kızlar aranzda rahım fılmı cektıren varmı ???

• Konu Sahibi elçinzeynep
Ya randevum var ki bi de sürekli gittiğim yer diye bütün tahlilleri baslamis ken Bitirelim dedim ama rahim filmi soru işaretleri ile dolu
valla tecrübeyle sabit yani söylediklerim sen bilirsin

anestezi için gece 12den sonra birşey yiyp içmemen lazım canım ama yine arayıp bilgi al hastaneden. ağrı eşiğini bilemiyorum ki şimdi ben o yüzden birşey diyemem pişman olur musun olmaz mısın :KK43: kişiden kişiye değişiyo bu ağrı bile.
Evet degisiyo mus o kadar kişi ile konuştum ama hiç biri de anestezi demedi galiba benim hastanede yokkk malesef:KK43:

Aminn .. Hastaneyi hiç beğenmiyorum bazı yönlerinden dolayi özellikle de ama en azından dosyamdaki bütün tahlilleri tamamlayıp sonra başka hastane ye gidecem ozel bi hastane varmış ve cok iyiymis ona gitmeyi istiyorum ama çok korkuyorum aklıma geldikçe Ağlıyorum .. sence bu kadar kendimi kasmam dogru mu çünkü asilama da da kendimi kastım ama o kadar korkulacak birsey yokmuş
Canım bu senin ağrı eşiğine bağlı. Şiddetli bir adet ağrısı şeklinde tarif edilebilir. Ama kısa sürüyor.birkaç dk. İçerde kramp tarzı ağrıyla bir baskı duyuyorsun. Bazı kişiler hiç duymuyormuş. Sana bağlı yanı. Canin tatlı değilse birşey olmaz. Birkaç dk. Dişini sıkarsan bitiyor zaten.devlet hastanesinde narkoz vereceklerini sanmıyorum. Birde benim gibi aç gitme. Ben kendimden geçtim çünkü sonrasında, tansiyonum düştü sanırım :)

Canım bu senin ağrı eşiğine bağlı. Şiddetli bir adet ağrısı şeklinde tarif edilebilir. Ama kısa sürüyor.birkaç dk. İçerde kramp tarzı ağrıyla bir baskı duyuyorsun. Bazı kişiler hiç duymuyormuş. Sana bağlı yanı. Canin tatlı değilse birşey olmaz. Birkaç dk. Dişini sıkarsan bitiyor zaten.devlet hastanesinde narkoz vereceklerini sanmıyorum. Birde benim gibi aç gitme. Ben kendimden geçtim çünkü sonrasında, tansiyonum düştü sanırım :)
Ayyy benim canım çok tatli

Yok ankara dayım .. ankara zekai tahir burak hastanesi ne gidiyorum
istanbulda olsaydın sana kendi gittiğim yeri tavsiye edecektim de
hem fiyat olarak diğer yerlerden uygun hem de ağrısız

istanbulda olsaydın sana kendi gittiğim yeri tavsiye edecektim de
hem fiyat olarak diğer yerlerden uygun hem de ağrısız
Şanssız im desene burdada bi özel varmış ve hem fiyat olarak iyiymiş diye söylediler birde doktor u çok övüyorlar ama yine de testleri devlette bitirelim dedik

Şanssız im desene burdada bi özel varmış ve hem fiyat olarak iyiymiş diye söylediler birde doktor u çok övüyorlar ama yine de testleri devlette bitirelim dedik
sor bakalım alteleri c kollu makine miymiş?
eğer oysa hiç ağrı duymuyorsun

Arkadaşlar ben rahim filmi çektirdiğim hafta hamile kaldım. Öncesinde ise 1 sene bekledim her testi yaptırdım ama bir türlü olmamıştı. Tüplerimde açık çıktı filmde ama çok az bir yapışıklık varsa film sırasında verilen ilaç açıyormuş yani tedavi edici özelliğide var. Dr böyle bişey varsa açılmış olabilir dedi.
Teyzemde 2. Çocuğuna film çektirdiği ay hamile kalmıştı. Ağrıya gelince teyzem devlette yaptırmış çok acımış. Çok bağırmış. Ben de çok araştırdım bu nedenle. Özel bir hastanede özellikle cihazlarını sorarak yaptırdım. 2-3 dk bende de acı oldu ama tam dayanamayacağım derken bitti. Sonrasında çok az kanamam oldu. Ama gitmeden bende ağrı kesici içtim. Hastanede ağrı kesici yapmadılar iyikide içmişim. Filmden sonra kalktım yürüdüm bi sıkıntı olmadı. İyi ki çektirmişim belki de kızıma kavuşmama vesile oldu. Şu an kızım 6 yaşında Rabbim herkese nasip etsin.

