Kükürtlü sabun ( sivilceli ciltler için mucize )

benim yağlı bir cildim var tavsiye üzerine kullanmıştım hergün başlarda iyi geldi ama sonradan sivilcelerimi daha çok çoğaltı bende bıraktm kullanmayı yağlı cildi olan bayan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye etmem:KK52:

Kükürtlü sabun dediğiniz gibi her cilt tipi için uygun değil.. Bazı yağlı ciltleri bile bir zaman sonra kurutuyor.. Çok yağlı ciltlerde işe yarıyor ama.. Cildiye de verildiği zaman yanı sıra bir de nemlendirici krem veriyorlar o zaman dengeliyor ama temiz bir cilt oluyor..

ben neler cekıyom şu sıvılcelerımden. eskıden hıc yoktu yanı ergenlık cagımda mubarek yas 23 oldu sımdılerde oluştu hanı 2 senedır felan var. bıktım artık elim hep alnımda yolup duruyorum patır patır. sımdı çenemdede cıktı bıde. valla kukurtlu sabunu kullanıyorumj ama sanırım bı faydası yok. bıtsın kullanmıcam zaten,imex ın sabunu vardı ondan kullanmştım bı donem guzelodı ama 20 lira mex in sabunu. ben sımdı arada dove,arada oriflamenın nar özlu temızleme jelını kullanıyorum alnımda çenemde lekeler kaldı hep sıvılcelerı yoldugum ıcın ,o izlerde nasıl geçer bılmıyorum. tonik felanda kullanıyorum ooda oriflamenın yaban mersınlı toniği. artık sıvılceler yer ettı alnıma gecseler bıle bı zaman sonra aynı yerden cıkıyolar yıne bıkttttttttttttımmmmmmm artıkkkkkkkk

benim sırtımda çok fazla sivilce var!Çok doktora gittim verdikleri ilaçları kullandım fakat geçmediler.Ne yapacagımı bilmiyorum yardım edin lütfen :KK43:((

Benim de yüzümdeki sivilceler hiç geçmiyor, doğumdan sonra daha da arttı, doktorun verdikleri de önce iyi geliyor sonra aynen devam, naapsam bilmiyorum:KK43:((

Kızlar sivilcelerden kurtulmak için önce cildi temiz tutmamız gerekir.Kimya öğrencisi olarak yüzünüze sabun vurmanızı pek önermiyorum.Her ne kadar kükürtlü sabunun sivilceleri kurutacağına dair söylemler varsa da,cildinizi tahriş edebilir. pH değerleri cildinizle uyuşmamaktadır.Sabunu yüzünüz gibi hassas bir bölgede kullanmamaya dikkat ediniz.Sabun yerine,cilt temizleyicileri kullanmanız sizin için daha idealdir.

ya evet nerde satılıo aktarda bulablrmyz

ben aktardan aldım cilt rengimi açtı sanki siyah noktalarım zaten pek yoktu olanlar da yok artık henüz fazla kullanmadığım için sivilcelere bi etkisini göremedim daha yeni aldım 2 kere kullandım etkisini görmek için düzenli kullanım gerektiğini unutmayın

ben senin dediğini yaptım canım ama bi zaman sonra kırmızılıklar oluşmaya başladı o yüzden pek sık kullanmıyorum bide dergide okumuştum beyonce a cildinin sağlıklı görünmesinin nedenini sormuşlardı o da pek sık yıkanmadığını söylemişti sonra bunu araştırdım yüzü çok fazla yıkamak iyi değilmiş çünkü yüzümüzü temizlediğimizde onu vücudumuzun sağladığı dış etkenlere karşı koruyan yağlardan arındırmış oluyormuşuz ve tamamen tehdide açık hale getiriyoruz zaten cildimiz kendi nemlendiricisini kendisi yapıyor etrafınıza bakın hiç krem kullanmayan yüzünü yataktan kalkınca yıkayan arkadaşlarınız vardır ciltlerinin ışıl ışıl ne kadar sağlıklı göründüğünü faakedersiniz a.s

beyoncenin cildi yağlımıymışş merak ettim yağlı cildi 1 gün yıkama sanki 1 bardak yağ çıkcakmışş hissi veriyoo rahatsız oluyo insan doğal olarak bende deneyim bakalım kükürtlü sabunu saçada iyi geliyomuymuş

Ben de bugün kullanmaya başladım..
Tek bir sivilcem bile yok ama parlaklık veriyormuş hoşuma gitti benim de.:KK12:

arkadaslar, ben de kullanmistim bu kükürtlü sabunu.. fakat sivilcelerin cikmasini önlemekten ziyade arttirdi ve hatta kizarikliklar olusmaya basladi.

ben sebamed' in hassas ciltler icin olan sabununu kullaniyorum ve ardindan bepanthene sürüyorum. sabah aksam. hatta yüzüm sabunluyken yüz fircasiyla iyice masaj da yapiyorum. gercekten cok cok iyi geliyor.

