yada işe yaramadı. Ayrıca siyah nokta oluşumunu engelliyor makyajıda temizliyor değme tonikler temizlik bezleri halt etmiş inan çok dua ediyorum bu firmaya :Saruboceq:

Son düzenleme:
ılk başta bende pek inandırıcı bulmadım kullanınca farkettim çevremde de bu firmanın bir çok ürünü nü kullanan kişiler mevcut henüz memnuniyetsizlik duymadım.

Dediğim gibi bir çok ürün kullandım bunun içinde gül suyu da var.
Bu bezin avantajı kimyasal madde kullanmadan yüz temizliği yapması,makyajınızı en ayrıntısına da kadar temizlemesi ayrıca bir çok özelliğide cabası :lepi:

evet 1 yıl kullanıyorsunuz aynı bezi eldiven şeklinde bende kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim.

Ben akşamları kullanıyorum etkisini kaybetmiyor beyaz sabunla temizliyorsunuz başka birşey kullandığınızda bezinizde deformasyon oluyor ve işe yaramıyor ayrıca 3 ayda bir 5 saat beyaz sabunlu suda bekletiyrsun bezin iplikleri kendini yeniliyor (Hee bir de ilk kullanmadan önce de bekletiyorsunuz)

Ben akşamları kullanıyorum etkisini kaybetmiyor beyaz sabunla temizliyorsunuz başka birşey kullandığınızda bezinizde deformasyon oluyor ve işe yaramıyor ayrıca 3 ayda bir 5 saat beyaz sabunlu suda bekletiyrsun bezin iplikleri kendini yeniliyor (Hee bir de ilk kullanmadan önce de bekletiyorsunuz)

aa çok güzelmiş ya bişey daha soracam ama kusura bakmayın çok merak ettim bu ürünü çünkü o kadar kozmetik temizleyicilere para vermekten iyidir. internet dışında nerelerde bulunuyor bu ürün ve her tür cilde uyuyor mu.

internet dışında bölge satış elemanları var bende bu şekilde aldım internetteki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar,
Yüz temizleme bezini henüz kullanmadım ama ev için olanlarını kullandım ve çok memnun kaldım mutlaka bende yüz temizleme bezini alıp kullanıcam ve size de sonuçlarını aktarıcam.

hassas cildi olanlar benim gibi dikkatli olun.yüzüm yara oldu bu bez yüzünden çok kuvvetli temizliyo bu yüzden de cildi kurutuyo.silerken bastırmayın ve tekrar tekrar silmeyin.şimdi sadece haftada bir kez çok hafif hiç bastırmadan siliyorum ve sildiğim yeri bi kere siliyorum ikinciye sildimmi çok kurutuyor.

Merhaba Pembe Panter
Şuan kullandığım bezde kullanma klavuzunda fazla bastırılmaması gerektiğini dile getiriyor fakat senin bu söylediklerin herbez için geçerli mi aynı şey olur mu yorum yapamıycam.
Annemin yüzü kuru fakat makyaj temizliği için bu ürünü hergün fazla bastırmadan (talimata göre) kullanıyor henüz bir şikayetini duymadım.
Ayrıca sivilcelerimle ilgili tedavi gördüm ve bezin peeling özelliği sayesinde cildimdekilere lekelerde de faydasını gördüm.

ben 2 haftadır gülsuyuyla siliyorum cildimi, pırıl pırıl oldu, tavsiye ederim arkadaşlar ama herkese her ürün iyi gelmiyor.

X