kızlarrr Kızıma hangi ismi koyalım

xzeynpx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
22
0
kızlar bi türlü karar veremiyoruz
26 haftalık hamileyim kızımız olacakmış
ben kızımın ismini doğa istiyorum eşimde defne istiyor ama biz bi türlü karar veremiyoruz
sizce hangisini koyalım?..

dsc04446e.jpg

DEFNE YE OY VERıYOS

ya bence daha güzel isimler var başka isimlerde düşünebilrsin müge yankı gibi :KK70:

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bence defne aslında size bi isim söyliyim asya da çok güzel isim bence

benim bir kızım var ismi arzu sena ikincide şu an yok ama olursa ayça neva koymak istiyoruz

Doğa ismi güzel ve havalı defne de öyle fakat bu aralar defne ismini çok duyuyorum
ayrıca öykü de çok hoş :asigim:

evet bencede defne güzel..hayırlıca sağlıklı sıhhatli doğsun bebişin,adıyla hayırlı sağlıklı sıhhatli yaşasın inşallah...amiiiinn...

benim kızımın adı eda doğa komşumunkide öykü doğa eşim tam kimligini çıkartmaya giderken söyledi ben bi ismi daha koycam dedi ne deyince doğa dedi ve eda doğa arıcı 3nün baş harfi gene eda oluyo tabi bubir tesadüf

Bence Defne çünkı bende bu ara doğmak üzere olan kızıma bunu düşünüyorum....

arkadaşlar valla kafam çok karıştı ben doğa isminde israr ediyorum ama eşim doğa söylenirken zor diyor
yani defne ismide güzel ama o kadar çok defne ismini koyan varki o yüzden karar veremiyoruz

Defneler hep güzel olur nedense....Öyle bir gözlemim var benim..

Defne koyun..

Doğa da çok güzel ama son yıllarda elini sallasan Doğa ve Duru ya çarpıyor..

arkadaşlar valla kafam çok karıştı ben doğa isminde israr ediyorum ama eşim doğa söylenirken zor diyor
yani defne ismide güzel ama o kadar çok defne ismini koyan varki o yüzden karar veremiyoruz

Aaa Defne ismini pek koyan yok ya...Asıl doğa furyası var..Benim oğlumun anaokulunda sınıfta 3 tane Doğa vardı, ilkokula başladı şimdi de 3 Doğa, 2 Duru var..

Bence Defne koy sen bilirsin yine..

X