Merhaba arkadaslar,birkac gundur sitede yazilan tum yorumlari okumaya calistim. Gercekten uzun vaadeli bi kukurtlu sabun kullanicisi olarak bunlari yazmam gerektigini dusundum. İlk olarak eger asiri derecede sivilcelenme durumunuz (deri altindan cikan sivilceler) tek basina bu sabunun oyle ahim sahim bi fayda yapicagini beklemeyin. Biraz iyi gelir ama icten yani hapla bi tedavi olmadan pek bi ise yaramaz. Gelelim bu sabun hangi cilt tipleri icin ideal,kuru bi cildiniz varsa asla kuanmayin. Cunku bu sabun yaglari kurutarak sivilceleri azaltan bi sabun. Eger cildiniz kuru oldugu halde bu sabunu kullanirsaniz hem sivilce artisi olabilir hemde yuzunuzde yaralara varabilen sonuclar ortaya cikabilir.. Gelelim karma ciltlere karma cilt tiline sahipseniz ve siilve sorununuz varsa bu sabunu yalnizca T bolgenizde uygulmaniz sizin acinizdan daha iyi olur. Bu sadece kurumayida engellemis olursunuz. Ve gelelim yagli celtkere eger yagli bi cildasahipseniz bu sabunu istediginiz sekilde kullanabilirsiniz hem sivilceleriniz icin iyi gelir hemde gozenekleri acip cildi yener cildiniz parlar ve canli glrunur. Ben bu sabunu sabah aksam kullaniyorum elimde kopurtup 5-10 dk bekleyip yikiyorum. İlk gunden itibaren cildinizde gozle gorunur degisim olacaktir. Ama unutmayalim ki bu sabun koklu sivilceleri degil yuzeysel ufak ufak genellikle alin bolgemizde cikan v.b sivilceler icin idealdir. İlk gundennasil kuruttugunu goreceksiniz. Ben cok memnunum umarim bilgilersizinde isinize yarar ve mukemmel bi cilde sahip olursunuz kizlar :)))

Benim cildim öyle fazla yağlı değil.Ama sivilce lekelerim ve sivilceler için kullanmaya başladım.
Fazla kuru da değil ara ara yağlanmalar oluyor cildimde..

Ne kadar sürede bir kullanmam gerekir ?

Umarım faydasını görürüm. İki üç sivilcem var bıktım ..

Nasmed kükürtlü ve zeytin yagli sabun cildi kurutmuyor içeriğinde zeytin yagi bulunduğu için bu sabunu kullananlar varsa soylesin sivilceleri için iyimis cildinde kurutmuyor benim cildin hayli alicam

evet nasmed daha az kurutuyor cunku zeytinyağlı,otacıninkinden daha cok memnun kaldım cünkü cildin yag salgısını dengeliyor

Bende Nivea nin clean deeper yuz temizleme jelini kullaniyorum sabah aksam sivilce ve siyah noktalar icin ve cok meynunum icten tedavi ettigini okudum ve gercektende işe yariyor ve arkasindan tabiki toniği var toniksiz olmaz bence Stay Clear arindirici tonik koruma sagliyo 1aydir duzenli kullaniyorum ve memnunum arkasindanda tonik kuruyunca arkonem yogurt&bogurtlen kremini kullaniyorum yuzumude nemsiz birakmiyorum

ben de ara sıra kullanıyorum. sürekli kullanımda kuruluk yaptığı için. iyi geliyor gerçekten.ayrıca her cilt tipi sabun kullandıktan sonra kesinlikle nemlendirici kullanılmalı yoksa cildi yıpratıyor.

Arkadaşlar ben kirinti marka kükürt sabunu aldim? Iyimidir kotumu ? Bilen varmi? Bide sivilce lekelerine iyo gelirmi geelmiyorsa da baska onereceginiz bitkisel bir sabun varmi?

Benim pek sorunlu bir cilt yapım yok parlama ve arada tek tük sivilce çıkar.Ama şu son 5 gün yüzüme birşeyler oldu kaşıntı gerginlik heryerinde minik mink sivilceler burun ve çenemde kuruma soyulma rezalet bir görüntü:mad: İlk defa böyle birşey yaşıyorum yüzüm kızardı ve daha çok yağlanmalar sivilceler oluştu isirik gibi resmen.Bu saun işe yarar mı yada yararını bildiğiniz bi çözüm varsa yazarmsnız?

Bende bir haftadırlacina kükürt krem kullanıyorum ama bir faydası olmadı henğz sadece siyah noktalarım çoğaldı :KK43:

X