Arkadaşlar ben rahim filmi çektirdiğim hafta hamile kaldım. Öncesinde ise 1 sene bekledim her testi yaptırdım ama bir türlü olmamıştı. Tüplerimde açık çıktı filmde ama çok az bir yapışıklık varsa film sırasında verilen ilaç açıyormuş yani tedavi edici özelliğide var. Dr böyle bişey varsa açılmış olabilir dedi.
Teyzemde 2. Çocuğuna film çektirdiği ay hamile kalmıştı. Ağrıya gelince teyzem devlette yaptırmış çok acımış. Çok bağırmış. Ben de çok araştırdım bu nedenle. Özel bir hastanede özellikle cihazlarını sorarak yaptırdım. 2-3 dk bende de acı oldu ama tam dayanamayacağım derken bitti. Sonrasında çok az kanamam oldu. Ama gitmeden bende ağrı kesici içtim. Hastanede ağrı kesici yapmadılar iyikide içmişim. Filmden sonra kalktım yürüdüm bi sıkıntı olmadı. İyi ki çektirmişim bellide kızıma kavuşmama vesile oldu. Şu an kızım 6 yaşında Rabbim herkese nasip etsin.
çekildikten sonra ne zaman ilişkiye başladınız acaba?

Arkadaslarım Allahım yanınızda olsun inşşallah ben baskent hastanesınde cektırdım dedgım gıbı yıktım ortalıgı 1 ay sonra hamıle kaldım sımdı kızım 5 aylık hatta eylulde yazmısım 2014 de... Soyle dusunun normal dogum yapmak ısteyen herkes rahım fılmı cektıre bılır ben normal yapmadım sezeryn ıstedım hıc korkmayın Rabbım yar ve yardıncınız olsum Allahım sızın yanınızda olsun canlarım benım sızı cok ıyı anlıyorum sıkıntınıza cok destegımm Allah okadar buyukki inanın hıc merak etmeyın bırgun istediginiz herseyı verecek

Arkadaslarım Allahım yanınızda olsun inşşallah ben baskent hastanesınde cektırdım dedgım gıbı yıktım ortalıgı 1 ay sonra hamıle kaldım sımdı kızım 5 aylık hatta eylulde yazmısım 2014 de... Soyle dusunun normal dogum yapmak ısteyen herkes rahım fılmı cektıre bılır ben normal yapmadım sezeryn ıstedım hıc korkmayın Rabbım yar ve yardıncınız olsum Allahım sızın yanınızda olsun canlarım benım sızı cok ıyı anlıyorum sıkıntınıza cok destegımm Allah okadar buyukki inanın hıc merak etmeyın bırgun istediginiz herseyı verecek
allah razı olsun canım

çekildikten sonra ne zaman ilişkiye başladınız acaba?
Valla kaçıncı gün çekildiğimi tam hatırlamıyorum ama galiba 9-10. Gündü
İlişkiye 12. Gün girdim çok net hatırlıyorum çünkü sadece o Zaman birlikte olmuştuk o hafta. Hamile olduğumu öğrenince şok oldum çünkü öncesinde gün aşırı birlikte oluyoduk olmuyordu. O ay artık ümidi kestiğim için salmıştım. Bide dr filmden sonra antibiyotik verdi iç diye ben içmedim iyikide içmemişim.

Valla kaçıncı gün çekildiğimi tam hatırlamıyorum ama galiba 9-10. Gündü
İlişkiye 12. Gün girdim çok net hatırlıyorum çünkü sadece o Zaman birlikte olmuştuk o hafta. Hamile olduğumu öğrenince şok oldum çünkü öncesinde gün aşırı birlikte oluyoduk olmuyordu. O ay artık ümidi kestiğim için salmıştım. Bide dr filmden sonra antibiyotik verdi iç diye ben içmedim iyikide içmemişim.
benimkide adetimin 13. gününe denk geliyor
sonraki günler yumurtlama günlerim
acaba o günlerde ilişkiye girsem bir sakıncası olur mu?

X