Rahim filminden sonra kaç ay ara verdiniz tedaviye?

sblsbl

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
122
0
Kızlar ya ben geçen ay rahim filmi çektirdim.klomen tedavisi görüyordum2 ay kullandım.sonra film cektik temiz çıktı şükür.dktr 3 ay ara dedi.bekliyoruz şimdi sizdede böyle bir ara oldu mu?

canım hangi doktor o 3ay aramı olurya ben öyle birşey ilk duyuyorum ben de çektirdim birincisinde kapalıydı ameliyat olduğum halde doktor hemen tedaviye başladı tekrar hgs çektirdim birdahaki ay aşılama yaptı bilmiyorum doktorummun önemsemediye değiştirdim iyikide değiştirmişim bence iyi bir doktora git bence saçma ama bilmiyorum geçmiş olsun

Rahim filminden sonra 1 ay bekledik bazen ufak tefek tıkanıklıklar açılabiliyormuş rahim filmiyle ama bende beklemek bir işe yaramadı ,,,inş. senin işe yarar..

yaa gerçektende mi yaa.ne yapsam bilmiiyorum.filmden sonra 2 adetim olcak.

kuzenime çekildi rahim filmi perde çıktı hemen denediler hamile kaldı ama düşük yaptı ameliyat olup 1 adet dönemi bekelyip tekrar deniyolar yaani ameliyattan sonra bile dr ara verdirmemiş sana neden öyle dedi drun anlamadım canım inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebişine

canım teşekür ederim inşallah.artık sinirlerim çok gergin yaa.sürekli bebek düşünüyorum.olacakmı olmuyacakmı....

:jeyyar:Benim klomenle ilk ayımda rahim flimi çekildi :)ve ocak ayından buyana aralıksızz içiyorumm.Ara vermedik hiçç.Verilmesii saçma bence:jeyyar:

valla gidcem doktora tedaviye devam edlim dicem.bu ne yaa.tamam rahim filminin tedavi edici özellliği var ama bende yumurtlama sorunu var.adetlerim çok geç oluyo.yani yumurtlamıyorum heralde

canım bende yenı hsg cektırdım doktorum 2 ay bekleyelım dedı cunku hsg den sonra tedavısız hamıle kalma olayı cok oluyomus bende bu ay bekleyecegım olmazsa obur ay gıdecegım yanı sadece 1 ay beklemıs olacagım

selam arkadaşlar bende hsg çektirdim hemen o ay serophene ilacı verdi dr. şimdi onu kullanmaya başladım ara falan vermedik yaniii... hepimiz için hayırlısı kızlarrrr......

slm bende rahim filmi çektirdim hiç ara demedi doktorum hatta filmi aşılama için çekildim,adet olunca gel aşılama prosedürüne başlayacağız dedi doktor ama adet olmadım hamile kaldım kimse korunun demedi nerdeyse 3 aylık olduk hayırlısı ile bilemiyorum ki canım konuş bi doktorunla...

X