Siğil & Ceviz Yağı

K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kızlar benim iki yıldır siğilllerim var bir türlü geçmedi ayağımın altında ve çıkıntı biçiminde ayakta çok durunca ağrıyor ceviz yağının iyi geldiğini duydum daha önce yaktırdım olmadı verrutol felan kullandım geçmedi artık ceviz yağı kullnaıyorum pamuğa döküyorum yarım saat siğilin üstünde tutuyorum fakat çok yanıyor duramıyorum neden bileniniz var mı ya da iyi mi yanması yapanlarında yanmış mıydı?

• Konu Sahibi kokoshatun
http://www.kadinlarkulubu.com/sifa-receteleri/71304-sigillere-mucize-bulus-ceviz-yagi-2.html

merhabalar, burada bir kaç aynı dertten yakınan arkadaş vardı onlara tavsiye ettim fakat uzun zaman oldu bulduğum konu o arkadaşınmı anımsayamadım ben kızımda ve kendimde kullanmıştım 2 yıl önce ve bir hafta olmadan geçmişti ceviz yağı ile, forumdada kime tavsiye ettiysem hepsi memnun kaldı, bir çok ilaç denedik ama sonucu ceviz yağında bulduk umarım sizede fayda eder..

• Konu Sahibi kokoshatun
benim parmaklarımda vardı çocukken siğil çok şey denediydik eczaneden siğil ilacı falan gecmemişti bi komşumuz incir sütü demişti bahçemizde incir ağacı vardı ben ordan ya yaprağını ya incirin kendini koparıp çıkan sütü hergün veya 2 günde bi sürerdim kayboldular bir iki aya kadar. sende dene bence nerden bulurum incir ağacını dersen aktarlarda her şey satılıyor mutlaka incir ağacı sütüde vardır geçmiş olsun

• Konu Sahibi kokoshatun
ewt ya benimde elimde çok büyüdü bide aygımın altında çok var 6-7 tane küçük küçük ne yapsm gçmedi

X