Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
hangi krem adını yazabilrimisin iz şeklindemiydi lekeler evt bıraktıktan sonra geri geliyolar malesef siyah noktalar

ya arkadaşklar bende sivilce yok ama izleri var virde cildim kızarık ve hafiften lekeli minik güneş lekeleri de var siz ne önerirsiniz bu dediğiniz krem yüzü ne etki yapar benim hassas çünkü mesela soyulma kızarıklık gibi açıklarsanız çok sevinirim :):KK69:

evet canım sivilce lekeleri.renk farklılığıda vardı.ben tedaviden sonra çok üzülmüştüm doktora gidip demiştimki sivilcelerim geçti ama bi sürü iz kaldı.. kadında demiştiki ben sana iz kalmayacak diye bi garanti vermedim ilerde lazer tedavi yaptırırsın ama bi jel yazayım etkisi olacaktır demişti.isotrexin diye bi jeldi geceden geceye kullanıyordum.Çok şükür lazere falan gerek kalmadı hepsi geçti zaten:KK9:

evet canım sivilce lekeleri.renk farklılığıda vardı.ben tedaviden sonra çok üzülmüştüm doktora gidip demiştimki sivilcelerim geçti ama bi sürü iz kaldı.. kadında demiştiki ben sana iz kalmayacak diye bi garanti vermedim ilerde lazer tedavi yaptırırsın ama bi jel yazayım etkisi olacaktır demişti.isotrexin diye bi jeldi geceden geceye kullanıyordum.Çok şükür lazere falan gerek kalmadı hepsi geçti zaten:KK9:

izotresin jeli bölgesel ve çok nadir sivilce zamanında kullan yoksa bölgesel epidermis korumasız kolejen dokusuna zarar verip sarkmaya neden olabilir

hadi ya bende o jeli kullandım ama bana ters mi etki yaptı yğüzüm kıpkırmızı soyk adet su topladı şişti acaba hassas diye mi tekrar gittik alerji kremi verdi de geçti ondan sonra da annem çöpe attı valla nasıl korkmuştu kadıncağız gerçekten çok kötü olmuştu yerimde duramıyodum bir acı bi yanma başka bir şey tav siye edemez misin ya da doğal yönetem çünkü benim izlerim çok ağır izlerde değil neyse canım teşekkür ederim öptüm seni :)):KK69:

hadi ya bende o jeli kullandım ama bana ters mi etki yaptı yğüzüm kıpkırmızı soyk adet su topladı şişti acaba hassas diye mi tekrar gittik alerji kremi verdi de geçti ondan sonra da annem çöpe attı valla nasıl korkmuştu kadıncağız gerçekten çok kötü olmuştu yerimde duramıyodum bir acı bi yanma başka bir şey tav siye edemez misin ya da doğal yönetem çünkü benim izlerim çok ağır izlerde değil neyse canım teşekkür ederim öptüm seni :)):KK69:

ben kullanırken hiç sorun olmadı öyle çok işe yaradı.rica ederim canım:KK9:

ben kullanırken hiç sorun olmadı öyle çok işe yaradı.rica ederim canım:KK9:

şimdide bu forumdan okudum yine gül suyu alıcam bakalım belki iyi gelir bir umut aslında lekeli görünüm gitse izlerde sorun değil dermanımı birazda doğal yöntemlerde arıyım bakalım belki snuç alan biri bu yorumu görürde yardım eder AMİNN :)

şimdide bu forumdan okudum yine gül suyu alıcam bakalım belki iyi gelir bir umut aslında lekeli görünüm gitse izlerde sorun değil dermanımı birazda doğal yöntemlerde arıyım bakalım belki snuç alan biri bu yorumu görürde yardım eder AMİNN :)
ben gül suyunu makyajımı temizlerken kullanıyorum canım yumuşacık yapıyor cildimi ama siyah noktalarda çok etkisini göremedim:26:

ciddimsn tamamen geçti yani ozman senin izler demekki hafifmiş.bende çukurluklarda var nsl bi etki yapıyoki soyuyomu cildi kızarıklık falan yapıyomu.iyikide lazere gerek kalmamış ben 2senas lazer yaptırdım esksinden beter oldu

ciddimsn tamamen geçti yani ozman senin izler demekki hafifmiş.bende çukurluklarda var nsl bi etki yapıyoki soyuyomu cildi kızarıklık falan yapıyomu.iyikide lazere gerek kalmamış ben 2senas lazer yaptırdım esksinden beter oldu

çukurluk yoktu canım ama çok kötü kapkaraydı hep o sivilcelerin yerleri

ya arkadaşklar bende sivilce yok ama izleri var virde cildim kızarık ve hafiften lekeli minik güneş lekeleri de var siz ne önerirsiniz bu dediğiniz krem yüzü ne etki yapar benim hassas çünkü mesela soyulma kızarıklık gibi açıklarsanız çok sevinirim :):KK69:

elma sirkesini suya kat kaynat buharını yüzüne tut lekelere oldukça iyi geliyomuş.ben direk yüzüme sürüyorum suyla karıştırıp ama seninki hassas diye buharını yap

elma sirkesini suya kat kaynat buharını yüzüne tut lekelere oldukça iyi geliyomuş.ben direk yüzüme sürüyorum suyla karıştırıp ama seninki hassas diye buharını yap

