Kükürtlü sabun ( sivilceli ciltler için mucize )

yaa arkadaşlarrr kükürtlü sabun her cilt tipine uygunmu bişiler söleyin aldım ama kullanayımmı acaba diyorum. cildim yağlı değil ama pek kuruda sayılmazz

cildim çok yağlı olmamakla beraber aktara gittiğimde leke için aldım bu sabunu
ayriyetten başka krem almıstım onu sürmemiştim
önce sabunla yıkadım yüzümü sonra annemle evden cıkmamız gerekiyordu
kremi sürmemiştim yolda yürüken annem dedi sen suratına ne sürdün ne güzel parlıyor
dedi en azında bende öyle bir etki yaptı

canım seninki hangi markaydı??

dediğiniz krem nadixa sanırım,ben de bugün ondan kullanmaya başladım forumdan yorumları okudum çok endişelendim açıkçası önce cildin altını temizleyip sivilcelendirip sonra arındırması ,ben de onu uygulumadan önce kurutucu bişey kullanmalı mıyım ne kadar süre kullandınız bu kremi?

bende kullandım o kremi 4hafta boyunca sabahları yüzümü yıkadıktan sonra sürüyodm ama bende çok fazla sivilce yaptı farklı bi doktora gittim her cilt tipine uygun değil bu krem dedi benim cildim karma onu bıraktım artık avon solutions yüz temizleme köpüğü var onu kullannıyorm nemlendirici olarakta yine avon clearskin matlaştırıcı nemlendirici kullanıyorm 5hafta kadar oldu cildimdeki sivilceler azaldı sadece burnumdaki siyah noktalar kaldı denemeni öneririm :teytey:

bende aldim bugün 8 liraya avrodan cevirirsem cünkü yurt disinda yasiyorum benim cildim yagli yada karma cok emin degilim ama bu aralar cildime ne oldiysa hani ici beyaz olan sivilceler cikmaya basladi hemde hic cikmayan yerlerde yanaklarimin alt taraflarinda cok sinir oldum önceden hic cikmazdi :eek:klava: bu aksam basliycam doktorumunda sivilce izlerimin icin verdigi kremide sürcem bakalim ne olcak gelismelerden haberdar ederim bu ara benim sabunumun rengi acik yesil rengi gibi birsey türkiyedekiler kahverengi sanirim :uhm:

Ben 1 aydır kullanıyorum sonuc 0.
Tek bunu kullanmakla sivilceleriniz gecmez.
Sadece yardımcı tedavi bu sabun.

bu kükürtlü sabun bana da cok iyi gelmişti yüzüm normalde sorunlu degildir ama malum günlerde kötü olur..o zamanlar uygularım sadece..biraz kurutabiliyor cildiniz normal veya kuruysa..onu da nemlendiricilerle dengeleyebilirsinz..

kükürtlü sabundan nefret ediyorum
max 3 gün kullanabiliyorum
sonra yüzüm zımpara gibi oluyor
ayrıca uyuzlu gibi de kaşınıyorum:kızgın:

bende kullandım ama bir faydası olmadı tek sabunlayınca yüzün yağlanmasını geciktiriyor.

ben yıllardır sadece kükürtlü sabunla yüzümü yıkıyorum e çok memnunum. ama bazı kullanıcılar hiç beğenmemiş çünkü hassaas e kuru ciltlere uygun bir sbun deıl. benım cıldımde hassaslık yok ve karma. bence deneyin kendiniz görün işe yaramazsa vucut temizliğinizde kullanırsınız. özellıkle sırtdakı siilcelere de iyi geliyor.

bende kullandım kükürtlü sabun ama bi fayda etmedi fisfisfis benim yüzümde yaglı ve bana mat kirli gibi geliyor :sm_confused: sizin bi fikriniz varmı deneyipe memnun oldugunuz bir ürün nolurrrbilmiyorumkismile

Ben bugün arkadaşımın tavsiyesi üzerine eczaneden moos marka kükürtlü sabun aldım,kendisi kullanmış ve siyah noktlarına iyi geldiğini söyledi.Bende gelince hemen yıkadım yüzümü böyle bi pırıltı bi güzellik geldi bakalım :)Ancak benim cildimi kurutmadı hatta yumuşak oldu. Bu arada nemlendirmek için yatmadan önce gül suyu sürmekte çok iyi geliyo :KK66:

Arkadaşlar benmde yüüzmde çok fazla sivilce vardı malüm ergenlik ve çenemde çıkanlarr çok fena derimin altından çıkıyordu. gitmediğim cildiyeci kalmadı kullanmadım ilaç kalmadı. gene böle bi gn bakıodum esti aklıma gördm kükürtlü sabunu . akşam çıktımızda aldım . ilk kullanım dahil yaklaşık 1 hafta oldu gnde 2-3 defa belki daha fazla yıkıyorum ne kızarıklık yapıo ne başka bişi mülemmel . geçti sivilceler izleri kaldı . daha uzun süre kullanınca acaba nasıl olcak zemuszemus
hiçbi yan etkisi kızarıklık falan yapıo dienler olmuş ama yok çünkü doğal bişi sonuçta annemde gençken kullanırmışş :-) deneyin pişman olmazsınız ya 6 yada 9 lira gibi bişidi bence o kdr kreme toniğe para dökcemize alın kullanın . ama düzenli kullanımda etki ediyor aklinialirimsmile

ben de bi ara kükrtlü sabun kullandım ve sivilceleri daha da arttırdı arkadaşlar kesinlikle sabundan uzak durun cildin ph ına uygun ürünler kullanın sabun ilk yıkandığında temizlik hissi verse de daha sonra çok daha fazla yağlanma yapıyo cildimin dengesi altüst oldu şuan sebamed temizleme jeli kullanıyorum inanın çok memnunum bu sayede kurtuldum hatta bununla ilgili başlık açmıştım yardımcı olmak adına çünkü bende çok çektim bu sivilcelerden pişman olmak istemiyorsanız sabundan uzak durun!!!kötükedihüso

X