4,5 aylık bebeğim zor uyuyor...

gulcicek61_67

...Hayat Güzeldir...
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
994
4
kızlar benim velet uykusu olduğu halde zor uykuya dalıyor. gözlerini uyuşturuyo ama bi türlü uykuya dalamıyo. mahvetti beni. çalışan anneyim çok yoruldum artık..

Ayagında hafıfce sallayarak uyutmayı denıyormusun ?

Az mıktarda dogal ıhlamur suyu ıcırebılırsın... faydası olabılır...

aynen benim oğlumda öyle..

yatağına koyunca kendi kendine uyuyan bebekler uzaylı gibi geliyo valla:)))

Ayagında hafıfce sallayarak uyutmayı denıyormusun ?

Az mıktarda dogal ıhlamur suyu ıcırebılırsın... faydası olabılır...

valla benimki hafiften anlamıyo 5. vitese takıp sallıycaksın..:eek:

sarsıntıyı seviyo resmen..

sarsıntıda uyuyo mu???

tabi ki hayıırdelikafadulden

ya kızlar şimdi bide bakıcıya veriyom.gündüzleri hiç sorunsuz uyuyomuş .akşamlarıda bende bene deli ediyo ya kollarım koptu artık.gündüz işyerindeyim yoruluyorum. akşamada of of.benimkine 5,vites az gelir. ama o kadarda sallamıyorum. kızlar aklınızda olsun okadar şiddetli sallamayın bebeklerinizi. iyi değilmiş.

ya kızlar şimdi bide bakıcıya veriyom.gündüzleri hiç sorunsuz uyuyomuş .akşamlarıda bende bene deli ediyo ya kollarım koptu artık.gündüz işyerindeyim yoruluyorum. akşamada of of.benimkine 5,vites az gelir. ama o kadarda sallamıyorum. kızlar aklınızda olsun okadar şiddetli sallamayın bebeklerinizi. iyi değilmiş.

O zaman sendekı sut kokusundan boyle yapıyor..
Babasında uyutmayı denesenız bır aksam..

valla benimki hafiften anlamıyo 5. vitese takıp sallıycaksın..:eek:

sarsıntıyı seviyo resmen..

sarsıntıda uyuyo mu???

tabi ki hayıırdelikafadulden

Bebeklerı sıddetlı sallamak helekı aglıyorken bunu yapmak beyın damarlarına cok zarar verıyormus Allah korusun.. Aklında olsun arkadasım..

sevgili betuly,
olabilir bak. bende beni özlüyor diye düşünüyodum. gözlerinden uyku akıyor genede banamısın demiyor ya..

ozellıkle yenı dogmus bebekler sut kokusuna karsı cok duyarlı oluyor..
yazık yavrum uyuyamayınca daha da huzursuzlanıyordur.. dedıgım gıbı bır gece babasında yada baska bırınde uyutmayı deneyın..
faydalı olacagını dusunuyorum...

ozellıkle yenı dogmus bebekler sut kokusuna karsı cok duyarlı oluyor..
yazık yavrum uyuyamayınca daha da huzursuzlanıyordur.. dedıgım gıbı bır gece babasında yada baska bırınde uyutmayı deneyın..
faydalı olacagını dusunuyorum...

demekki bundan mışş
ben yatırdığımda uyumaz ama babası yatırınca 5 dak uyuyu oğluşummm
bende çalışıyorum ya ondan doğru bi tezzz

dün akşam saat 6 da bakıcımızdan bebeğimi aldım. 6,30 da mamasını verdim. uyuması gerek aslında.inanırmısınız gece 12de uyudu benim velet. deli oldum ya..

X