14 haftalık hamileyim, düştümm, yardıımm

cok tesekkur ederim canim sende dikkat et lutfrn.rabbim saglikla kuvaklarimiza almayi nasip etsin hepimize inşallah

Merhaba, 14 haftalık hamileyim, dün ayagım kaydı ve merdivenlerden dizlerimin üzerine düştüm. Korkuyorum bebişime birsey olursa diye.. Kanamam olmadı, gelir gelmez doktorumu aradım, korkma bişey olmaz dedi ama,işyerinde birkaç arkadas gözümü korkuttu, moralee ihtiyacım var, sizce bebişime bişey olurmuu?

kanaman ağrın filan olmadıysa sorun değil canım. bende banyoda düştüm geçenlerde hemde öyle böyle değil 28. haftamdı sanırım . içini ferah tut bi sorun yoktur bence

canım ben hamileliğim boyunca 4 kez düştüm 1 kez trafik kazası geçirdim arabamız şaranpole yuvarlanmıştı doğumuma 3 gün kala merdivenlerden yuvarlanmıştım ama bebeğime hiç bişey olmadı doktorum ozaman kız çocukları anne karnındayken anneye çok bağlı olduklarını ve kolay kolay bırakmadıklarını söylemişti eğer erkek olsaydı şansımın bukadar yüksek olmayacağını söylemişti bebeğinin cinsiyeti bellimi kanaman yoksa korkma ama bir ultrasona gir için rahat etsin umarım bebeğin seni bırakmamıştır

geçmiş olsun dikkat edin kendinize.
ol
kizlar bende dun merdivenden assagi yuvarlandim:KK43:(
cok sukur bisry olmadi hastanede 24 saat gozetim altinda tuttular
arkadaşlar umarım bebeklriniz iyidir bnde 17 haftalık hamileyim geçen hafta çarpışan arabalara bindm nasıl yaptm bilmiyorum sonra çok pişman oldum ama ne fayda.bebeğimin hareketlerini 3 4 gündür net hissediyorum benim korkum çarpmanın etkisiyle bebeğimin beyni ve diğer organları zarar görmüş müdür ?? İçim içimi yiyor

X