vajinismusu nasıl yenerim

beratoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
11
1
merhaba ben 8 aylık evliyim ve vajinismus denilen illetle savaş veriyorum bunu çözmeme yardımcı olursanırz çok sevinirim
şimdiden teşekkürler :roflol:

snag105205yz6.gif

ben burda yeniyim daha sayfayı tanımaya çalışıyorum o linki tıkladım ama karşıma birsürü şeler çıktı :s iice kafam karıştı nereye tıklıcam sonamirmirmirmir

merhabalar ben 5 senelik evliyiim tam 2 sene vajinusmus rahatsizligiyla ugrastim ama tam 2 sene sonra elime gecen bir receteyle sorunumu halletim simdi benim gibi ollan kisilere yardimci olmak isterim.

bende tedavi gördüm ve iyileştim sormak istediğin her şeyi sorabilrisin zor bir süreçti ama bu konudaa doktor dışında kitaplar bile var fakat öz güvenin gelmesi önemli olan ben kitapla başaramadım ama 3 seansta atlattım ve çok büyük paralar ödemedim.

slm cnm. ben 10 yıllık evliyim.ve 10 yıl sonra anne oldum. vanismus denilen illetle 7-8 sene mücadele verdim ve YENDİM...
çok kitap okudum çok araştırıdım. ve sorunun nerden kaynaklandığını buldum kendimce. ünlü dr.haydar dümenin bi yazısında ben 15 dk bu sorunu çozerim demişti. ya ilaç verse etkisini hemen göstermez diye düşündüm. ne olabilirki.bu 15 dk iyileşsinler. bunun beyinden kaynaklandığına karar verdim sonuçta. yani kendimi cinsel ilişki esnasında kasmanızdan. kendimizi farkında olmadan kasıyoruz ve sonrası ağrılı ilişki oluyor. iyice düşündüm ve ben bunu yenecem dedim . kendimi rahat bırakmaya kafamdaki bütün sorunları o an atmaya karar verdim. anlatmak olmuyor bunu denemek lazım. kendimi gevşettim rahatladım ve ondan sonra denedim. inanın beyninizde bitiyor iş. kendinizi rahat bırakın.gevşeyin dertleri bi kenara atın. inanın deneyin bakın sonuca. ben öyle yaptım son bi kaçyıldır o kadar rahatımki anlatamam.

canım bende bu hastalıkla 1sene uğraştım ve 5 gün önce yendim. soruların olursa yardımcı olmak isterim. ben doktora gittim 8seansta hallettim. ayrıca haydar dümenin reçetesi bendede vardı ama pek bi işime yaramadı açıkçası. kişiden kişiye ve hastalığın derecesine göre değişiyo. yoksa o reçeteyle 1 günde yenenleride biliyorum.

Ya kızlar haydar dÜmen nasıl tedavı edıyor anlatırmısınız.ben kendı kendıme yendım. O yÜzden onun tedavısını merak edıyorum.

benim bildiğim haydar dümen reçetesi,sıcak suya otur,vazelin dök,emla sür,kayganlaştırıcı sür falan

haydar dümenin reçetesinde vajina içine emla falan sürülüyo. ama ben bacaklarımı bile açamıodum nasıl içine emla sürecektim :) oyüzden bende bi işe yaramadı. ama öyle yada böylee kesinlikle tedavi edilen bi hastalık. herkes yenebilir kendi kendine veya doktorla. ben yaptım ya herkes yapar :)

X