Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
selam kızlar bugün benim 5.günüm.. ben zerotanin 20mg günde birtane alıyorum akşamları yüzüme nadixe sürüyorum ve günde 3defada fito die bi merhemi dudağıma sürüyorum...sormak istedim şuu ben ayva çekirdeklerini gülsuyuna koy:kk77:up jel oluşturup yüzüme sabahları sürüyorum..acaba ilaçlarla birlikte zararı olurmuuu?

selam kızlar bugün benim 5.günüm.. ben zerotanin 20mg günde birtane alıyorum akşamları yüzüme nadixe sürüyorum ve günde 3defada fito die bi merhemi dudağıma sürüyorum...sormak istedim şuu ben ayva çekirdeklerini gülsuyuna koy:kk77:up jel oluşturup yüzüme sabahları sürüyorum..acaba ilaçlarla birlikte zararı olurmuuu?

Geçmiş olsun,bence zararından ziyade çeşit çeşit şeyleri birarada yapmak yerine şu an sadece doktorun önerdiklerini kullansanız daha iyi olur. İlacın etki edip etmediğini,gelişmeleri daha iyi görür ve tedaviye ona göre devam edersiniz. Tabi bu benim fikrim karar size ait.

Geçmiş olsun,bence zararından ziyade çeşit çeşit şeyleri birarada yapmak yerine şu an sadece doktorun önerdiklerini kullansanız daha iyi olur. İlacın etki edip etmediğini,gelişmeleri daha iyi görür ve tedaviye ona göre devam edersiniz. Tabi bu benim fikrim karar size ait.

teşekkürler bende kullanmım içime sinmedi zaten:KK1:

kızlar bilgi açısından ilacı kullanmadan ve kullandıkdan sonrakı yada kullanmaya başlamış 34 ayının içinde olan arkadaşlar fotolarını koysalarda ne gibi değişimler olmuş baksak.......

bu ilacı yıllardır sivilcesi geçmeyen bi arkadaşım kullandı
şuan hiç çıkmıyor sivilcesi sadece yanağında ufak ufak izler kaldı okadar
onuda pek önemsemiyor

benimde cildim problemli dr.banada verdi ben kullanmam dedimm
onun yerine doğum kontrol hapı kullanıyorum faydasını görmeye başladım

ya bende 2. ayimdayim ama emin deilim sonradan birdaha cikarmi cikmazmi diye.. duydugum kadariyla kilona göre doz almazsan az alirsan sonradn yeniden cikiyormus sivilceler..böyle bi tecrübesi olan varmi kullanip 1-2 sene sonra tekrar cikan ?suan kullananlar ne düsünüyor doktorunuz ne dyor kesinlikle cikmaz bi dahami diyor? benim doktorum bi daha cikmicak diye birsey diyemem dedide :18:

benim bu 12.günüm ve ilk hafta suratım kurumuştu ama sanırım kusma dönemine girdim çıkan sivilce iltihaplı ve kuruyo tek tük çıkıyo gidiyo galiba kusma dönemimi kolay atlatıcam:):KK76:[/

Son düzenleme:
arkadaşlar size iyi bir haber veriyim. bu ilacı yaklaşık 2 sene önce kullandım. ve suan sivilcenin "S" si yok. 6 ayda yok oldu hepsi. ve benim yüzüm sivilceden görünmüyo. inanmıo insanlar eski fotolarıma bakınca :) bu senmiisn diye şaşırıolar :KK70: azimli olun moralinizi bozmayın kullanın. :):)

ya bende 2. ayimdayim ama emin deilim sonradan birdaha cikarmi cikmazmi diye.. duydugum kadariyla kilona göre doz almazsan az alirsan sonradn yeniden cikiyormus sivilceler..böyle bi tecrübesi olan varmi kullanip 1-2 sene sonra tekrar cikan ?suan kullananlar ne düsünüyor doktorunuz ne dyor kesinlikle cikmaz bi dahami diyor? benim doktorum bi daha cikmicak diye birsey diyemem dedide :18:

cnm çıkmıo emin olabilirsin. benim yüzüm felaketti anlatamam sana. 2 sene önce kullandım bu ilacı . şimdi tık yok. bozma moralini kullan :)

bnmde 4gün snr 1.ayım dolck ama hala sivilcelermde artış yok duduklarm kuruyo yüzüm soyuluyo.acaba 2.ayda sivilce artışı olur mu :/:KK58:

bnmde 4gün snr 1.ayım dolck ama hala sivilcelermde artış yok duduklarm kuruyo yüzüm soyuluyo.acaba 2.ayda sivilce artışı olur mu :/:KK58:

cnm gayet normal. benim sivilcelerim artmamıştı direk kurutmaya başlamıştı. dudaklarım çok kuruodu behanten kullan çok ii gelio. yakında düzmeye başlar cildin endişe etme.

