Kükürtlü sabun ( sivilceli ciltler için mucize )

^XSXirine^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
46
1
31
Kurutucu, antiseptik ve antibakteriyel özelliği ile sivilce ve yağlanmaya sebep olan yağ salgısını azaltarak cilde ve saç köklerine mikroorganizmaların yerleşmesini engeller.

Siyah noktaların, sivilcelerin ve aknelerin oluşmamasını sağlar.

Evet sonunda sivilcelerimi geçirecek bir mucize buldum.Kükürtlü sabunu yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum ve mucize bir şey. Sabah kalkınca ve gece yatmadan önce günde 2 kez olmak üzere yıkıyorum yüzümü.Yüzümdeki bütün ölü deriler soyuludu ve siyah noktalarım yok oldu.Yeni sivilce oluşumu da yokhihoyyyt
Eğer cildiniz yağlıysa cildi hafif kuruttuğu için çok iyi gelir. Kesinlikle kullanın arkadaşlar en azından 1 hafta boyunca deneyin çok iyi gelicektir emininm.
Bunu sizinle paylaşmak istedim inşallah denersiniz de sivilcelerinizden kurtulursunuz doğal yolarla :lepi:

bende kullanıorm ama aklıma estkçe :KK70: duzenlı kullanm bakım nası gelck..ben onu saçıma da kullanıodm kızıl boyalarımı akıttı.

ben senin dediğini yaptım canım ama bi zaman sonra kırmızılıklar oluşmaya başladı o yüzden pek sık kullanmıyorum bide dergide okumuştum beyonce a cildinin sağlıklı görünmesinin nedenini sormuşlardı o da pek sık yıkanmadığını söylemişti sonra bunu araştırdım yüzü çok fazla yıkamak iyi değilmiş çünkü yüzümüzü temizlediğimizde onu vücudumuzun sağladığı dış etkenlere karşı koruyan yağlardan arındırmış oluyormuşuz ve tamamen tehdide açık hale getiriyoruz zaten cildimiz kendi nemlendiricisini kendisi yapıyor etrafınıza bakın hiç krem kullanmayan yüzünü yataktan kalkınca yıkayan arkadaşlarınız vardır ciltlerinin ışıl ışıl ne kadar sağlıklı göründüğünü faakedersiniz a.s

arkadaşlar kükürt sabunu doktorum tavsiye etmedi,aslında hiç bir sabunu önermedi cildi kuruttuğu ve asitli olduğu için doktorun verdiği ilaçları kullandım ve geçti...
Ama illa bi sabun önermem gerekirse sivilceler için olmasada cildinizin bebek gibi yumuşak olmasını istiyorsanız zeytinyağlı sabun kullanın derim... yerimseniben

:eek: gercekten 1 haftada etki ediomu aldım kulllanıorum güzel temizlio ama görcez bakalım önerin için cok saol

yalnız dehşet derecede sinirli oluyosunuz haberiniz de olsun:KK70:

Kükürtlü sabun yenen içilen birşey değilki sinirleri etkilyesin yaw :nazar:

Bende haftada 2 kez sırtıma ve yüzüme kullanıyorum
Memnum kaldım , yağlı bir cilde sahibim ve artık öyle bir sorun yaşamıyorum
Umarım bir dahada yaşamam:Saruboceq:

Çok kuru değil çok yağlı ciltler kullanmalı.a.s Yağlı ciltlerde işe yarayabileceğini düşünüyorum.

Yaramıo. baska bi topicte dier arkds siyah nokta olusmasını tetiklio dems. bnde kullandm sora kızardı yüzüm. benneyaptımki

hangi markanınkini kullandın canım okadar çok varki sana iyi gelen iyi bi markaymış demekki ve kaça aldın

cildim çok yağlı olmamakla beraber aktara gittiğimde leke için aldım bu sabunu
ayriyetten başka krem almıstım onu sürmemiştim
önce sabunla yıkadım yüzümü sonra annemle evden cıkmamız gerekiyordu
kremi sürmemiştim yolda yürüken annem dedi sen suratına ne sürdün ne güzel parlıyor
dedi en azında bende öyle bir etki yaptı

X