canım yapmaz mıyım yaptım yüzüm kıp kırmızı akşam yaptım sabah geçti lekelerimde duruyo öyle olan burnuma oldu canım ah bu hassaslık :/

canım yapmaz mıyım yaptım yüzüm kıp kırmızı akşam yaptım sabah geçti lekelerimde duruyo öyle olan burnuma oldu canım ah bu hassaslık :/

ama bikerede etki etmez demekki seninki çok hassas.eczanede satılan kremler vardı bana kitapçığını vermişlerdi hassas ciltlerin tercihi diye avene markasıydı heralde bi sor istersen bioderma markasıda iyi

ama bikerede etki etmez demekki seninki çok hassas.eczanede satılan kremler vardı bana kitapçığını vermişlerdi hassas ciltlerin tercihi diye avene markasıydı heralde bi sor istersen bioderma markasıda iyi

haklısında yüzüm kıp kırmızı berbat bir görünüm aldıktan sonra denemek anlamsız olurdu avene mesela ne için lekeler için mi yoksa nemlendirici :)

haklısında yüzüm kıp kırmızı berbat bir görünüm aldıktan sonra denemek anlamsız olurdu avene mesela ne için lekeler için mi yoksa nemlendirici :)

evt oda doğru bende lazerden sonra kıpkırmızı oldu 2ay geçmedi bide bu roaccutane başladım hala kırmızıyım bioderma sebium hydra nemlendirci sürüyorum biraz rahatlatıyo ama lekelere bi faydası yok.avenenin lekeler içinde var zaten hepsi hassas ciltler için avene markası

kızlar ben bi kaç gün sonra güneşli bi yere gitcem
günde normalde 40 mg kullanıyorum ama korkmaya başladım güneş daha kızartırsa yüzümü yada cildime daha çok zarar verirse diye ve günde 20 mg kullanmayı düşünüyorum yada tamamen bırakıp kışın başlıcam kullanmaya :26:
kızlar günde kaç mg kullanıyorsunuz siz?[/QUOT]
Canım ben günde 30 mg kullanıyorum.bence bırakma ilacı.eğer gideceğin yer denize girmek için falansa güneş kremini sürüp gidebilirsn benm arkadaşm öye yapmştı ve bi sorun da olmadı ama güneşn altında da yatıp güneşlenmedi.anca bu şeklde olablr canm.yani güneş koruyucu kremini yanından ayırmaman gerekr.gene de doktoruna sor bi canm.

ben 20 mgye düşürdüm bi kaç gündür doktorda düşük doza bişey demez sanırım yaz günündeyiz çünkü
benim burnumun üstündeki siyah noktalar çok belli olmaya başladı ama sıkınca geçmiyo ilk günlerde gitmiş gibiydi şimdi daha fazla gibi görünüyo inşallah bi kaç güne geçer :KK59:
dozu düşürünce artık eskisi gibi suratım pancara dönmüyo :KK9:

sivilcede pek çıkmıyo çıkanlarda kurudu

Son düzenleme:
çok tşk ederim canm benm.ben sivilceden kalan izlerim için lazer yaptırmıştım lazerden sonra mahvoldu cildim.sivilceler beyaz yağlar siyah noktalar kustu resmen.özelliklede yüzümün her tarafı beyaz yağlarla doldu.inş tamemen geçer canm kurtuluyum artık bıktım usandm valla bu 3oldu roaccutane kullanışım.aynen benmde elimle oynayınca geliyolar bende dayanmayıp sıkıyorum gözeneklerim açıldı hep burnumda bide yanaklarımn ön kısmında onlar kapanırmı acaba geri delik delik duruyolar:KK43: seninkiler çıkıncadamı delikler oluştu

evet cnm burnumun üstü gözenek gözenek ama devam edersem ilaca kapanır die düşünüyorumçünkü doktorum dediki 4 ayın sonunda bebek cildi gibi olacak dedi çok kullanan hastam var hepsi memnun dedi bakalım cnm sabredelim düzelir inş. çok kullanmışsın gerçi 3. ne demek benim ilk yan etkilerine anca dayanıyorum bazen bırakıcak gibi oluyorum hatta :) yüzüm hala kırmızı mesela napalım hayırlısı artık :KK62:

ben 20 mgye düşürdüm bi kaç gündür doktorda düşük doza bişey demez sanırım yaz günündeyiz çünkü
benim burnumun üstündeki siyah noktalar çok belli olmaya başladı ama sıkınca geçmiyo ilk günlerde gitmiş gibiydi şimdi daha fazla gibi görünüyo inşallah bi kaç güne geçer :KK59:
dozu düşürünce artık eskisi gibi suratım pancara dönmüyo :KK9:

sivilcede pek çıkmıyo çıkanlarda kurudu

Senin adına sevndm canım :) Umarm siyah noktalarndan da kurtulursn :)

hyr cnm ilacı bırakma çünkü tam kullanmazsan sivilceler yeniden çıkar,lekeler içinde contractubex kullan iyi geliyor

benım 3.ayım dolmak üzere gerçekten işe yarıyo dudaklarım sorun teşkil ediyo sadece onun dışında başka bir sorunum yok:) kasım gibi tedavım tamamen bıtıcek:)

X