Kendimi çok kötü ve yalnız hissediyorum

cemresudem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
3
0
ben 1,5 yıllık evliyim ve 5 aylık bir bebeğim var.yaklaşık 15 gündür eşim bana çok soğuk davranıyor.yanımda olmasına rağmen sanki farklı ülkelerde yaşıyormuşçasına uzak bana.oysa ben onu her geçen gün dahada çok seviyordum.evliliğimizin ilk günlerini,gözlerimin içine aşkla bakışını,bana kıyamayışını,ellerimi bırakmayışını,tatlı sohbetlerini çok özledim.hergeçen gün sevilmemenin yükünü taşımak dahada zorlaşıyor.ölmek istiyorum bazen.ama bebeğim aklıma gelince kendime geliyorum.Acaba tekrar gülebilecek miyim ben.tek isteğim sevilmek ve eşimin bana aşkla bakması.lütfen benim için dua edin.yoksa kendimi yitirmeye mecburum:a015::a015::a015

Canım belki bir derdi vardır sana söyliyemediği.Hiç konuşmayı denedinmi

gelip geçici bişidir belki canım ..15 gündür böğle diyosun bukadar çabuk pes etme ..
eşinle konuşsana kendi kendi yiyeceğine ..ne derdi varmış anlarsın..
tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok misali olmuş ..

Bana sana öyle geliyor gibi geldi..yeni anne oldun ,hamilelik geçirdin tabi ki aranız düzelecektir...elinden geldiğince şefkat göster..vakit ayır eşine...

zamanla düzelir üzülme.hayatınızdaki yeniliğin etkisi geçince herşey yoluna girer.bebekten sonra hayat değişir yoluna girmesi için zaman gerekir

canım eşinle bebeğinle güzel bir ömür diliyorum canını sıkma zamanla herşey yoluna girer bence eşinle konuş sende rahatlarsın kafana takma allah yardımcın olsun sewgilera.s.

bende 6 aylık evliyim eşimin sorunu olduğu zamn anlatmıyor bana soğuk davranıyor ğibi geliyorbelki bi sorunu vardır

ben 1,5 yıllık evliyim ve 5 aylık bir bebeğim var.yaklaşık 15 gündür eşim bana çok soğuk davranıyor.yanımda olmasına rağmen sanki farklı ülkelerde yaşıyormuşçasına uzak bana.oysa ben onu her geçen gün dahada çok seviyordum.evliliğimizin ilk günlerini,gözlerimin içine aşkla bakışını,bana kıyamayışını,ellerimi bırakmayışını,tatlı sohbetlerini çok özledim.hergeçen gün sevilmemenin yükünü taşımak dahada zorlaşıyor.ölmek istiyorum bazen.ama bebeğim aklıma gelince kendime geliyorum.Acaba tekrar gülebilecek miyim ben.tek isteğim sevilmek ve eşimin bana aşkla bakması.lütfen benim için dua edin.yoksa kendimi yitirmeye mecburum:a015::a015::a015

ßu durumu eşinLe payLaşmaLısın....

Canim benim hamilelikden pskolojin bozulur cok normal sen guzel guzel esine beklentilerini anlat sevgiye ihtiyacim var de beni oksamana ilgilenmene de bak gor aranizda sevgi varsa oda mutlaka anlayisli davranip sana daha cok ozen gosterecektir ... insallahh:Saruboceq:

Erkekler eşlerinizi anne olduklarında onlara yükledikleri kutsal vazifeyi ön plana koyarlar.
Eşleri artık bebek için vardır sanki.
Ama hiç üzülmeyin zamanla aşılır bu tabi sizinde yardımınızla.
O eski aşkı canladırmak sizin elinizde.
Sıyrılın şu moralsiz durulunuzdan.
Bebeğim henüz 5 aylıkken nerdeyse eşimle boşanma sınırına yaklaşmıştık.
Oturduk konuştuk zamanla düzeldi herşey.
Zor bir dönemden geçiyorsunuz.

Ayrıca bir anneye hiççç yakışmıyor bu laflar. Lütfen toplayın kendinizi. Bir melek yolladı Allah size. Hakkını verin.

Zaman zaman benim eşimdede olur.Olablir böyle şeyler abartma bence.seni seviyorken bir anda mı unutucak.Üstünede gitme sakın beni sevmiyor musun falan diye.Bıkabilir iyice uzaklaştırırsın

canım tabiki şuan hala hastasın eşinde birlikte olamadığınız için uzak duruyo olabilir genelde erkekler böyle zamanlarda biraz durgun ve soğuk olurlar düzelir herşey merak etme bencede onunla paylaşıp konuşman daha iyi olur tabi azarlayarak deil güzel güzel bak herşey yoluna girer çünkü aynı şeyler benim başımdanda geçti eşim bana sana yaklaşmak istemiyorum çünkü dayanamıyorum bu seferde o yüzden kafamı başka şeylerle meşgül etmeye çalışıyorum demişti ben ve bebeğim kendimize geldiğimizde herşey yoluna yeniden girdi..

öncelikle herkese çok teşekkür ederim.bana gerçekten çok yardımcı oldunuz.kendime olan güvenim yerine geldi.daha güçlü hissettim kendimi.kocam nasıl oldu bilmiyorum ama bu sayfaya yazdıklarımı okumuş.sanırım bölümü bilgisayar olduğu için.beni yanına çağırdı ve sarıldı.ben seni çok seviyorum.sadece zor bir dönemden geçiyorum dedi.gülümsememi ve hiç üzülmememi istedi.sanki dünya yeniden güzelleşti.sanki yeniden doğdum.hayat eşimle yaşamaya değer.tabi dünyalar tatlısı bebeğimlede.eşimi çok seviyorum.o benim can suyum.ne olursa olsun onu çok sevicem.birkez daha söylemek istiyorum.bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

öncelikle herkese çok teşekkür ederim.bana gerçekten çok yardımcı oldunuz.kendime olan güvenim yerine geldi.daha güçlü hissettim kendimi.kocam nasıl oldu bilmiyorum ama bu sayfaya yazdıklarımı okumuş.sanırım bölümü bilgisayar olduğu için.beni yanına çağırdı ve sarıldı.ben seni çok seviyorum.sadece zor bir dönemden geçiyorum dedi.gülümsememi ve hiç üzülmememi istedi.sanki dünya yeniden güzelleşti.sanki yeniden doğdum.hayat eşimle yaşamaya değer.tabi dünyalar tatlısı bebeğimlede.eşimi çok seviyorum.o benim can suyum.ne olursa olsun onu çok sevicem.birkez daha söylemek istiyorum.bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

canım herşeyin yoluna girdiğine çok sevindim.umarım hep böyle mutlu olursunuz artık çocuğunuzda var onun için birbirinize sımsıkı sarılın..kaydirigubbakcemile3

canim duzelir ya merak etme o bebegi kiskanmistir belki ona olan sevigini falan yani gecici bi durum bence hemen kotu dusunme bebegini dusun onun sana ihtiyaci var unutma savunmasiz ve sirf sevgi sevkat bekliyo esinin belki isinde problem vardir bi sor bakalim konusmaya calis nedeyecek hemen pes etme o bebisini babasi ve seninde kocan onu yeniden hayata dondurmek icin caba goster ne bileyim bi mum isiginda yemek falan hazirla hediye al bunlar benim fikrim yani sen diledigini yap tabi neyse canim takma sutun falan kesilir bebisinede faydan olmaz

X