bebek cinsiyeti

bihterseba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
2
0
kızlar günaydınn,7.ayıma gireceğim doktorum hep kız dedi ama göbeğimi görenler erkek diyor,aranızda bebişinin cinsiyeti değişen oldumu

kızlar günaydınn,7.ayıma gireceğim doktorum hep kız dedi ama göbeğimi görenler erkek diyor,aranızda bebişinin cinsiyeti değişen oldumu

mrb cnm
benimde dr um önce erkeğe benziyo deyip sonra kız demişti ve öyle kaldı
ama karnımı her gören erkeğe benziyo dedi karında göbek deliğinden bir çizgi çıkarmış aşağıya doğru ve göğüs uçları çok kararırmış erkekde olurmuş bunlar bunuda çevrem söyledi ikiside vardı bende bazen bende kendimi kaptırıyodum söylenenlere eşimde öyleydi acaba yanlış görmüş olabilirmi dr diye hep soruyordu ama yanlışlık olmadı çok tatlı şirinmi şirin babasının kopyası bir kızımız oldu :nazar:

beni goren de kız mı dıye soruyodu ama oğlum oldu. nedense ağzı olan konusuyo ve bız cok etkılenıyoruz.

bende 12 haftalıkken ilk doktorum erkeğe benziyo bi çıkıntı var falan dedi.hatta muhtemelen erkek dedi.18.haftamda kesin kız dedi başka bir doktor yok pipisi falan dedi.en son gittiğimde yani 21 haftalıktım yine kız dedi hatta kukusunu gösterdi.banada herkes erkek diyor.milletin öyle demesi otomatikmen beni etkilerdi sanki kızım değilde oğlum olcakmış gibi hazırlıyorum kendimi.arada nette araştırma yapıyorum cinsiyette ilerleyen dönemlerde farklı çıkan arkadaşlar oldumu diye.gerçekten varmı böyle bişey hani erkek olupta pipisini ortaya çıkarmayan.ben senin gibi oldum anlayacağın.ama doktorlar biliyoki bişeyler söylüyor.olsun allah hayırlısıyla bizi ve bebişlerimizide kurtarsında gerisi hikaye.

canım benimde aynı senin gibi durumum
dr.um kız dedi ama herkes erkek diyor
ve ben 35.haftamdayım
valla göbeliğme değil
ultrasona güveniyorum ben

kızlar ben çevremde gördüklerime göre genelde erkek deyip sonradan kız denilen çok oldu ama kız deyip erkek denileni görmedim açıkçası a.s

inanma canım insanların ne dediğine.banada hep kız seninki diyorlardı.halbuki ben kendim bile görmüştüm oğlum olacağını,buna rağmen yok yok doktor yanlış görmüş olabilir diyen çıkıyordu sinir oluyordum...
yanlış görme,doktora sadece bir iki kez gidenlerde oluyor .sürekli kontrol altındaysan bu aya kadar yanlış görmesi mümkün değil..içinde hiçbir şüphe olmasın...

Son düzenleme:
canım bencede ultrasona güven gerçi doktorum banda kız diyor çevremde de erkek diyenlerde kız diyenlerde var bir daha gidince tekrar sorucam.ama sana iki tane örnek vereyim bir arkadaşımın 7. ayına kadar erkek dediler 7. ayda kız olduğunu öğrendi.başka bir arkadaşımda doğuma girmeden doktor son ke birr bakalım diyor bir ve diyorki maşşallah oğlumuz baya sağlıklı bizimki doktora dönüp anlamadım diyor doktor tekrarlıyor arkadaşda iyide kız demiştiniz daha önceleri hep diyor yoo erkek diyor doktorda ve oğlu var şuan.bu örneklerden çevremde bolca var

canim oncelikle saglikli hayirli olmasi onemli olan bence millet konusur ne bilirler ki anlamam yani Allah tan baska kimse bilmez cinsiyeti falan dr zaten tahmini olarak bebegin gorunusune bakarak soyluyolar yani hic bir zaman kesin olmuya biliyo onemli olan saglikli hayirli olmasi canim benim teyzem 3 hamileliginde dr doguma kadar kiz dedi meger pipisi cok ufakmis fark edememis oglu oldu teyzemin kiz kiyafetleri hazirladi teyzemde hevesle ama olmayinca olmuyo dr bilemiye biliyo Allah bilir ama senin once dusunmen gereken saglikli hayirli olmasini dilemek millete bakma takma kafana bile onlar kim yani

mesela şöyle bişey var.benim ilk gittiğim doktorum 12 haftalıktı bi çıkıntı var dedi muhtemelen erkek dedi.ve gittiğim doktorun ultrasyonu renkliydi.doktorda problem yaşadığım için diğer ay başka doktora gittim orası eski siyah beyaz ultrasyondandı.o ise yok kız dedi ozamanda 18 haftalıktı.yani ultrasyonun kalitesine göre farklı olabilir mi?

demekki ultrasyonlarada doktorlarada arada güven olmuyo.

arkadaslar slm banada aynı durm oldu 21.haftaya kadar kız dediler 21 haftadan sonra erkek çıktı..en son eyüp ekiciye gittim ayrıntılı ulturasyon oda kız dedi acaba kesin kız mı hala suphem var!! Ve bebek odası alcam:) pembe pembe patlamasa bana barı..umarım kızda kalır cinsiyeti...

ben ınanmıyorum öyle cinsiyet değişme hikayelerine.neticede 9 ay boyunca kaç kere doktora gidiyoruz her seferinde ayrıntılı ıncelıyor doktor.ve kendimizde görüyoruz net anlaşılıyor cinsel organı.senınkıde değişmez merak etme

ben ınanmıyorum öyle cinsiyet değişme hikayelerine.neticede 9 ay boyunca kaç kere doktora gidiyoruz her seferinde ayrıntılı ıncelıyor doktor.ve kendimizde görüyoruz net anlaşılıyor cinsel organı.senınkıde değişmez merak etme
sizi bilmem ama ben 12.haftadan 21 haftaya kadar her iki haftaya bir abartısız doktora gittim bazen her hafta gittim..çünkü benim iki doktorum vardı biri devlet hastanesinde biri özelde...
neyse ikiside erkek dedi hatta pipisini gösterdiler:)

ee sonuc 21 haftada cocuk kız dediler..ve ben bu degisme hikayesini yasadım hatta ögrendigimde acayıp sinir oldum çünkü bebegimi hep oglum kuzeyim diye sevdim..kıyafetler aldım....sonra doktor kız desem üzülür müsün dedi!! ve sok oldum....neyse doktorumu degistirdim zaten bu olay beni sinir etti....ya kız erkek fark etmez ben hep bastan beri kız isterdim ama haftalarca sana erkek deyip sonra kıza dönünce insan çok sasırıyor ve garip oluyor...
böyle hikayeler var yanı sen ister inan ister inanma...bu doktorlarda docent falan...yanı uzman insanlar ama demekki herkes yanılıyor!!!

neyse eyüp bey kız dedi..cemil hocaya gittim oda kız dedi artık inanıyorum kızdır kesin....
eli ayagı düzgün olsun ve allah hepimizi dogumdan sağ sağlım kurtarsın kızlar.....

X