İbrahim Saracoğlu:Kürler/Boy Uzatma

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.762
60
Boy uzatma kürü yaşları 12 ile 22 arasında olan gençler için geçerlidir. Boy uzatmanın yaşa göre uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Boy uzatmanın üst sınır yaşı 22 dir. Boy uzatma kürü en az 6 ay ile 2 yıl devam etmektedir.
Tablo: Boy uzatma kürü ile ortalama yaş dağılımı

Yaş aralığıOrtalama uzama [cm] 21 yaşa kadar12 - 149 - 714 – 15
7 – 6
16 – 17
6 – 5
18 – 19
5 – 4
20 – 21
4 – 3
21 – 22
2 – 1

Boy uzatma kürünün uygulanmasında iki kural vardır. Birinci kural, haftada 3 kez kefal, torik, palamut ve uskumru balıklarından herhangi birinin sırt kısmında bulunan siyah etiyle beraber ızgara veya buğlama olarak 1 porsiyon (200 gr) tüketilmesi. ıkinci kural ise, hiçbir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın 6 ay boyunca haftada 1 kez demlenip içilmesidir. 21 yaşa kadar uygulanabilen bu kür 6 aylık dönemlerle 1'er ay ara verilerek kullanılmalıdır.
Not: Kürden olumlu sonuç alabilmek için balık ve bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Önerilen bitkisel çay hormon içermemektedir.
Daha geniş bilgi almak için dilerseniz bizi arayabilirsiniz. Kürü kullanıcak olan kişinin yaşını ve cinsiyetini belirtiniz. Veya doğrudan "sipariş" bölümünden sipariş edebilirsiniz.

Son düzenleme:
arkdaşlarr bunu kullanan varmı??
üben de ilerde balık mevsimi yaklaşınca almayı düşünüyorum da,tabi o zamana kdara param bitmesse..kullanan yokmu?

ben aldım balık mevsimini bekliyorum eylülde balıklar geliyor ve boyum uzamaya başlıyor oleyyyyh

babyfacederz sen nerden sipariş ettin?yani ibrahim saraçoğlunu arayıp görüşmeni yaptınmı.bi de şimdi alınca evde bozulmaz dimi.

paramı biriktirdim sonunda..ne hayaller kuruyodum elektro gitar almak için ama bu kürü almayı düşünüyorum :çok üzgünüm:

balıklar da çıksın o zamana sipariş veririz bi aksilik çıkmazsa..alırsam bida yazarım..

uzun zaman geçti konuya cevap yazmayalı ama:S balık mevsimi 15 gün sorna başlıyo kürü aldım adnan saraçoğlunun internet sitesindne banka havalesiyle bi günde elime ulaştı çaylar paket halinde yani bozulması imkansız kutunun içinde 28 tane çay var ve hepsi ayrı ayrı poşetlenmiş içeriği belli olmasn diye galiba ben aldım umutluyum inşallah uzarım

uzun zaman geçti konuya cevap yazmayalı ama:S balık mevsimi 15 gün sorna başlıyo kürü aldım adnan saraçoğlunun internet sitesindne banka havalesiyle bi günde elime ulaştı çaylar paket halinde yani bozulması imkansız kutunun içinde 28 tane çay var ve hepsi ayrı ayrı poşetlenmiş içeriği belli olmasn diye galiba ben aldım umutluyum inşallah uzarım

canım yaşın kaçtı?

tşk cnm inşallah uzarız ben aslında biriktirdiğim paramla ıbanez v72 akustik alıcaktım ama olsun sağlık herşeyden önemli

gerçi ben daha sipariş etmedim:1rolleyes:
babamdan gizli olduğu için komşuya gitcez de ordan arıcaz da sonra paramı bütünlettircem de:roflol:
daha çokk iş var :dilcikar:

bende almak istiyorum şu ibrahim saraçoğlunun küründen ama gözümü karartıp 250 lira bayıp onu alıp sonra işe yaramadığını görürsem ağlarım kahrolurum hatta ölebilirim yani :sinifsinif:

bende almak istiyorum şu ibrahim saraçoğlunun küründen ama gözümü karartıp 250 lira bayıp onu alıp sonra işe yaramadığını görürsem ağlarım kahrolurum hatta ölebilirim yani :sinifsinif:

denemekde yarar var bende ne hayallerle biriktirdim hç beklemezdim bu küre verceğimi :çok üzgünüm:
sen kaç yaşındasın?

X