Kükürtlü sabun ( sivilceli ciltler için mucize )

dün koza markanınkini aldım.%2.5 kükürt var sanırım az ama bu çevrede ancabunu bulabildim sanırımaktarlara gitsem daha etkilisini bulabilirdim 1 gündür kullanıorum bakalım nolcak o kükürt kokusuda fazla yok esans varmış içinde zaten ben birazda kurun istiyorum cildim çok yağlı inşallah işe yarar

yüzümü her akşam kükürtlü sabunla yıkayıp yatardım ancak daha sonra alnımda kızarıklıklar çıktı yara gibi zaten beyaz tenliyim kızarıklıklar çok belli oluyor kükürlü sabunu bırakınca 3-4 günde geçtiler dahada kullanmıyorum

yüzümü her akşam kükürtlü sabunla yıkayıp yatardım ancak daha sonra alnımda kızarıklıklar çıktı yara gibi zaten beyaz tenliyim kızarıklıklar çok belli oluyor kükürlü sabunu bırakınca 3-4 günde geçtiler dahada kullanmıyorum

ben 1 ay boyunca kürükürtlü sabun kullandım.ben de beyaz tenliyim ve biraz kızarıklık olu ancak yüzümü çok güzel yaptığı için bırakmak da istemedim..bu yüzden önce kükürtlü sabun sonra nemlenidirci sabun kullanıyorum...itiyaç duyarsam hafta da en fazla 3 kez nemlendirici de uyguladığım oluyor.bu şek,lde kızarıklık da oluşmuyor...:sm_cool:

Ben yüzüm için kullanmıyorum
Yüzüm için gül sabunu kullanıyorum çok güzel yapıyor
Ama kükürtlü sabuna nimet borçluyum
Sırtımda kullandığım iğneler yüzünden kocaman kocam sivilceler çıkmıştı
Ne kadar doktorların önerdiği kremleri kullandıysam geçirmedi
Hatta daha kötü oldu
Ama kükürtlü sabunu kullandıktan sonra sırtım eskisi gibi tertemiz oldu..

Ben yüzüm için kullanmıyorum
Yüzüm için gül sabunu kullanıyorum çok güzel yapıyor
Ama kükürtlü sabuna nimet borçluyum
Sırtımda kullandığım iğneler yüzünden kocaman kocam sivilceler çıkmıştı
Ne kadar doktorların önerdiği kremleri kullandıysam geçirmedi
Hatta daha kötü oldu
Ama kükürtlü sabunu kullandıktan sonra sırtım eskisi gibi tertemiz oldu..

gül sabununu ben de almayı düşünüyorum...nemlendirici özelliği belirginse kükürtlü sabundan sonra nemlendirici sabun yerine gül sabunu kullanacağım..ikisini kullanmam ağır gelir mi diye tereddüt ettim ama yarın mutlaka alıp deneyeceğim.

bende kullanıorm ama aklıma estkçe :KK70: duzenlı kullanm bakım nası gelck..ben onu saçıma da kullanıodm kızıl boyalarımı akıttı.

cnm kızıl boyayı çok kullanmış biri olarak sölüyorum kızıl boya ne olursa olsun akar kızılı çok sevmeme artık bende boyatmıyorum :1no2:

Madem cok kurutuo o zmn ilk basta sabunla yıkayıp sora nemlendirici sürerz bizde. arkdslr bildiginz ii bir nemlendirici varmı?

o sabunu abime almıştıım zamanında o pek kulanmadı bende normal bikere dniyim dedim sivlcem yok ama bişeyi farkettim beyazlatıo ışıltılıkverio gibi sivilcesi olanlar kulansın bence

Kızlar kükürtün sivilceleri kuruttuğu doğru.fakat cildin nem dengesini bozup cildi kuruttuğu da su götürmez bir gerçek.cildin ph dengesini bozuyor.:eek:lmaz:
ben kullandığım zamanlarda cildim pul pul döküldü.çok kurutuyor.kükürtlü sabun yerine sebamed in yeşil katı sabununu deneyebilirsiniz.onunda içinde bir miktar kükürt var ve cilde kükürtlü sabun kadar zarar vermiyor.:lepi:
fakat dikkat edin sabemedin bahsettiğim sabununun sıvı versiyonu da var ve sıvı sabunu hiçbir işe yaramıyor.yeşil renk katı sabunu güzel.bence deneyin...:eek:

