vajinismusu nasıl yenerim

merhaba bende yeni üyeyim senin sorununu bende yaşadım malesef ilk evliligim bitti bu yüzden bu sorunu kafanda bitirmelisin ben her yolu denedim sorun beyinde şimdi evliyim 2 çocugum var darısı sana

merahba sevda ben de sorunu yendım hala zorluklar var kasıyorum kendımı falan ama ılıskıye gırebıldım 9 aylık evlıyım 7 ayında falan doktora gıttım aslında doktorluk bı durum da yok ozelden mesaj atarsan tedavının ıcerıgını anlatırım

merahba sevda ben de sorunu yendım hala zorluklar var kasıyorum kendımı falan ama ılıskıye gırebıldım 9 aylık evlıyım 7 ayında falan doktora gıttım aslında doktorluk bı durum da yok ozelden mesaj atarsan tedavının ıcerıgını anlatırım
osenay sana özelden msj atamıyorum.olmuyor rica etsem sen bana tedaviyi özelle yollarmısın lütfen çok ihtiyacım var

selam tekrar dene ıstersen nete bakamamıstım arkds lıstemde olmadıgın ıcın mesaj gelmemıstır. sabah olmassa msn den maıl atarım

selam oncelıkle elıne bır ayna alıp vajen gırısını ıyıce ıncelıyorsun bunu bırkac gun yap vajınana dokun vajen gırısıne bak bunu bırkac gun yap mutlaka hergun 15 dk yalnız verdıgım asamaların hepsını aynı anda yapma o zaman bır faydasını gormessın elıne bır defter al ve her gun o defterı doldur defterın fortmatın su gordugun ruyayı yazacaksın gormedıysen gormedım yazacaksın 5 yıl sonrasını hayal edeceksın 5 yasında 1 kızın ve 3 yasında bır oglun var her gun onlarla neler yaptıgını bırkac cule ıle ıfade edeceksın bunların vajınusmusla ne ılgısı var deme senı psıkolojık olarak ılıskıye hazırlıyor ve her gun en az ıkı kez esınle bırlıkte oldugun hayalını kuracaksın kurdysan deftere kurdum kuramadıysan kuramadım yazacaksın gecelerı de yatmadan once hergun bır kasık passıflora surup ıcebılırsın sakınlestırıcıdır bır zararı yok tedavının ılerleyen safhalarını sonra yazacagım once bunları yap dıye hergun vajınanı ıncele gunlugunu tut surubunu ıc bunu en az 3 4 gun yap sonra ılerleyen kısımlarını sana mutlaka yazacagım olmassa senay_ogretmen@hotmail.com adresını ekle ordan maıl atarım

X