Sauna Belt

momikukayo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
58
0
arkadaşlar ben çok kilolu değlim. balık etli diyebiliriz :/ 1.73 boyunda 63 kiloyumm..
internette 30 gün düzenli kullanımda (hergün 50dk) 4-6 beden inceltme garantisi veren bu sauna belti gördm. ama zararı varmı onu bilmiyorum. birde 15 lira olunca çok cazip geldi. e öğrenciyiz malum :roflol:

sizin sauna belt gibi ısıyla incelten ürünlerden haberiniz var mı?

birde titreşim kemerleri var... bunlar titretip yağı parçalıyomuş.

bu iki ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız seviinirim. almayı düşünüyorumda =)=)

ben apple30 la birlikte hediye olarak verilen sauna belt kullanıyorum gerçekten çok fayda etti günde 3-8 saat arası kullanılması gerektiği yazıyordu ben o şekilde yapmadım sadece kondüsyon bisikletine binerken 1 saat kullandım 1 haftada belimde süper incelme oldu.

bende ısıtmalı titreşimli kemer kullanıyorum görüldüğü üzre 15 günde 5 kilo verdim ama sporda yapıyorum diette.kemerimi sadece tv izlerken ve internet başında kullanıyorum.gerçekten ısıtıyor ve aşırı susatıyor beni.kullanmak için otururken yanıma 1.5 lt. su alıyorum ve bitiyor.kızarttığı doğru ama ben kemerimin yerini değiştirerek kullanıyorum rahatsızlık vermiyor.

bu kemerle anca su verilmiyor mu ? bence yag yakmaz ? dimi ama bende almayi cok dusundum ama tereddut ediyorum iste

evet çok susatıyor ama bence su içmekte faydalı zayıflamada.ve yan taraflarımda bayağı toparlanma oldu.ben çok memnunum.hatta bozulursa falan tekrar alırım o derece yani.:nazar:

kızlar sauna belt kızartıyor söylüyüm streç alıp vüdunu sar ondan daha iyi terletir:))))))))

ben hoplaya zıplaya aldım sonuc hüsran bir işe yaramıyo ki sadece kısın karnım üşüyünce ısınma amaclı kullanıyorum o kadar

ben tam emin degilim ama bu kemerlerin böbrek rahatsızlığı yaptığını duymuştum ve mantıklıda gelmişti direk böbreklerin çevresinde hem titreyen hemde ısı veren bence fazlada sağlık açısından güvenli degil gibi bide taş düşürmeye sebep oluyormuş allah korusun dikkatli olmanızı tavsiye ederim unutmayın sağlıklı yaşam için kilo veriyoruz ozaman sağlığımıza dikkat edelim

Arkadaşlar biraz önce titreşimli kemeri göbeğime bağladım göbeğimde toplu iğne başı kadar küçük küçük kan izleri oldu sanki daha önce kullandığımda olmamıştı şaşırdım.Titreşimli kemer kullanan arkadaşlarda aynı belirtiler oluyormu acaba

Sauna belti yaklaşık 3 sene öncesnde almştm o zaman 3 haftalık ağır olmayan bir diyetle beraber uyguladm ve belim ve göbeğim gözle görülür bir şeklde eridi diyetle uygulandğnda gereçkten faydası var ilk kullandğmda yanlş kullanmaktan göbeğim haff yandı ama sonrasında nasıl takıcanızı ve nasıl uygulacınızı anlıyorsunz zaten

Arkadaşlar 14 Temmuzdaki mesajımdan beri titreşimli kemerimi kullanıyorum Benimkisi Vibro Shape Yararını görmeye başladım Spor yapmıyorum yediklerime de dikkat ettiğim söylenemez.Ama çok hafif incelme var. Bu gün pantolon aldım ve her zamanki ölçüm olan 42 bedene pens atıldı. Dükkanda 40 beden yoktu.Yoksa 40 beden alacaktım. Gerçi tabiki bu pantolona bağlı da olabilir ama çok az bir şey fark etti gibi geliyor bana çalıştığım için günde 1 kere takıyorum

X