Evlilik ne zaman?

• Konu Sahibi muhasebeci07
bir arkadaşımın annanesi ölümün ve evliliğin vakti değişmez der. ikiside ne bir nefes önce ne bir nefes sonra gelir der. hayırsız bir kocaya düşmekten sıkıntı çekmektense bekarlık daha iyi. a.s bu aralar bende bu dertten muzdaribim. :1rolleyes: evlenmek istiyorum ama tık yok. artık dualarımın içine senide katarım canım. :1hug: Allah gönlüne göre versin. üzme kendini. herşeyde bir hayır vardır. fazla dert etme. duacınım a.s. :1hug:

kaderin ksımetin akrşına çıkmadıda o yüzden bekliyorsun canım hiç dert etme. o çıksın karşına vakti saatide gelsin kimse durduramaz. hiç kendini boşuna yıpratma aynı yollardan geçtim değmiyomuş üzmeye. hep böyle devam etmez merak etme o 5 kişiden biriyle evlenmemendede vardır bi hayır. senin için en hayırlı olanı çıkıcak karşına yeterki sabret ve dua et canım kaydirigubbakcemile2

sen kac yasi,nda evlendin peki, bazen aynı yollardan gectim diyenler 25 in altinda olabiliyorlar ben de guluyorum o zaman iste

sana tavsiyem kesinlikle arama o kisiyi, hele internete falan asla guvenme
aradikca, her karsilastigin kisiye acaba bu mu diye baktikca inadina olmuyor
rahat birak, kafandan bi sure cikar, dua yi eksik etme ama ugrasma ille olsun diye
bence ummadigin biranda olacak, cogu kisi o sekilde evleniyor

takdiri ilahi diye bir şey vardır canım bazen herşey isteklerimize göre değişiyor............senle alakası olduğunu zannetmiyorum mutsuz bir evlilik yapmaktansa hiç yapmamak daha iyidir .................
eminim seinle evlenecek kişi bir yerde seni bekliyordur ................umarım hayalindeki doğru insanla karşılaşıp huzurlu bir yuvan olur

toplam 5 kişi ile çıktım hiçbiri ile evlilik noktasına gelemedim yaşım oldu 31 işim var görüntüm iyi sayılır neden benimle çıkan kişiler benle evlenmek istemiyolar acaba ben çok mu çirkinim çok bunaldım hep aynı sonuç hep aynı sonuç hep reddedilmek artık bunalıma girdim ağlamaktan başka uyumaktan başka bişey yapmıyorum,
şimdi diceksiniz çevrenizde vardır onlara bakın inanın çevremde hiçkimse yok zaten çıktığım insanlarda internettendi o yüzden hüsrana uğradım sanırım
cesaretsiz biriyim
evlenmek istiyorum ama olmuyor işte ne yapmalıyım yaşım iyice geçmeden yuvamı evimi kurmak istiyorum çok umutsuzum
hayatımın sonuna kadar böyle yalnız bi başıma yaşamak istemiyorum çok ama çok mutsuzumsenağlama

sen daha çok gençsın:dance:,ve internnetten düzgün adamı bulamazsın:mymeka:,senin esses hava değişimi lazıma.s,bir hafta-iki hafta izin al git istanbula,kara denize kapadakyaya,biraz stersini atkaydirigubbakcemile5,hep ayne yerde hep ayne insanlar kim bunalmazki kardeşimkafamçokkarıştı,ve çoğu zaman beklemediği yerde beklemediği anda karşilık aşkını bulursun:asigim:Şeniz:nazar:

o zaman bundan sonra birlkte olacağı kişiyi iyi seçmelisin niyeti ciddi olanlarla devam et yoluna bence...

evlilik cesaret ister demekki çıktığın kişiler cesaretli kişiler değillerdi yada ailelerinden baskı görüyorlardı. internetten bulunan arkadaşlıklar geçici eğlendirici bazende üzücü olan ilişkilerdir. asla bir ciddiyet yoktur ve nette yalan dolan dizboyu maalesef. orada kimse dürüst değil. muhakkak alnına yazılmış kişiyle tanışacak ve evleneceksin sabret ve mevlamdan hayırlısını dile.

zamana bırakın kader kısmet işi.bence kendinizi suçlamayın ama eksik gördüklerinizi kendinizde telafi etmeye çalışın umarım hayallerine kavuşursun..

sırf adı evlendi olsun diye evlenmekte yalnış kendini bırak hayatının akışına gez toz eğlen gününü gün et imkanın varsa birgün çıkar elbet karşına aşık oldugun doğru düzgün biri boşver gitsin bekarlık sultanlıktır -tatlicadiarzu-

Canım arkadaşlarında dediği gibi karşına düzgün biri çıkmamış senin
Bunlar kısmet işi herşeyde bir hayır vardır.a.s
O kişi gelir seni bulur zaten yerimseniben
Bence üzülmea.s.

X