Kilo verme dönemim ve sonrası

E

ela

Ziyaretçi
selamlar arkadaşlar öncelikle diyet bölümüne girip sizlerle paylaşmak istemeden birkaç arkadaşımızın başarılı kilo verme yöntemlerini okudum ,bende o arkadaşlar içerisindeydim içerisindeydim diyorum çünkü bundan 1.5 yıl önce tam 80 kilo idim ve birgün gözüm karardı aynalar küsmeye başladığım sıralarda sıkı bir diyete giriştim ama sebzemi beyaz etimi kepekli ekmeğimi beşi bir yerde çayımı spor vs yürüyüşten termal şorta kadar herşeyi yaptım tam 5 ayda 13 kilo verdim arkadaşlar o kadar mutluydum ki kendime aynada küs değildim artık ama bu mutluluğum maalesef uzun sürmedi yoğun hatta tutam tutam saçlarım dökülmeye başladı arkadaşlar kilo verdikten 6 ay sonra özellikle doktora gittim kansızlık çıktı diyet yaptığım için vitamin eksiklilleri olmuş doğal olaraktan ilaçları içtim ve beslenmemi düzelttim derken 67 kilodan 73 kiloya fırladım ama doktor kontrolunde zayıflamadığım için bunlar başıma geldi özellikle sizlere anlatmak istedim diyet yapcaksanız kesinlikle doktor kontrolunde yapın fazla kilolarımdan kurtuldum derken saçlarımdan oluyordum ama kilomda şimdi sabit saçlarımıda kurtardım allaha şükür bundan sonra diyet yapsamda kesinlikle doktor kontrolunde yapıcam.hepinize sağlıklı günler..

X