bayanlar,bende aldım kükürtlü sabun denicem bir gün ayrıca clean&clean kullanıyorum aknilox sürüyortum

doktorum vermişti bana bu sabunu sabah akşam yıkayıp ardından nadaxia kremi tüm cildime sürüodum o sırada yüzümde hiç bi sivilce kalmadı ama cok kuruttuğu da bi gerçek sürekli kullanılması halnde etkili bence bırakınca yine eski haline geliyo cilt kesin çözüm değil

doktorum vermişti bana bu sabunu sabah akşam yıkayıp ardından nadaxia kremi tüm cildime sürüodum o sırada yüzümde hiç bi sivilce kalmadı ama cok kuruttuğu da bi gerçek sürekli kullanılması halnde etkili bence bırakınca yine eski haline geliyo cilt kesin çözüm değil

dediğiniz krem nadixa sanırım,ben de bugün ondan kullanmaya başladım forumdan yorumları okudum çok endişelendim açıkçası önce cildin altını temizleyip sivilcelendirip sonra arındırması ,ben de onu uygulumadan önce kurutucu bişey kullanmalı mıyım ne kadar süre kullandınız bu kremi?

dediğiniz krem nadixa sanırım,ben de bugün ondan kullanmaya başladım forumdan yorumları okudum çok endişelendim açıkçası önce cildin altını temizleyip sivilcelendirip sonra arındırması ,ben de onu uygulumadan önce kurutucu bişey kullanmalı mıyım ne kadar süre kullandınız bu kremi?

evet canım o krem yanlış yazmışım bilmiyodum nasıl yazıldığını =) ben bitene kadar kullandım hatta doktora gitkten bi hafta snra diğer verdiği ısotrexin sivilceler için jeli de bıraktım kükürtlü sabun nadixa krem kullandım cok cok iyi geldi o sıralar yüzümde hiç bişey kalmamıştı sabah aksam kükürtlü sabunla yıkayıp nadixa a kremi sürüodum bi aydan fazla kullandım sanıyorum

bende kozanın kükürtlü sabununu kullanıyorum daha yeni başladım sivilcelerimi hemen kurutmaya başladı diyebilirim.sonra ne olur bilmiyorum kozanın sabununu kullanan varmı kızlar:nazar:

evet canım o krem yanlış yazmışım bilmiyodum nasıl yazıldığını =) ben bitene kadar kullandım hatta doktora gitkten bi hafta snra diğer verdiği ısotrexin sivilceler için jeli de bıraktım kükürtlü sabun nadixa krem kullandım cok cok iyi geldi o sıralar yüzümde hiç bişey kalmamıştı sabah aksam kükürtlü sabunla yıkayıp nadixa a kremi sürüodum bi aydan fazla kullandım sanıyorum

ben kullanmaya başlayalı sanırım bi buçuk hafta falan oluyor şimdiden çok çok işe yaradı sabun kullanacaktım ama katı sabunların gözeneklerde çok birikinti bıraktığını duydum kurutuyor iyi geliyor sanıyoruz ama cildi yıpratıyor kükürt sabununu kullanmadığım için bişey diyemicem ama diğer katı sabunların cildimin bazı yerlerinde pullanma yarattığını söyleyebilirim cildin nem dengesini bozuyor sağlıklı bi cilde kavuşmuyorsunuz kuruttuğunu sandığınız sivilceler de sadece geçici olarak sindiriliyor üstündenden değil içinden halletmelisiniz nadixayla beraber iyi sonuç verebilir belki cildiniz çok yağlıysa bilmiyorum ben sadece nadixa kullandım cildimde çok yağlanma yapmadı sizde de işe yarabilir deneyin derimyerimseniben

bende kullanıyorum bu sabunu.. cildim orta derecede sivilceli ve çok yağlı... gece yatmadan önce bu kükürtlü sabunu iyice yüzüme sürüp küpürtüp bi 10 dk bekletiyorum düzenli olarak... ve amway ın ballı sabununu kullanıyorum gün aşırı... benim cildime gayet iyi geldi... sivilcelerim söndü yüzeyselleşti böyle canlı bişey oldu....... ben çok memnum... kükürtlü sabunu eczanelerde bulabilirsiniz... aktarlarda satılmıyor pek... benKOZA marka sarı kükürtlü kullanıyorum. çook memnumum...... ama herkeste aynı etkiyi bırakırmı bilemem... ama deneyin derim.. altı üstü sabunn yani:)

X