Bölgesel İncelme 8 günde 2,2 cm incelten korse hemde çok uygun fiyata...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ayysell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
78
0
kızlar eczanede harıka bişey gördüm,inanamadım..8 günde 2,2 cm incelten korse hemde fiyatı çok uygun..tabi bol bol su içmek ve yürümek şartıyla...anneme aldık hemen...:teytey

işte korse hakkında bilgiler:

Ürün Hakkındaki Yorumlar: 1

% 71 Nylon + %28 Lycra + Elastane + % 1 Cotton

Özelliği ; Vücut kıvrımlarınızın mükemmelliğini Aristoc ''Body Shaping '' serisi ile yakalayın.Bu ürünler vücut kıvrımlarınızın mükemelliğini sağlarken giyilen kıyafet üzerinde ideal bir görüntü vermesine de olarak tanımaktadır.

Yapılan testler sonucunda 5 gün içerisinde günde en az 8 saat giyilmek kaydıyla 2,2 cm 'e varan incelmeler görülmüştür.

BEDEN BEDEN BEDEN
34 - 42 42 - 48 48 - 54
small / medium medium / large x large

Bacaklarınız için;

Bacağınızı gün içinde birkaç kez kaldırmayı deneyin.

Uzun süre bacak bacak üstünde oturmamaya özen gösterin.

Asansör yerine merdiven ile çıkmayı deneyin.

Egzersiz yapın.

Haftada bir su masajı yapın

Ten güzelliğiniz için bol bol su için.

Dengeli beslenin.

evet fiyatı ne kadar ,adı ne bir de terleme yapmamalı herzaman vıcık vıcık

bıraz önce baktım sıteden fıyatı 35 tl..çok ucuzdu hemen sipariş verdik cnm..inş. iyidir..ucuzda bişey zaten..

site aadını veya ürünün tam adını bana özelden gönderebilir misiniz?

bu ara bende sonuç veren etkili bir korse arıyorum termal sauna şortta karar kılmıştım ama bunu duyunca yine kafam karıştı acaba deneyip bu şekilde sonuç alan arkadaşlar varmı?:sm_confused:

parafinli korse mii. dolaşım için zararlı olduğunu düşünüyorum ben. bence sağlık problemi olanlar kullanmasınlar derim

arkadaşlar siteyle ilgili özelden bilgi alabilirmiyim?
bende termal şort düşünüyodum ama bu da olunca etkilisini almak lazım

kızlar bende sizin gibi çok kararsız kalmıştım ve tam 2 ay araştırdım.termal sauna şortmu parafinli korsemi diye.sonra termal sauna şort ve tuzunu aldım.bende çok etkili oldu benim çok fazla kilo problemim yoktu basen ve kalçalarım baya büyüktü.uan baya iyi oldu:)ama giydikten sonra mutlaka ya spor yada benim gibi temizlik yapıp iyice terliyceksiniz

kizlar konuyu acan arkadasin korse hakkinda yazdiklarinin bir iki satirini kopyalayip yapistirdim google a
hemen cikior. eczanefatos sitenin adi. korsenin adi ise ARıSTOC Body Shaping (ıncelten Korse).

isinize yarar insallah...

X