Anket Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

• Ankete Katılan
    425

AsiMavi

♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
3.301
20
kizlar hadi bakalim hangisi daha guzel sizce turkan Şoray mı yoksa Angelina Jolie mi...?

50065pqj8.jpg

ts4.jpg

Angelina-Jolie-1.jpg

Angelina&

Son düzenleme:
ben Sultan'ı cok sevıyorum cok beğenıyorum böyle bi güzellik yok tr de gelmez yanı muhteşem bı ınsan bence...angelınayı işaretleyenı fururum olasüprizzzzz

Ne Angelina ne de Türkan Şoray...

:asigim: :asigim: :asigim: -badem- :asigim: :asigim: :asigim:

Yaşasın narsizim..-tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

kesinlikle Sultanımız,tek geçerim vallahi :hooray::hooray::hooray:
turkish lokum bu işte,kadın hala genç kız gibi :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:(41KERE):nazar:

angelina jolieyi güzel bulmuyorum.
Ben insanin yüzüne bakar bakmaz güzellik ararim ve bu angelinada yok.
Yüzü cok kaba geliyor bana. Yinede Allah yaratmis tabi..

Türkan Soray manyak güzel bir kadin. Hatta Türkiye'nin gelmis gecmis en güzel kadini. Gözler, kaslar, dudaklar, o utangac bakislar.. tam bir hanimefendi.. Cok begeniyorum.

yaa çok farklı..
ne bileyim Türkan Şoray la Filiz Akını kıyaslasaydık.
ya da angelina ile nicole kidman ı
herneyse:) bence angelina güzel.

cakma versiyonuda kimmis ya hakikisi orjinali dururken tabiikide sultanimiz türkan soraya.s.

varmı Türkan şoray gibisi ...angelina nın her yeri estedik ve okadar yapay yüzü varki tiksiniyorum bu kadından resmen...bence kıyas yapmaya bile değmez...

varmı Türkan şoray gibisi ...angelina nın her yeri estedik ve okadar yapay yüzü varki tiksiniyorum bu kadından resmen...bence kıyas yapmaya bile değmez...

canim angelinaya herkez bayiliyoda.tabi zevkler tartisilmaz.bende merak ettim bakalim bizim sultanimizi gececekmi diye.ama sultanimizin yerini kim tutar:CüvCüv:

makyajsız hali angelinanın çok soluk berbat ama türkan şorayın makyajsız gençlik zamanlarında çekilmiş filmleri var çok duru güzel ayrıca türkan şorayın saçı gözleri süper dudaksa ikisinde de var hatta onları sollayacak dudak ben de de var :)))) ben türkan şoray diyorummmmm

Tabi ki Türkan Şoray. Kadının duruşu, bakışı bir başka.. Yaşına rağmen hala cillop gibi:asigim:

X