Film tavsiye edermisiniz?

ozziozzbi

erkanımmmm
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
239
0
kızlarr ben tog(toplum gönüllüleri derneği) üyesiyim. bu hafta sonu atölye çalışmamız var bizim evde.. etkinlik olarak projeksiyon da film izliycez ama hangi filmi seçmeliyim bilmiyorumm acil fikirlerinize ihtiyacım var.. şimdiden teşekkürlerr. a.s.

angelına jolıe nın chelıng son fılmı sahtekar fılmını önerebılırm. gerçek bır hayat hıkayesı aglarsınız ama demedı demeyın

angelına jolıe nın chelıng son fılmı sahtekar fılmını önerebılırm. gerçek bır hayat hıkayesı aglarsınız ama demedı demeyın

teşekkür ederim cnm kalabalık olacağımız için seçim zor oluyo size danışayım dedim.. bu filmi eklerim listeme tekrar tşkka.s.

benjamin buttun tuhaf hikayesi..
wanted..
96 saat..
kartal göz
...şimdilık aklıma gelenler..

benjamin buttun tuhaf hikayesi..
wanted..
96 saat..
kartal göz
...şimdilık aklıma gelenler..

wanted ı izledim sanırım öle hatırlıorum o olabilir; ama en çok benjamin buttun tuhaf hikayesi mantıklı geldi.. ismi bile tuhaf, dikkat çekici olabilir. fisfisfis 96 saat i ve kartal gözü bi araştırayım bakimm.. tşk BENcim a.s.

kızlarr ben tog(toplum gönüllüleri derneği) üyesiyim. bu hafta sonu atölye çalışmamız var bizim evde.. etkinlik olarak projeksiyon da film izliycez ama hangi filmi seçmeliyim bilmiyorumm acil fikirlerinize ihtiyacım var.. şimdiden teşekkürlerr. a.s.

Exorcism izLet datLuummm :jeyyar:

X