Lekeler, Çiller iller iin karbonatl yntemi kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Karbonatlı derken şu yoğurt, limon ,karbonat karışımınımı kastettin canım.Ben denedimde bi kaç kez az sivilcelerim vardı azdırdı.Bide insanın yüzünde yağlı yağlı kalıyo pek hoşuma gitmedi.

evet o karışımdan bahsediyorum.bi üyenin arkadaşının
geçirmiş bütün çilleri bnde denicem yinede sizlere sormak istedim

yok karbonat limon ve yoğurt karışımı
bi yemek kaşığı yoğut bi tatlı kaşığı karbonat üzerine 1-2 damla limon krem haline getirip uyguluyoruz.
umarım sivilce yapmaz.
"feRhuNde" sen çillerin için mi deneyeceksin?eğer öyleyse gelişmeleri lütfen yaz cnm:)

yok karbonat limon ve yoğurt karışımı
bi yemek kaşığı yoğut bi tatlı kaşığı karbonat üzerine 1-2 damla limon krem haline getirip uyguluyoruz.
umarım sivilce yapmaz.
"feRhuNde" sen çillerin için mi deneyeceksin?eğer öyleyse gelişmeleri lütfen yaz cnm:)

tamam hadi yoğurtta olsun bari. benimde hafif çillerim var onun için deneyeceğim. gelişmeleri yazarım canım

ay bugün sürdüm yüzüm çok hassas zaten acayip yaktı cildimi bu karışım. ve yüzüm uyuştu sanki. 15 dk bekletip yıkadım. çiller için bir kullanımda bi etkisi olmaz tabiki bi kaç kere daha deneyim bari. ama cildimi çok tahriş ederse bırakacağım.

zararı olursa evet fazLa yapmadan bırak derim.
bende öyLe bi sorun olmadı yarım saat durdu
yüzümde yıkayınca pamuk gibi oLdu yüzüm

bugün ilk denemem olduğu için pek bi faydasını göremedim ama devam edince faydası olcak gibi geldi bana... biraz yakıyor cildi ve yıkayınca germe,kuruma gibi şeyler olmuyor umarım faydasını görürüz :) sonraki gelişmeleride yazarım :)

bi daha denemeyecegim bu yöntemi üç kere yaptım cildim iyice kurudu ve tahriş oldu alnımda buruş buruş oldu valla. bence böyle şeyler tahriş ediyor cildi.bütün kozmetik ürünlerde bile cilde uyumlu ph 5.5 olması gerekiyor diyor kimbilir bu nasıl zarar veriyor cilde.yapılacaksada sivilceli cilde iyi gelir ancak onda da sadece sivilcenin üzerine sürmek daha zararsız olur bence. kaç gündür kremler temizleme jelleri yüzümü eski haline döndüremedim en iyisi dove sabunuma geri döneyim ben ne siyah nokta kalıyordu ne sivilce ne de kuruluk. su deysem yanıyor şimdi cildim:KK43:

:KK43: bana hiç böyLe bir etki yapmadı aksine çok iyi geLDi
bnCe kuLLanma bidaha daha kötü oLabilir.hassas demkki ciLdin

ben bu maskeyi denemiştimm 3-4 kere yaptık üniversitedeyken 3 kız hepimizde memnun kalmıştık
ama nedense sonra hiç yapmadık.ama biz limon koymuyorduk 1 yemek kaşığı yoğurt ve 1 çay kaşığı karbonat
karbonat köpürüyo koyunca filan yüzünüze sürünce kuruyana kadar bekletin gerginleşiyo baya
çıkarması zor oluyo ama yüzünüz baya beyazlaşıyo çillerime fazla dikkat etmemiştim ama tekrar denicem

bende dün gece yaptım 1 saat kadar beklettim ..ovarak çıkardım.ılık suyla duruladım.sabaha cildim çok çok hoş oldu..eşim bile dokununca ,bakınca farketti.her salı gününü bu maske için ayırcam.ve gelişmeleri size yazarım. bu arada sabahlarıda yarı yarıya sulandırdığım elma sirkesini sürmeye başladım...inşallah bu lekelerden kurtulcam...

X