hiç bukadar çaresiz kalınırmı:(

E

EU1

Ziyaretçi
aglıorum offfffffffff bidaha girip burda güzel aşkları buluşmaları okumuycak kötü oluorum allah hepinizin aşkını evliligini nazarlardan saklasın ayrılırklar olmasın nolur allahım yaa:KK43:niye hep kötü şeyler oluo insanlar aglıo üzülüo nolur allahım herkes çok mutlu olsn..
içimi buraya dökmek istiorumm
aşkım askerde okdar çaresizimki ben ona gitmek istiorum gidemiorum
o bana gelmek istior gelemior nekadar çaresizin şuanda onu çok iyi tnıorum hep aklındayım biliorum beni düşünmeden uyumuo cabuk sinirlenio orda arkdaşlarına hepsi bana duydugu özlemden:KK43:o gittiginden beri acayip oldm gece msj atmıştı okdr mutlu oluorumki gülüorum ya 45 gün sora onunla gülüorum bi haftam kaldı ona kavuşmam için haftaya cumartesi inş allahım bi engel çıkarmassa yanımda kolarımda::KK43:
nolur allahım her güne bi umut veren allahımtüm sevenlere umut ver ben böyleyim işte damara baglıorum hepmüslüm gürsesi açtım biyandan aglıyıp biyandan gülüorum:)ben bu adamı dnledikçe aşkım piskopatlaşma diye kızıp kapattırıodu:):)
uff yaaaaaaaaaaaa isteyipde gidememek şuanda sesini duymak istiorum ama yok yok yok!herkes herşeyin kıymetini çok iyi bilsin nolursunuzüç günlük dünyada kötü şeyler olmasın benim yüregim kaldırmıo ya hep iyişeyler istiorum herkes için kötü düüşünmüorum ama çevremde kıskanılıorum biliorum:KK43:allahım sen nazardan koru hayatımda ilkkez birinden deger aldım bunu biliorum seni çok seviorum
beni çok seviosun biliorum:KK43:

çok şanslısın, bu kadar sevdiğin bu kadar özlediğin birine sahipsin ve yine çok şanslısın ki bu sevgi karşılıklı, bu beklemeler nedir ki sonunda sarılacak olduktan sonra. moralini bu kadar bozmamalısın yerimseniben

tşk edrrim tuce ablacım:KK43:
evet şanslıyım ama insan bazen yoruluo özlemekten herkesle ugraşmaktan ve en zoruda o yokken!

Allah sabır versin allah kavuştursun canım ama çoğu gitmiş azı kalmış 1hafta da geçer nasılsa...öyle kolay söylediğime bakma ben çok hasretlik çektim bilirim zor olduğunu...kıymetini bilin ilişkinizin, birbirinizin....dost görünen çok oluyo ama içten içe kıskanıyorlar sana hak weriyorum o konuda...allah nazardan saklasın mesut bahtiyar etsin hep böyle seversiniz birbirinizi inşallahsenağlama

ilunga çok saol arkdaşım allah seni ve ailenide nazardan uzak bi yaşam nasip etsin inş

canım az kalmış sabretmek erdemliktir sen sabrederek en büyük hediyeyi alıcaksın buna inanıyorum bazen kıymetini bilmesi için uzakta olması lazım ki şimdi sevgilin senin değerini sevdiklerinin değerini o kadar iyi anlamıştırki vatan için herşeye değer dimi sonuçta bizler için o görevi yapıyo şimdi sevginiz dahada katlanmıştır allahım kavuştursun sizi

bu kadar çok acı çeken insanı gördükçe kendimden şüphe etmeye başladım. benimde erkek arkadaşım askerde. acaba ben mi az seviyoru diye düşünmeye başladım. :) şaka tabii. ama ben hiç bu derece acı çekmedim, yıkılmadım benden uzakta diye. rahat dayanabiliyorum belkide.

tüm dualarınza amin. umarım en hayırlı şekilde kavuşursunuz.

X