Kzlar lekeler iin biey duydum bunu kullanan varm?mutlaka bakn

ayysell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
78
0
[/FONT] bugün eczanenın camında bella B glowing skın lighter diye bişey gördüm..bıraz araştırdım iyi bişey gıbı geldi bana...çok sevindimmŞenizŞeniz

işte hakkındaki bilgiler
Bella B Glowing Skin Lightner - Cilt lekelerinin oluşumunu önlemeye yardımcı bakım kremi SPF 25

Bella B Ürünleri ABD 'de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları 'nın En Çok Önerdiği Cilt Ürünüdür.

Petrol ,lanolin ve paraben içermez.Hipoallerjeniktir.Hamilelik maskesinin oluşmasını önlemeye ve mevcut lekelerin görünümlerinin azalmasına yardımcı olur.Hamilelik maskesi hamilelerin %70 'inde görünür.Sadece hamilelik maskesi için değil ,aynı zamanda güneş ve yaşlılik lekeleri gibi ciltte oluşan lekelerde de görünümlerinin azalmasına yardımcı olur.25 faktörlü güneş koruyucu içeriği sayesinde güneşe karşı sürekli bir koruma sağlanmasına yardımcı olur.Ferah ve yumuşak kokuludur.

Kullanılışı ; Günde iki kez uygulanır.

İçerik ; organik aloe vera ekstresi ,su,capric trigyliceride,gliserin,buğday tohumu glisedi,çinko oksit, buğday tohumu yağı , çözülebilir kolajen,jojoba yağı,gül yağı,avakado yağı,tatlı badem yağı,pro-vitamin B5 ,zeytin yağı ,hidrolize elasrin,bal ,safran yağı ,C vitamini ,kakao yağı ,shea yağı ,mango ekstresi ,balmumu ,tocopherol (antioksidan),sodyum hydroxymethlglycinate (amino asit türevi)

Son düzenleme:
hiç duymadım ama piyasada bu tarz ürünler çok fazla var hepside ilk bakışta insana güven veriyor canım o yüzden bişi sölemek yanlış olur

yinedekullanan birileri varsa önerirler artık bekliyoruuuuzzzz

ben cildime çok para harcayıp sonuca ulaşmamış biri olarak almayın derim. salyangaz özlü elleza kremi ve vichy nin normadermini kullandım sonuç ne mi aynı tas aynı hamam.

15 gündir düzenli olarak sabah akşam sürüyorum,diğerlerinden daha iyi bence,kozmetik dermokozmetik ürünlere biraraba parası yatıran ben den güzel not aldı.tavsiye ederim,kesinlikle farkettiriyor

X