bende baslayalı 17 gün oldu sivilce çıkmıyor bende bu normal bişey mı normalde sivilcelerim coktur ama şimdi cok az aksine

bu ilacı yıllardır sivilcesi geçmeyen bi arkadaşım kullandı
şuan hiç çıkmıyor sivilcesi sadece yanağında ufak ufak izler kaldı okadar
onuda pek önemsemiyor

benimde cildim problemli dr.banada verdi ben kullanmam dedimm
onun yerine doğum kontrol hapı kullanıyorum faydasını görmeye başladım

haberlerde gormustum birkaçgün oluyor bir kız sıvılce tedavisi için doğum kontrol hapı kullanıomus vefat etmiş. Çok dikket et. Doktora muhahkkak danış bence.:18:

haberlerde gormustum birkaçgün oluyor bir kız sıvılce tedavisi için doğum kontrol hapı kullanıomus vefat etmiş. Çok dikket et. Doktora muhahkkak danış bence.:18:

arkadaşlar ben 2 senedir doğum kontrol hapı kullanıyorum. saolsun zoretanin öle bir adet düzensizliği yarattıki hala düzeltmeye çalışıyorum. doğum kontrol haplarının riski var. ama öle kullanınca illa olcak değil. mesela 35 yaş üstü ve sigara içenler kullanamaz. ya da damarlarıyla ilgili sorunu olanlar. yani doktor verirken sana bunları söylüo. söylemesede prospektüs ünde yazıo hepsi. doktorda verse ben okurum hep. dikkatli kullanılması gereken bi ilaç. ama yararı var mı hemde çok :)

arkadaşlar bende ilacı kullanırken siyah noktalarım belirginleşmeye başlamış sivilcelerim çıkmaya başlamıştı ilaç işe yarıodu ama acile kaldırıldım çok düzenli besenmeme rağmen ve günde sadece 20 mg 1 tane almama rağmen karaciğer enzimlerin yükselmiş belden aşşağım tutmuyo gibiydi sanki berbat bi şeydi ..bırakmak zorunda kaldım ve suratımda belirgin olmayan siyah noktalar belirginleşmişti ilaç dönemimde burnum yüzüm iğrenç daha beter oldum 2 tane sivilce için:KK43:ağlamaktan gözlerim kan çanağı dudaklarım çatlaklar içerisinde her yerim berbat ya! elbette bünyeden bünyeye fark vardır kullananların morelini bozmak istemiyorum ama minicik bi ağrınız bile olsa gidin hastaneye..benim ilk tahlilimle 15 gün sonraki tahlil arasında okadar fark varki ...nedim ya hepinize geçmiş olsun:KK50:

Son düzenleme:
arkadaşlar bende ilacı kullanırken siyah noktalarım belirginleşmeye başlamış sivilcelerim çıkmaya başlamıştı ilaç işe yarıodu ama acile kaldırıldım çok düzenli besenmeme rağmen ve günde sadece 20 mg 1 tane almama rağmen karaciğer enzimlerin yükselmiş belden aşşağım tutmuyo gibiydi sanki berbat bi şeydi ..bırakmak zorunda kaldım ve suratımda belirgin olmayan siyah noktalar belirginleşmişti ilaç dönemimde burnum yüzüm iğrenç daha beter oldum 2 tane sivilce için:KK43:ağlamaktan gözlerim kan çanağı dudaklarım çatlaklar içerisinde her yerim berbat ya! elbette bünyeden bünyeye fark vardır kullananların morelini bozmak istemiyorum ama minicik bi ağrınız bile olsa gidin hastaneye..benim ilk tahlilimle 15 gün sonraki tahlil arasında okadar fark varki ...nedim ya hepinize geçmiş olsun:KK50:

bu yüzden o kağıdı imzalatıyolar işte cnm. çok geçmiş olsun ya :KK43: ayda 1 kan tahlili istiyolar bazen 15 günde bir istiyodu doktor benden. farklı bişey hissedildimi direk doktora gitmek lazım. şimdi nasılsın toparlana bildin mi ? :KK5:

bu yüzden o kağıdı imzalatıyolar işte cnm. çok geçmiş olsun ya :KK43: ayda 1 kan tahlili istiyolar bazen 15 günde bir istiyodu doktor benden. farklı bişey hissedildimi direk doktora gitmek lazım. şimdi nasılsın toparlana bildin mi ? :KK5:

hala ağrım var gerçekten karaciğer çok önemli bi organ:KK43: ama moralim inanılmaz derecede bozuk suratım bu kadar kötü deyildi keşke diyorum ya;':-)59:

hala ağrım var gerçekten karaciğer çok önemli bi organ:KK43: ama moralim inanılmaz derecede bozuk suratım bu kadar kötü deyildi keşke diyorum ya;':-)59:

ah cnm ya. karaciğeri gerçekten etkilediğini biliodum ama bu durumun yaratacağını bilmiodum :KK43: tedavin yarıda kesildi tabi o yüzden sivilcelerin artma döneminde bıraktığın için öle oldu. biraz daha kullanabilseydin azalmaya başlardı. ama kullanmaman daha ii olmuş daha kötü sonuçlara yol açabilirdi :KK43:

cnm gayet normal. benim sivilcelerim artmamıştı direk kurutmaya başlamıştı. dudaklarım çok kuruodu behanten kullan çok ii gelio. yakında düzmeye başlar cildin endişe etme.

inş cnm yarn doktora gidicem tahlil için umarım bi sorun çıkmazda devam ederm ilaca şuanlık memnunum cildimden yeni sivlce çok az çıkıyo düzeldiğini görebliyrm dudklarmada evde hametan die bi merhem yazmştı doktorm onu kullnyrm dışardyken nivea çok ii geliyo çok kuruyo ama sık sık nemlendrdğim için kabuklnma ya da acıma oluşmadı henüz maşallh diyelim :):21:

bide çok kızarıyorum ben yaa :KK43: kıpkırmızı oluyorum ateş çıkıyo sanki yüzümden bunun bi çaresi var mı ya :S:S

X