Lazer Epilasyon lazer epilasyon sonrası alt genital bölgede tahriş yara

masal77

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
322
154
kızlar lazer epilasyona gidiyorum 6.seans sonrasında alt bölgede yara oluştu sizinde başınıza böyle birşey geldi mi,bilgisi olan varsa bilgi verirsenin sevinirim,ve bu yaradan tahrişten kurtulmak için ne önerirsiziz

bende yara olmadi ama asiri kasinti oldu kasintidan tahris oldu ama son iki gundur daha iyi krem kullandim ben

canım benim 5. seansım bitti sadece arada kaşıntı oluyo onuda kadın anladı dedi kaşıntın oluyomu ewet dedim bepanten krem sür dedi sende sür canım (sen bepanten plas)sür antibiyotikli plas krem daha iyi gelir sana canım inş iyi olur bide gitttiğin merkeze sorarsan belki onlar başka bişey söyler sewgilera.s.

Canım ben bakırköyde yaptırıyorum genital 100 koltukaltı 40 yarım bacak 200 dudak üstü 20 tl sı ben memnunum tawsiye ederim a.s.

slm. Soylediiniz fiyatlar oldukca ucuz bunlar tek seans icindir heralde? E tabi kac seans gitmeniz gerektigide onemli:) nekadar sure gitmemiz gerekiyor? bu nekadar kalici oluyor bide bi zarari varmi iz miz birakiyomu cok merak ediyorum..?

slm. Soylediiniz fiyatlar oldukca ucuz bunlar tek seans icindir heralde? E tabi kac seans gitmeniz gerektigide onemli:) nekadar sure gitmemiz gerekiyor? bu nekadar kalici oluyor bide bi zarari varmi iz miz birakiyomu cok merak ediyorum..?

Canım tek seans fiyatı bunlar genitalde koltukaltı için 4-6 seans arası diyorlar benim genitalim 5 bitti 6.seansa gidicem alt taraflarda war üstte tek tük koltukaltımsa 3 bitti 4.seansa gidicem baya azaldı oda bacağımsa 3. seansıma gidicem ondada azalma war çok rahatlık canım

canım başladınmı iki ayda bir gidiyorsun kılların kokünü kurutuyo canım çıkmıyo bidaha iz falanda yapmıyo zararıda yok doktorlar da yaptırıyo korkma bitiyo yani güzel bir merkeze yaptırırsan sorun olmaz tawsiye ediyorum sewgilera.s.

kızlar lazer epilasyona gidiyorum 6.seans sonrasında alt bölgede yara oluştu sizinde başınıza böyle birşey geldi mi,bilgisi olan varsa bilgi verirsenin sevinirim,ve bu yaradan tahrişten kurtulmak için ne önerirsiziz

canım benim gittiğim merkeze bir kadın emla kremi 5 tüp olarak sürmüş ve acayip tahriş yapmış...emla kremi fazla sürüncede tahriş yapar...genelde seanstan sonraki 3-4 gün hassas oluyor o zmanada bepanten sürersin

Yara .. kızarıklık vs.. gibi şeyler hiç yaşamadım.. bazılarında kaşıntıda oluyormuş.. valla hiç başıma gelmedi... Emla kremide ben hiç kullanma gereği duymadım. Öyle acımıyor çünkü.. jelle yapılan bir uygulama olduğu için.. Uykum bile geliyor diyebilirim....zemuszemus

Yara .. kızarıklık vs.. gibi şeyler hiç yaşamadım.. bazılarında kaşıntıda oluyormuş.. valla hiç başıma gelmedi... Emla kremide ben hiç kullanma gereği duymadım. Öyle acımıyor çünkü.. jelle yapılan bir uygulama olduğu için.. Uykum bile geliyor diyebilirim....zemuszemus

janselii sana katılıyorum ben de hiç bir sorunla karşılaşmadım

X