Şampuan ve Saç Kremleri Ince telli dalgalı kabaran saçlarıma hangi ürün???

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Mrb arkadaşlar..Saçlarım ince telli,dalgalı ve röfleli (dolayısıyla biraz yıpranmış) o kadar çok kabarıyorki..saçlarıma hangi bakım ürünlerini tavsiye edersiniz??jöle ve köpük vb ürünler kullanmayı çok sevmiyorum..şimdiden teşekkürler arkadaşlara.s.

aa..kimse yokmu yahu koca kadınlar kulübünde bana yardım edebilecek bir Allah ın kulu -tatlicadiarzu-

:dance:dove mavi seriyi öneririm canım saçları resmen uysallaştırıor:dance:saçların kabarmasını önlüor yardımcı olacagını düşünüprum sana.

Önce iyi bir saç bakım kremi, sebamed saç onarıcı kremi ya da lorealin kuaförlerde ya da internette satılan expert saç bakım kremleri serisinden bir bakım kremi almanı tavsiye ederim. Bunu saçta bekletip yıkıyorsun zaten. Sonra da jöle değil ama saçta kalan, ağırlık yapmayan (ben de yapmıyor), Elidor 7/24 ya da Pantene Normal (Light olmayanı) kalan şekillendiricilerinden. Bakım kremi + şekillendirici....Bu ikisini saçlarını yıkadıktan sonra (Zinco şampuan tavsiye ederim) kullan kısa zamanda toplanır...

:dance:dove mavi seriyi öneririm canım saçları resmen uysallaştırıor:dance:saçların kabarmasını önlüor yardımcı olacagını düşünüprum sana.

canım dove un o serisini denedim ama bi fayda göremedim malesef :gitme: ama yinede önerin için teşekkürler a.s.

Önce iyi bir saç bakım kremi, sebamed saç onarıcı kremi ya da lorealin kuaförlerde ya da internette satılan expert saç bakım kremleri serisinden bir bakım kremi almanı tavsiye ederim. Bunu saçta bekletip yıkıyorsun zaten. Sonra da jöle değil ama saçta kalan, ağırlık yapmayan (ben de yapmıyor), Elidor 7/24 ya da Pantene Normal (Light olmayanı) kalan şekillendiricilerinden. Bakım kremi + şekillendirici....Bu ikisini saçlarını yıkadıktan sonra (Zinco şampuan tavsiye ederim) kullan kısa zamanda toplanır...

canım lorealin absoult repair serisini almayı düşünüyorum..7/24 tarzı şeyler bende pek bi işe yaramıyo saçımda kirli bir görüntü oluşturmaktan başka..zinco şampuan demişsin benim saçımda röfle var bu saçımı daha çok kurutmazmı sence CADIARZU

canım lorealin absoult repair serisini almayı düşünüyorum..7/24 tarzı şeyler bende pek bi işe yaramıyo saçımda kirli bir görüntü oluşturmaktan başka..zinco şampuan demişsin benim saçımda röfle var bu saçımı daha çok kurutmazmı sence CADIARZU

Kurutacağını sanmıyorum, tresan gibi değil. Ama yine de loreal kullanıp saçlarını bir düzene soktuktan sonra kullanmak daha iyi olabilir. Çünki senin şu anda istediğin şey, ürünün hem saçlarını yumuşatması hem bakım yapması, şekil vermesi. O yüzden onarım kürleri daha iyi gelir, bol şans canım..

Kurutacağını sanmıyorum, tresan gibi değil. Ama yine de loreal kullanıp saçlarını bir düzene soktuktan sonra kullanmak daha iyi olabilir. Çünki senin şu anda istediğin şey, ürünün hem saçlarını yumuşatması hem bakım yapması, şekil vermesi. O yüzden onarım kürleri daha iyi gelir, bol şans canım..[/QUOT
çok teşekkür ederim canım sevgiler a.s.

aynı benim saçlarım gibi ince telli ise en iyi öneri kendini toplayana kadar yorma saclarını fazla ürünle daha da kötü oluyor önceden saç serumları yagları saç kremleri maskeleri açıcı spreyler sekillendirici yerine kullandıgım kremler ooo saçlarımı 1 ayda 5 defa boyayan biri olaraktan bu boyanın üstüne saç açma işlemi orialle vede boya offf yine aklıma geldi zavalı saclarım sadete geleyim saçlar yıpranınca kurtarma için bir sürü ürün kullanmaya basladım baktım daha da kötü daha da inceliyor. saçlarıma sekillendirici krem sürmeden dısarı cıkcamı düsünmezdim simdi yanlızca saç kremi sampuan vede 2 aydır boyasız toplandı resmen. dalgalarıda belirgin oldu

X